Ontvangsten voor begraven 1925

 

op- en aanmerkingen

19-011 J. v.d. Veldekind1,5017-01-1925 Stad Hardenberg (2-S): Jan Egbert (gb. rond 1924) k.v. Hendrik Jan van der Velde en Janna Schrotenboer
07-022 G. Kremerkind1,5006-02-1925 Stad Hardenberg, in wijk B no. 166 (3-S): levenloos geboren kind (gb. 06-02-1925) k.v. Gerrit Kremer en Geertruida Hento
17-023 G.J. Bouwmeesterman2,0015-02-1925 Loozen (4): Hendrik Jan (gb. 11-02-1909) k.v. Gerrit Jan Bouwmeester en Mina Schoemaker
18-024 H. Hurinkman2,0017-02-1925 Stad Hardenberg, in ´t Ebbenbroek (4-S): Hendrik Jan (gb. 05-01-1854) k.v. Johannes Hurink en Geertruida Johanna Bosch, e.v. Christina Berendina Nabers
02-035 J.H. Lambersman2,00 28-02-1925 Ane (8): Jan Hendrik (gb. 02-01-1846) k.v. Hindrik Jan Hansing en Hendrikjen Waterink, e.v. Fennegien Schuldink en Hendrikjen de Vries
18-036 D.J. Rantersvrouw2,0016-03-1925 Den Velde (13): Gerritdina (gb. 25-06-1871) k.v. Gerrit Grimmerink en Antien Wilpshaar, e.v. Derk Jan Ranter
24-037Slingenbergman2,0023-03-1925 Holtheme (14): Derk Jan (gb. 22-05-1896) k.v. Jan Hendrik Leemgraven Slingenbergh en Gesina Lubberta Johanna Ruitman
26-038 E. Broekroelofsman2,0025-03-1925 Radewijk (26-A): Egbert (gb. 13-06-1850) k.v. Gerrit Jan Broekroelofs en Geesjen van ´t Laar, e.v. Berendina Braker
30-039 Hs. Lentersvrouw2,0028-03-1925 Radewijk (29-A): Roelofje (gb. 22-08-1866) k.v. Gerrit Jan Schrotenboer en Gerritdina Reinink, e.v. Hermannes Lenters
06-0410 D.J. Bornemankind1,5005-04-1925 Ane (18): Albert (gb. in 1924) k.v. Derk Jan Borneman en Aaltjen Kremer
18-0411wed.Takman
Hardenbergerweg
 2,0018-04-1925 Stad Hardenberg (9-S): Hilligjen (gb. 13-03-1852) k.v. Jan Hendrik Waterink en Aaltjen Nijeboer, e.v. Hendrik Takman
23-0412 G. Kelder
Radewijk
kind1,5022-04-1925 Stad Hardenberg (10-S): Jan (gb. eind 1924) k.v. Gerrit Kelder en Zwaantje Schepers
07-0513 J. Hutten
Baalder
vrouw2,0002-05-1925 Baalder (47-A): Janna (gb. 03-01-1899) k.v. Jan Hutten en Hermina Waterink
07-0514 H.J. Santman
Stad
vrouw2,0006-05-1925 Stad Hardenberg (15-S): Jennigjen (gb. 03-05-1866) k.v. Antoni Nijman en Geertjen Hekman, e.v. Hendrik Jan Santman
16-0515 G.J. Raben
Stad
vrouw2,0016-05-1925 Stad Hardenberg (16-S): Alberta (gb. 14-03-1848) k.v. Reindert Reinders en Jennegien Jansen, e.v. Gerrit Jan Raben
23-0516 wed. Olsman
Bergentheim
kind1,5022-05-1925 Bergentheim (58-A): Hendrika (gb. in 1925) k.v. Hendrik Olsman en Egberdina Roelophina Assen
25-0517 E. Beenen
Radewijk
man2,0023-05-1925 Radewijk (60-A): Egbert (gb. 04-06-1843) k.v. Roelof Beenen en Gesien Jonkhans, e.v. Berendina Beenen
