Ontvangsten voor het Recht van Begraven 1926

         

op- en aanmerkingen

04-011 L. Zantman kind1,50 02-01-1926 te Stad Hardenberg (1-S): Lambert (gb. in 1925) k.v. Lambert Zandman en Geertken Janssen
08-012 A. Reindersman2,0008-01-1926 te Bergentheim (5-A): Albert (gb. 27-04-1895) k.v. Jan Reinders en Geesjen Zwijze, e.v. Aaltje Jonkhans
27-013 L. Zantmanvrouw2,0026-01-1926 te Stad Hardenberg (2-S): Geesjen (gb. 29-12-1844) k.v. Leeffert Veltink en Aaltjen Roelofs, e.v. Roelof Zandman
30-014 Ph. Gorisvrouw2,0029-01-1926 te Stad Hardenberg (3-S): Hinderika (gb. 21-12-1839) k.v. Philippus Hendrikus Lugtenaar en Geertruid Berends, e.v. Frederik Goris
16-025 H.J. Veldsinkkind1,5014-02-1926 te Ane (10): levenloos geboren kind (gb. 14-02-1926) k.v. Hendrik Jan Veldsink en Hermina Assen
19-026 A. Ottenman2,0018-02-1926 te Stad Hardenberg (7-S): Hendrik (gb. rond 1905) k.v. Albertus Otten en Jennigien Otten
01-037 G.J. Rabenman2,00 28-02-1926 te Stad Hardenberg (10-S): Gerrit Jan (gb. 24-09-1848) k.v. Harmannus Raben en Jennigjen Veldsink, e.v. Jennegien Wolbink en Alberta Reinders
08-038 R. Brilvrouw2,0007-03-1926 te Baalder (27-A): Jantje (gb. 28-10-1894) k.v. Lubbert Hendrik Lok en Aaltje Post, e.v. Albertus Gerhardus Bril
09-039 L. Lentersvrouw2,0008-03-1926 te Stad Hardenberg (12-S): Gerridina (gb. 12-07-1863) k.v. Hendrikus Amsink en Geziene Dijkman, e.v. Hendrik Jan Tieman Lambert Lenters
29-0310 M. Bekmankind1,5027-03-1926 te Venebrugge (36-A): levenloos geboren kind (gb. 27-03-1926) k.v. Mannes Bekman en Hendrika van der Velde
01-0411 H.J. Keddeman2,0030-03-1926 te Stad Hardenberg (13-S): Hendrik Jan (gb. 04-01-1850) k.v. Hendrik Jan Kedde en Fennegien Hamberg, e.v. Johanna Kortman
03-0412 H.J. Matelman2,00 02-04-1926 te Den Velde (18): Hendrik Jan (gb. 24-09-1866) k.v. Berend Matel en Hendrikjen Meijerink, e.v. Jennigje Ranter en Aaltje Odink
08-0413 wed. Timmerman 2,0007-04-1926 te Bergentheim (46-A): Evertjen (gb. 31-01-1845) k.v. Hermen Bolks en Hendrica Gerrits, e.v. Jan Willem Timmerman
09-0414 J. ter Wielen

