Graven en begraven van de Hervormde Gemeente Hardenberg 1920

 

       

op- en aanmerkingen

08-011 W. Withaar
Bergentheim
kind1,7506-01-1920 te Ambt Hardenberg (3-A): Wijtze (gb. dec. 1919) k.v. Arend Withaar en Henderkien van Wijhe
10-022 H. Ekkelenkamp
Baalder
kind3,5002-1920 te Ambt Hardenberg (20-A): Hendrik (gb. ca 1918) k.v. Hendrik Ekkelenkamp en Jantje ter Wijlen
11-023 A. Meinders
Bergentheim
vrouw5,0010-02-1920 te Ambt Hardenberg (23-A): Aaltje (gb. 05-08-1899) k.v. Klaas Mennink en Johanna Otter
14-024 G. Wans
Bergentheim
kind3,5013-02-1920 te Ambt Hardenberg (25-A): Gerrit (gb. ca 1919) k.v. Jacob Wams en Hillechien Tuit
16-025 L. Heeres
Bergentheim
man2,0015-02-1920 te Ambt Hardenberg (27-A): Hendrik (gb. 29-05-1871) k.v. Louwe Heres en Hendrikjen Koerts
18-026 J. Pullen
Stad
man2,0014-02 te Stad Hardenberg (2-S): Gerrit Jan (gb. 08-04-1840) k.v. Jan Pullen en Jennigjen IJzebrink, e.v. Aleida Bosch
19-027 J.H. Snijders
Stad
vrouw5,0019-02-1920 te Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (3-S): Clasina (gb. 05-05-1863) k.v. Albert Vasse en Hendrika van der Veen, e.v. Jan Snijders
20-028 weduwe Bladder
Bruchterveld
vrouw5,0020-02-1920 te Ambt Hardenberg (31-A): Fennegien (gb. 14-10-1845) k.v. Derk Eggengoor en Dina Klomp, e.v. Jan Bladder
23-029 D.J. Nijman
Mariënberg
kind3,5020-02-1920 te Ambt Hardenberg (32-A): Derk Jan (gb. jan 1920) k.v. Gerrit Jan Nijman en Aaltje Ribberink
01-0310 weduwe Steenbergen
Radewijk
vrouw5,00 29-02-1920 te Stad Hardenberg (4-S): Hillichjen (gb. 03-10-1847) k.v. Jannes Jans Stoffers en Lucretia Harms Brouwer, e.v. Derk Slot en Lambert Steenbergen
05-0311 H.J. Waterink
Stad
man2,0005-03-1920 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (5-S): Hendrik Jan (gb. 16-09-1862) k.v. Jan Hendrik Waterink en Aaltjen Nijeboer, e.v. Berendina Rijstenberg
06-0312 J. Botter
Bergentheim
kind3,5005-03-1920 te Ambt Hardenberg (43-A): Jansje (gb. eind 1919) k.v. Jans Botter en Femmigje Alfing
06-0313 H. Jonker
Baalder
vrouw2,0005-03-1920 te Baalder (42-A): Alberdina (gb. 24-02-1862) k.v. Albert Jans Wemmenhove en Margje Hendriks Schotkamp, e.v. Herm Jonker
06-0314 J. Heuverman
Bruchterveld
kind3,5005-03-1920 te Ambt Hardenberg (44-A): levenloos geboren kind (gb. 05-03-1920) k.v. Jan Euverman en Hermina Wind
08-0315 A. Botter
Bergentheim
vrouw5,0007-03-1920 te Ambt Hardenberg (45-A): Anna (gb. 08-12-1887) k.v. Klaas Mennink en Johanna Otter, e.v. Albert Botter
08-0316 H.J. Veldsink
Stad
kind3,5007-03-1920 te Stad Hardenberg, op den Roeterskamp (6-S): Hilligjen (gb. 12-09-1918) k.v. Hendrik Jan Veldsink en Hendrika Lotterman
15-0317 Hm. Schepers
Radewijk
man2,0013-03-1920 te in ´t Veld (Stad H´berg) (7-S): Hermannus (gb. 31-12-1828) k.v. Derk Jan Schepers en Aaltje Tüls, e.v. Hendrikjen Maatman