26-0518 M. Kromhof
Beerze
vrouw2,00 24-05-1925 Beerze (): Jennigjen (gb. 27-02-1852 Bergentheim) k.v. Jannes Kromhof en Hermina Olthuis, e.v. Gerrit Willem Nijeboer
24-0619 G. Zweers HJzn.kind1,5024-06-1925 Stad Hardenberg (21-S): Gerrit (gb. ca 1924) k.v. Hendrik Jan Zweers en Gerda Voet
29-0620J.Timmermankind1,5028-06-1925 Loozen (26): levenloos geboren kind (gb. 28-06-1925) k.v. Jan Timmerman en Geziena Johanna Zwijze
20-0721 R. Heils
Stad
vrouw2,0017-07-1925 Stad Hardenberg (22-S): Maria (gb. 18-01-1864) k.v. Roelof Kremer en Hendrika Boers, e.v. Hendrik Jan Heils
21-0722 L. Grimmerink
Den Velde
man2,0019-07-1925 Den Velde (31): Lucas (gb. 26-07-1870) k.v. Gerrit Jan Grimmerink en Berendina Haandrikman, e.v. Christina Willemina Eshuis
25-0723 A. Passien
Ane
vrouw2,00 24-07-1925 Ane (33): Aaltjen (gb. 22-06-1839) k.v. Gerrit Gerrits Sogen en Marrigjen Nijmeijer, e.v. Albert Kampherbeek en Albert Passies
28-0724 G.J. Scholten
Bergentheim
vrouw2,0028-07-1925 Bergentheim (88-A): Harmina (gb. 25-12-1859) k.v. Vrens Wolters Los en Aaltje Klaassen Brinkman, e.v. Roelof Scholten
22-0825 S. Baarslag
Ane
man2,0021-08-1925 Ane (38): Sandri (gb. 22-01-1847) k.v. Gerrit Baarslag en Hermina Bieleveld, e.v. Aaltjen Lotterman
19-0926Cremer
Venebrugge
man2,0018-09-1925 Venebrugge (101-A): Reindert Gerard (gb. 05-08-1854) k.v. Derk Jan Kremer en Gerritdina Jonkhans, e.v. Jennigje Veldsink
09-1027 J. Middendorp
Stad
vrouw2,0006-10-1925 Stad Hardenberg (27-S): Johanna Hendrika (gb. 06-03-1874) k.v. Hendrik Jan Middendorp en Hendrikjen Waterink
16-1028 B. Stoeten
Wielen
kind1,5015-10-1925 Stad Hardenberg (28-S): levenloos geboren kind (gb. 15-10-1925) k.v. Berend Jan Schuldink en Janna Stoeten
23-1029 wed. Grimmerink
Velde
 2,0022-10-1925 Den Velde (46): Geertje (gb. 07-11-1864) k.v. Marten Waterink en Jennigjen Reinders, e.v. Jan Hendrik Grimmerink
28-1030Assen
Ane
kind1,5027-10-1925 Ane (47): Gezina Jacoba (gb. 23-10-1925) k.v. Hendrik Assen en Willemina Luberta Willink
21-1131 H. Altena
Baalder
vrouw2,00 21-11-1925 Baalder (120-A): Aleida (gb. 20-12-1859) k.v. Lukas Aalderink en Hanna Haakman, e.v. Gerrit Jan Altena en Harm Altena
09-1232 H.J. Meijerink
Ane
man2,00 08-12-1925 Anevelde (51): Hendrik Jan (gb. 05-10-1876) k.v. Hendrik Meijerink en Hendrikjen Velsink, e.v. Johanna Snoeijink en Evertien Kamphuis
16-1233 wed. Nijman
Baalder
vrouw2,0015-12-1925 Baalder (126-A): Janna (gb. 24-09-1856) k.v. Hendrik Bakhuis en Geertruit Jurjens, e.v. Jan Nijman
21-1234Geertman
Hogenweg
voor de muur
vrouw2,00

