Voor eigen graven Begraven 1923

op- en aanmerkingen

04-011 H. aan het Rot
Bergentheim
vrouw2,0003-01-1923 Bergentheim (4-A): Evertjen (gb. 31-01-1863) k.v. Evert Meijerink en Harmina Roelofs, e.v. Herman aan het Rot
17-012 Hm. Snijders
Baalder
man2,0016-01-1923 Ambt Hardenberg (11-A): Herm (gb. 19-08-1853) k.v. Harmen Snijders en Hendrikjen Reinders, e.v. Gerritdina Haandrikman
26-023 J. Pot
Stad
man2,00 25-02-1923 Stad Hardenberg (3-S): Jan (gb. 07-04-1873) k.v. Derk Pot en Hermiena Aleida Rigterink, e.v. Gesiena Wilhelmina Naarding
10-034 H.J. Kremer
Stad
vrouw2,0010-03-1923 Stad Hardenberg (5-S): Gerridina (gb. 22-04-1856) k.v. Hendrik Brinkman en Zwaantje Grooters, e.v. Gerrit Hendrik Kremer
13-035 H. Soer
Stad
man2,0013-03-1923 Stad Hardenberg (6-S): Hendrik (gb. 18-01-1849) k.v. Ernst Hamelman Süer (Soer) en Janna Kappers, e.v. Gezina Hakkers
18-036 J. Bril
Baalder
kind1,0023-03-1923 Ambt Hardenberg (37-A): Jan (gb. in 1921) k.v. Jan Bril en Geertjen Heerkes
24-037 J.H. Nijzink
Anevelde
man2,0022-03-1923 Anevelde (13): Jan Hendrik (gb. 03-08-1853) k.v. Teunis Nijsink en Janna Hans, e.v. Jennegien Ridderman
28-038 G.J. Jonkhans
Radewijk
kind1,5027-03-1923 Radewijk (41-A): Hilligje (gb. 24-12-1921) k.v. Gerrit Jan Jonkhans en Hendrikje Bruggeman
04-049 J. Strieper
Embroek
kind1,0003-04-1923 Ambt Hardenberg (47-A): levenloos geboren kind (gb. 03-04-1923) k.v. Jan Strieper en Leida Jeurink
09-0410 G.J. Wilpshaar
Holth..
man2,0007-04-1923 Holtheme (16): Derk Jan (gb. 12-03-1838) k.v. Gerrit Jan Wilpshaar en Janna Ekenhorst
21-0411 Marj. Pullen
Bergentheim
kind1,5021-04-1923 Ambt Hardenberg (55-A): Albertje (gb. ca 1917) k.v. Marianus Pullen en Hendrika Kampherbeek
31-0512 H. Kampman
Baalder
kind1,5031-05-1923 Ambt Hardenberg (72-A): Hendrik Jan (gb. 19-05-1923) k.v. Hendrik Kampman en Zwaantje Nijland
13-0613 J. Hamberg
Baalder
kind1,5013-06-1923 Ambt Hardenberg (77-A): Albert (gb. in 1922) k.v. Johannes Hamberg en Hermina Berendina Kleve
02-0714 mej. J. van Munster  2,0030-06-1923 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (13-S): Bernharda Gezina (gb. 09-05-1858) k.v. Johann Bohlin en Louisa Theodora Aleida Koring, e.v. Jan Frederik Heetderks van Munster
12-0715 M. Bekman
Venebrugge
 2,0011-07-1923 Ambt Hardenberg (91-A): Mannes (gb. 10-03-1847) k.v. Jan Bekman en Lubbigjen Blootens, e.v. Jennigjen Snoeijink
24-0716 L. Stuiver
Hoogenweg
 2,0023-07-1923 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (14-S): Simen (gb. 26-06-1834) k.v. Frederik Jacobs Stuiver en Margien Simons Bos, e.v. Berendiena Schutte
24-0817 H.Z. Boerrigter
Baalder
 2,0021-08-1923 Avereest (109-A): Johann Friedrich (gb. ca 1902) k.v. Hinderikus Zwatinus Boerrigter en Hendrikjen Gortmann
28-0818 G.J. Zweers
Stad
kind1,5025-08-1923 Stad Hardenberg, in de Fortuinstraat (21-S): Hendrik (gb. rond 1921) k.v. Gerrit Zweers en Aleida ten Cate
05-0919 H. Hofsink
Bergentheim
kind1,5005-09-1923 Ambt Hardenberg (114-A): Gerrit Hendrik (gb. in 1923) k.v. Harm Hofsink en Willemina Buter
08-1020 J.H. Waterink
Mariënberg
 2,0007-10-1923 Ambt Hardenberg (124-A): Jan Hendrik (gb. 15-01-1850) k.v. Jan Waterink en Evertjen Veurink, e.v. Egberdina Vrijlink
24-1021 G.J. Wolbink
Radewijk
 1,5024-10-1923 B.S. Hardenberg (131-A): Hendrikje (gb. 11-10-1923) k.v. Gerrit Wolbink en Jennegien Takman
21-1122 J.H. Veneman
Bruchterveld
 2,0020-11-1923 Ambt Hardenberg (143-A): Jan Hendrik (gb. 26-03-1838) k.v. Gerrit Fenneman en Jenne Jacobs, e.v. Hendrikje Schepers
04-1223 G. Lambers
Den Velde
vrouw2,0003-12-1923 Holtheme (46): Gerritdina (gb. 17-11-1868) k.v. Albert Lamberts en Jennegien Hulzebosch, e.v. Gerrit Lambers
11-1224 O. Valkman
Stad
man2,0010-12-1923 Stad Hardenberg, in wijk A (26-S): Otto (gb. 18-10-1855) k.v. Jan Valkman en Ebbigjen van ´t Holt, e.v. Jennigjen Kwant
18-1225 G.J. Haandrikman
Stad
man2,0017-12-1923 Stad Hardenberg, in wijk B (27-S): Gerrit Jan (gb. 31-01-1847) k.v. Jannes Haandrikman en Hendrikjen Drenthen, e.v. Geesjen Meijerink
   Totaal44,50 