15-0318 H. Ramaker
Wielen
man5,0013-03-1920 te Wielen (8-S): Hendrikus (gb. 17-01-1840) k.v. Jan Herm Ramaker en Aleida Jagers, e.v. Jennigjen Snoeijink
15-0319 E. Plaggemans
Bergentheim
man2,0012-03-1920 te Amersfoort (55-A): Hendrik (gb. 14-12-1899) k.v. Evert Plaggenmarsch en Hermina Veurink
15-0320 W. Hutten
Engeland
kind1,50 16-03-1920 te Ane (7): Gerrit Jan (gb. in 1920) k.v. Zwaantje Hutten
22-0321 A. Sachers
Bergentheim
man5,0021-03-1920 te Ambt Hardenberg (54-A): Albertus (gb. 10-11-1855) k.v. Albert Saggers en Fennigjen van Laar
23-0322 H.J. Woelders
Stad
man2,0021-03-1920 te Stad Hardenberg (9-S): Hendrik Jan (gb. 09-11-1856) k.v. Gerrit Woelders en Gerritdina Lenters, e.v. Fennigjen Veltink
01-0423 R. Slingenberg
Radewijk
man2,0001-04-1920 te Ambt Hardenberg (59-A): Roelof (gb. 11-01-1848) k.v. Harmen Slingenberg en Zwaantjen Vlierman
06-0424 K. Smid
Bergentheim
vrouw5,0004-04-1920 te Ambt Hardenberg (62-A): Klazina (gb. 10-10-1888) k.v. Harm Hendriksen en Hermiena Kruithof, e.v. Klaas Smit
07-0425 J. ten Brinke
Bergentheim
kind3,5006-04-1920 te Almelo (69-A): Geziena (gb. ca. 1914) k.v. Johan ten Brinke en Gesina Korblet
12-0426 W. Dillink
Stad
vrouw2,0011-04-1920 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (10-S): Annegien (gb. 10-04-1868) k.v. Albert Gernaat en Stijntje Tjaarling, e.v. Willem Dilling
15-0427 H. Hannik
Brucht
vrouw2,0013-04-1920 te Ambt Hardenberg (64-A): Asselina (gb. 01-05-1861) k.v. Hendrik Jan Kamphuis en Geziena Reinders, e.v. Hendrik Hannink
16-0428 G.A. van der Haar
Stad
kind1,5015-04-1920 te Stad Hardenberg (11-S): Gerritdina Bartha (gb. 27-02-1905) k.v. Gerhardus Albertus van der Haar en Aartje Montizaan
17-0429 E. Schrootenboer
Radewijk
vrouw5,0017-04-1920 te Ambt Hardenberg (67-A): Hanna (gb. 19-05-1863) k.v. Berend Teussink en Janna Kamerhuis, e.v. Egbert Schrotenboer
26-0430 G.J. Scholten
Bergentheim
man2,0024-04-1920 te Ambt Hardenberg (70-A): Gerrit Jan (gb. 12-08-1849) k.v. Gerrit Jan Scholten en Gerritdiene Kamphuis, e.v. Willemina van den Berg
26-0431 weduwe Joh. Koeslag
Stad
vrouw2,0023-04-1920 te Stad Hardenberg (12-S): Berendina Johanna (gb. 17-06-1845) k.v. Jan Rozeman en Berendine Lotterman, e.v. Johannes Koeslag
04-0532 J. Korterink
Velde
vrouw5,0002-05-1920 te Den Velde (16): Geertje (gb. 18-06-1895) k.v. Teunis Hutten en Hendrikje Bouwhuis, e.v. Hermannes Kotterink
06-0533 J. Luchien
Radewijk
kind3,5006-05-1920 te Radewijk (72-A): Hendrik (gb. 11-11-1919) k.v. Jan Luchies en Aleida Buring
10-0534 D.J. Plaggemars
Bergentheim
man2,0009-05-1920 te Bergentheim (73-A): Derk Jan (gb. 30-06-1842) k.v. Hendrik Plaggenmarsch en Willemina Willems, e.v. Jennigjen Hofsink