2,40
21-12-1925 Stad Hardenberg (32-S): Geesje (gb. 23-08-1898) k.v. Gerrit Willem Geertman en Geertien Hultink, e.v. Jan Pas
28-1235 G.W. Geertmanman2,0026-12-1925 Stad Hardenberg (33-S): Gerrit Willem (gb. 07-03-1856) k.v. Albert Geertman en Fennigjen van ´t Holt, e.v. Geertien Hultink
29-1236 E.J. Boersvrouw2,0028-12-1925 Enschede (430): Cecilia Susanna (gb. 03-04-1844) k.v. Jan Francis Rudolf Bausch en Wilhelmina Jacobina Classen, e.v. Jan Peter Borger
   Totaal72,70 

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

11-01-1925 Stad Hardenberg, in wijk B no. 7 (1-S): levenloos geboren kind (gb. 11-01-1925) k.v. Johannes Breukelman en Hendrika Kremer
20-02-1925 Stad Hardenberg (5-S): Gradus Frederik (gb. rond 1847) k.v. Hendrikus Wamelink en Johanna Harmina Hendrika Heusinkveld, e.v. Johanna Catharina de Vries
10-03-1925 Stad Hardenberg (6-S): levenloos geboren kind (gb. 10-03-1925) k.v. Hermannus Kremer en Harmina Veltink
03-04-1925 Stad Hardenberg (7-S): Hendrika (gb. 09-11-1847) k.v. Jan Frederik Willering en Evertje Swartscholten, e.v. Jan Stegeman en Hermannus Meijer
11-04-1925 Stad Hardenberg (8-S): Gesina (gb. 31-05-1858) k.v. Gerrit Jan Schrotenboer en Gerritdina Reinink, e.v. Gerrit Jan Waterink
28-04-1925 Stad Hardenberg (11-S): Hendrik (gb. rond 1924) k.v. Jan Harm Kloekhorst en Johanna Geziena Harmsen
29-04-1925 Stad Hardenberg (12-S): Eva (gb. 01-11-1907) k.v. David Blein en Regina Hoogstraal (Israëlitische begraafplaats)
01-05-1925 Stad Hardenberg (13-S): Hermina (gb. 22-03-1856) k.v. Albert Snijders en Janna Eggengoor, e.v. Hendrik Jan Zweers (zie begraafplaats Bruchterweg)
04-05-1925 Stad Hardenberg (14-S): Geert (gb. 06-04-1902) k.v. Gerrit Jan Olthuis en Zwaantje Jeurink
23-05-1925 Heemse, op den Haardijk, woonachtig te Stad Hardenberg (19-S): Israël (gb. 01-11-1864) k.v. Izak Salomon van Gelder en Clara Israël de Bruin (Israëlitische begraafplaats)
25-05-1925 Stad Hardenberg (17-S): Fenna (gb. 13-01-1896) k.v. Frederik van Ringen en Jennigjen Altena, e.v. Albert Snijders
01-06-1925 Stad Hardenberg (18-S): levenloos geboren kind (gb. 01-06-1925) k.v. Jan Wolting en Roelofje Jonker
09-06-1925 Stad Hardenberg (20-S): levenloos geboren kind (gb. 09-06-1925) k.v. Derk Lotterman en Hendrikje Snijders
20-07-1925 Zwolle, woonachtig te Stad Hardenberg (23-S): Roelof (gb. rond 1903) k.v. Johannes Snijders en Geesje Rigterink
22-07-1925 Bergentheim (25-S): Hendrikje (gb. rond 1909) k.v. Fredrik Snoeijink en Hendrikjen Reinders
24-07-1925 Stad Hardenberg (24-S): Herman (gb. rond 1865) k.v. Hendrik Hulsegge en Tonia Brilman, e.v. Aaltjen Kamphuis en Egberdina Ribberink
24-09-1925 Stad Hardenberg (26-S): Jan Herm (gb. rond 1840) k.v. Jan Arend Egbers en Hermiena Lippinkhoff, e.v. Zwaantjen Zweers
15-10-1925 Stad Hardenberg (28-S): levenloos geboren kind (gb. 15-10-1925) k.v. Berend Jan Schuldink en Janna Stoeten
02-11-1925 Stad Hardenberg (29-S): Hendrik (gb. 19-01-1854) k.v. Jan Hans en Jennegien Warnders, e.v. Jantje van Faassen
10-11-1925 Stad Hardenberg (30-S): Harm (gb. 17-02-1851) k.v. Hendrik Stegeman en Hendrikjen Veurink
04-12-1925 Stad Hardenberg (31-S): Fenna (gb. rond 1924) k.v. Sandrie Hofstede en Maria Gerritdina Flierman
25-12-1925 Stad Hardenberg (34-S): Berend Jan (gb. 11-03-1851) k.v. Jan Rozeman en Berendine Lotterman