voor de muur
vrouw2,00

2,40
09-04-1926 te Brucht (47-A): Everdina (gb. 02-06-1850) k.v. Gerrit Tabbert en Annigjen Meijer, e.v. Jan ter Wijlen
10-0415 A. Reintsman2,0009-04-1926 te Baalder (48-A): Egbert (gb. 22-01-1837) k.v. Arend Reints en Aaltien Ems, e.v. Fennegien Haandrikman
16-0416 D. Eckhardtman2,0015-04-1926 te Stad Hardenberg (16-S): Dirk (gb. 09-12-1841) k.v. Fredrik Eckhardt en Berendina Carolina Odink, e.v. Hermance Helderman
17-0417 G. Jonkerenman2,0015-04-1926 te Den Velde (23): Jan Hendrik (gb. 01-05-1869) k.v. Evert Meijerink en Harmina Roelofs, e.v. Fennigjen Hakkers
19-0418 G.J. Schuldinkman2,0018-04-1926 te Ane (24): Gerrit Jan (gb. 23-09-1860) k.v. Hendrik Jansen Schuldink en Geertien Arends
03-0519 W. Timmermanvrouw2,0001-05-1926 te Bergentheim (68-A): Willemina (gb. 22-05-1894) k.v. Willem Timmerman en Diena Annigjen Stoeten
11-0520 G.J. Bouwmeesterkind1,5010-05-1926 te Loozen (28): Frederika Jantina (gb. ca 1925) k.v. Gerrit Jan Bouwmeester en Zwaantje Kosters
14-0521 H.A. Meijerman2,0013-05-1926 te Hardenberg (18-S): Herbert Anton (gb. 21-12-1856) k.v. Hermannus Meijer en Fenna Nolthuis, e.v. Mattha Middendorp
17-0522 J. Scheperskind1,5016-05-1926 te Stad Hardenberg (20-S): levenloos geboren kind (gb. 16-05-1926) k.v. Gerrit Kelder en Zwaantje Schepers
20-0523 J. Geuchieskind1,5019-05-1926 te Stad Hardenberg (21-S): Hendrika Jentina (gb. eind 1925) k.v. Jan Geugies en Johanna Alberdina Bossink
31-0524 J.H. Timmermanman2,0029-05-1926 te Ane (31): Jan (gb. 14-06-1874) k.v. Jan Harmen Timmerman en Jennigjen Welleweerd, e.v. Fennechien van der Velde
08-0625 J. Meulenkampvrouw2,0007-06-1926 te Bergentheim (83-A): Johanna (gb. 30-08-1865) k.v. Herm Mollen en Johanna Wesselink, e.v. Jan Meulenkamp
25-0626 F. Nijzinkvrouw2,0024-06-1926 te Anevelde (37): Aaltjen (gb. 11-02-1844) k.v. Gerhard Wolbink en Jennigjen Hutten, e.v. Frederik Ridderman
08-0727 L. Lentersman2,0007-07-1926 te Stad Hardenberg (25-S): Egbert (gb. 10-06-1902) k.v. Lambert Lenters en Fennegien Geertjes
08-0728 G.J. Waterinkman2,0008-07-1926 te Brucht (88-A): Gerrit Jan (gb. 08-12-1847) k.v. Jan Waterink en Gezina Hannink, e.v. Hilligjen Hannink
12-0729 J.H. Venemanvrouw2,0010-07-1926 te Bruchterveld (90-A): Jennigje (gb. 01-02-1887) k.v. Gerrit Jan Wolbink en Hendrikje Wilps, e.v. Jan Hendrik Veneman
08-0830 J. Goorhuisvrouw2,0007-08-1926 te Baalder (104-A): Evertdina (gb. 09-08-1854) k.v. Jan Klingenberg en Johanna Geziena Reinders, e.v. Hendrik Goorhuis
09-0931 G.J. Bosmanman2,00 08-09-1926 Radewijk (): Gerrit Jan (gb. 17-11-1866 Radewijk) k.v. Jan Bosman en Geertjen Kleintjes, e.v. Grietje Wassens
28-09
?
32 Hm.Nijmanman2,0029-09-1926 te Stad Hardenberg (29-S): Herm (gb. 19-04-1854) k.v. Antoni Nijman en Geertjen Hekman, e.v. Alberta Tieman
18-1033 E. Nijmeijerman2,0016-10-1926 te Ane (47): Evert (gb. 20-03-1868) k.v. Hendrikjan Nijmeijer en Fennegien Roelofs, e.v. Zwaantje Reints
08-1134 E.J. van der Veenvrouw2,00 07-11-1926 te Loozen (51): Jansjen (gb. 08-08-1840) k.v. Hendrik Kampman en Hermina Zweers, e.v. Hendrik Kollen en Egbert Jan van der Veen
18-1135 A. Klevevrouw2,0017-11-1926 te Baalder (130-A): Gerritdina (gb. 06-02-1865) k.v. Jan Hermen Kelder en Berendina Assink, e.v. Albert Kleve
09-1236 J. Tiemankind1,5007-12-1926 te Stad Hardenberg (32-S): Berendina (gb. ca 1921) k.v. Jan Tieman en Berendina Brökelman
09-1237 J. Tiemankind1,5008-12-1926 te Stad Hardenberg (33-S): Hendrikja (gb. ca 1924) k.v. Jan Tieman en Berendina Brökelman
17-1238 H. van Lookind1,5016-12-1926 te Stad Hardenberg (35-S): Gerrit (gb. rond 1923) k.v. Hendrik van Loo en Geertjen Ballast
20-1239 H. van Lookind1,5018-12-1926 te Stad Hardenberg (37-S): Hermina Berendina (gb. rond 1925) k.v. Hendrik van Loo en Geertjen Ballast
27-1240 A. Nijmankind1,5026-12-1926 te Hardenberg (): Harm (gb. 30-05-1926) k.v. Albert Nijman en Hendrika Kelder
29-1241 L. van Faassenkind1,5029-12-1926 te Baalder (150-A): Lubbigje Johanna (gb. ca 1926) k.v. Lucas van Faassen en Hendrikjen Lambers
         78,40