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

04-01-1923 Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (1-S): Hendrik (gb. rond 1922) k.v. Egbert Odink en Aleida Berendina Öhlen
17-02-1923 Stad Hardenberg (2-S): Bernard Heinrich (gb. 10-05-1837) k.v. Jan Frans Heinrich Rüsken en Maria Engela Gebben, e.v. Anna Maria Agnes Plass
04-03-1923 Stad Hardenberg, in wijk A no. 221 (4-S): Jan (gb. 21-10-1878) k.v. Jacobus van Engelen en Hermina Venebrugge
15-03-1923 Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (7-S): Klaas (gb. 01-08-1848) k.v. Albertus Reinders en Geziena van der Veen, e.v. Aaltjen Westerman Hermina van ´t Holt
18-04-1923 Hoogenweg (Stad H´berg) (8-S): Berendina (gb. 06-10-1849) k.v. Frederik Blaauwkamp en Fennigjen Rolleman, e.v. Hendrik Jan Ramaker
21-05-1923 Stad Hardenberg, in wijk A no. 54 (9-S): Hermanna (gb. rond 1908) k.v. Albert Minkjan en Hendrika Kedde
18-06-1923 Stad Hardenberg, in wijk A no. 98 (10-S): Joseph Israël (gb. 19-06-1842) k.v. Raphaël de Bruin en Judith Noäch ten Brink (Israëlitisch)
20-06-1923 Stad Hardenberg (11-S): Geesje (gb. 06-02-1866) k.v. Jan Rigterink en Arendina Kalkdijk, e.v. Johannes Snijders
22-06-1923 Stad Hardenberg (12-S): Hendrika (gb. mei 1923) k.v. Jan Fredrik Stegeman en Carolina Wienolda Johanna Hombrink
24-07-1923 Stad Hardenberg (15-S): Roelof (gb. rond 1922) k.v. Roelof Gort en Aaltje Beverwijk
05-08-1923 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (17-S): Egbert Jan (gb. 17-11-1913) k.v. Willem Aart Prins en Janna Willemina Kwant
05-08-1923 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (16-S): levenloos geboren kind (gb. 05-08-1923) k.v. Jacob Bakker en Wibbegiena Vorenkamp
09-08-1923 Stad Hardenberg (18-S): Hendrikje (gb. 13-12-1898) k.v. Jan Bekman en Zwaantjen Meijerink, e.v. Frederik Ranter
14-08-1923 Stad Hardenberg, aan de Markt (19-S): Dedrika Kristina (gb. rond 1892) k.v. Derk Jan Hankamp en Aaltien Keus, e.v. Hendrik Jan Breukelman
24-08-1923 Stad Hardenberg (20-S): Jan (gb. in 1923) k.v. Willem Hendrik Meijer en Fennigje Noodvelt
25-10-1923 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (22-S): Jan Herm (gb. 29-09-1862) k.v. Berend Raben en Fennechien Mulder, e.v. Gerridina Schippers
19-11-1923 Stad Hardenberg (23-S): Herm (gb. 17-11-1923) k.v. Hendrik Jan Meijer en Klazina Lassche
28-11-1923 Stad Hardenberg, in wijk A (24-S): Lucas (gb. 09-02-1851) k.v. Johannes Martens en Jennegien Ekelhof, e.v. Gesina Breukelman
05-12-1923 Stad Hardenberg (25-S): Hendrik (gb. 31-07-1838) k.v. Jan Reinders en Zwennigje Zietsen, e.v. Aaltjen Klinge
22-12-1923 Stad Hardenberg (28-S): Roelof (gb. in 1923) k.v. Jannes ter Wijlen en Annigje Hamberg
25-12-1923 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (29-S): Cornelis Adrianus (gb. 10-12-1923) k.v. Sjoerd Leering en Jantje Nottrot