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

01-02-1926 te Stad Hardenberg (4-S): Simon (gb. 26-12-1863) k.v. Jacob de Witt en Stijntje Boelkens, e.v. Frederika Oudman
10-02-1926 te Stad Hardenberg (5-S): Dirk (gb. rond 1925) k.v. Egbert Strieper en Geertje Schonewille
14-02-1926 te Stad Hardenberg (6-S): Fijgje (gb. 01-03-1848) k.v. Hendrik Harms Lijst en Hendrikje Jans van Blanken
26-02-1926 te Stad Hardenberg (8-S): Kars (gb. 25-07-1872) k.v. Herman Bruins en Zwaantje Meijboom, e.v. Geziena Jantina van Tarel
27-02-1926 te Stad Hardenberg (11-S): Gerrit (gb. 05-02-1863) k.v. Gerrit Willem Moeken en Geertjen Bossink, e.v. Jennigje Peters
28-02-1926 te Baalderveld (Stad H´berg) (9-S): Hendrik Jan (gb. 13-06-1844) k.v. Jan Herm Ramaker en Aleida Jagers, e.v. Berendina Blaauwkamp
30-03-1926 te Stad Hardenberg (14-S): levenloos geboren kind (gb. 30-03-1926) k.v. Willem van Faassen en Lubbigjen Fokkert
31-03-1926 te Stad Hardenberg, in ´t Bruchterveld (15-S): Diena (gb. 18-05-1865) k.v. Egbert Alerink en Fennigjen Heijink, e.v. Albert Strieper
19-04-1926 te Stad Hardenberg (17-S): levenloos geboren kind (gb. 19-04-1926) k.v. Derk Jan Rengelink en Johanna Kleine
15-05-1926 te Stad Hardenberg (19-S): Egbert (gb. 09-05-1926) k.v. Tinus Harm Mulder en Renske Boer
20-05-1926 te Stad Hardenberg (22-S): Herm (gb. 28-08-1856) k.v. Hendrik Meijer en Diena Hulzebosch, e.v. Hendrika Tieman
07-06-1926 te Stad Hardenberg (23-S): Alberdina (gb. rond 1917) k.v. Henderikus Grootoonk en Antje Schuurman
11-06-1926 te Stad Hardenberg (24-S): Jennigje (gb. 01-01-1875) k.v. Hendrik Kortman en Evertjen Bouwmeester, e.v. Albertus Reinders en Jan Schoemaker
17-07-1926 te Zwolle (26-S): Geertruida (gb. in 1925) k.v. Arend Jan Doek en Hendrika Meijering
01-08-1926 te Stad Hardenberg (27-S): Marrigje (gb. 24-11-1858) k.v. Simen Stuiver en Berendiena Schutte, e.v. Geert Batterink
21-09-1926 te Stad Hardenberg (28-S): Jan (gb. 10-02-1851) k.v. Jannes Kotterink en Jantje Stuiver, e.v. Geesjen Hakkers en Jennigjen Odink
18-11-1926 te Stad Hardenberg (30-S): Gerrit Jan (gb. 23-05-1861) k.v. Egbert Jan ten Broeke en Hendrika Willemina Klement, e.v. Janna Kremer
05-12-1926 te Stad Hardenberg, wijk C-115 (31-S): levenloos geboren kind (gb. 05-12-1926) k.v. Egbert Odink en Aleida Berendina Öhlen
15-12-1926 te Stad Hardenberg (34-S): Gesina (gb. 11-09-1848) k.v. Jan Brökelman en Johanna Otten, e.v. Lucas Martens
17-12-1926 te Stad Hardenberg (36-S): Bertus (gb. 31-05-1882) k.v. Jan Herm Ribberink en Aaltjen Olsman, e.v. Aaltje Kelder