10-0535 K. Poes
Ane
man2,0007-05-1920 te Engeland (19): Klaas (gb. 01-07-1851) k.v. Hendrik Poes en Jennegien Jurriens, e.v. A. Veldsink
12-0536 L. Hofsink
Bergentheim
vrouw2,0011-05-1920 te Ambt Hardenberg (74-A): Hendrika (gb. ca 1886) k.v. Mannes Zandman en Hendrikje Marsman, e.v. Lubbertus Hofsink
12-0537 Dk. Zweers
Radewijk
kind3,5011-05-1920 te Radewijk (75-A): Berend (gb. 11-04-1919) k.v. Derk Zweers en Siena Altena
13-0538 G. Scheffer
Ane
man5,0011-05-1920 te Ane (20): Gerrit (gb. 29-01-1845) k.v. Franz Heinrich Scheffer en Jennegien Meijer, e.v. Anna Hendrika Dommerholt
08-0639 J. Snijders
Bergentheim
vrouw5,0008-06-1920 te Ambt Hardenberg (83-A): Gerritdina (gb. 17-11-1848) k.v. Jan Hamburg en Gezina Geertman, e.v. Jan Snijders
08-0640 G.W. Derks
Stad
kind3,50 
09-0641 Hofsink
Bergentheim
man2,0009-06-1920 te Ambt Hardenberg (85-A): Jan (gb. 30-09-1853) k.v. Lucas Hofsink en Lubbechien Bouwhuis
14-0642 Egb. Reints
Bruchterveld
kind1,5012-06-1920 te Ambt Hardenberg (86-A): Egbert (gb. ca 1908) k.v. Egbert Reints en Egberdina Meijerink
28-0643 B.J. ten Brinke
Bergentheim
 5,0028-06-1920 te Ambt Hardenberg (92-A): Berend Jan (gb. 21-01-1863) k.v. Albert ten Brinke en Aaltje Wijnholt, e.v. Gerridina Hakkers
05-0744 S. Koster
Bergentheim
 3,5005-07-1920 te Ambt Hardenberg (95-A): Jan (gb. eind 1920) k.v. Simen Koster en Geesje Kats
10-0745 J. Bril
Baalder
 1,5009-07-1920 te Ambt Hardenberg (97-A): Derk Jan (gb. in 1920) k.v. Jan Bril en Geertjen Heerkes
14-0746 A. Nieuwenhuis
Bergentheim
 5,00 13-07-1920 te Ambt Hardenberg (100-A): Albert (gb. 21-09-1834) k.v. Roelof Nieuwenhuis en Geertje Alberts Wierbosch, e.v. Janna Kamperman en Aaltje Stoffers
16-0747 G. Scholten
Bergentheim
man2,0015-07-1920 te Ambt Hardenberg (101-A): Gerrit (gb. 02-04-1840) k.v. Gerrit Jan Scholten en Gerritdiene Kamphuis
26-0748 H. Muis
Bergentheim
kind3,5026-07-1920 te Ambt Hardenberg (105-A): Diena Johanna (gb. 12-07-1920) k.v. Hermannus Muis en Mettiena Jacobina van Delden
02-0849 R. van den Berg
Bruchterveld
vrouw5,0001-08-1920 te Bruchterveld (109-A): Janna (gb. 16-04-1846) k.v. Egbertus Veltink en Hendrikjen Bouwhuis, e.v. Albert van den Berg
06-0850 wed. van Laar
Stad
man5,0005-08-1920 te Zwolle, woonachtig te Stad Hardenberg (14-S): Simen (gb. 08-05-1903) k.v. Gerard van Laar en Johanna Lubertha Stuiver
07-0851 H. Veneman
Bruchterveld
kind1,5005-08-1920 te Ambt Hardenberg (112-A): Derk (gb. ca 1850) k.v. Jan Egges Veneman en Tetje Derks Bosscher, e.v. Hinderkje Wierenga
10-0852 G.W. Kremer
Bergentheim
kind3,5010-08-1920 te Ambt Hardenberg (115-A): Johan (gb. in 1920) k.v. Gerrit Willem Kremer en Wibbegien Hekman
16-0853 wed. Hamberg
Stad
vrouw5,0016-08-1920 te Stad Hardenberg (15-S): Jennigjen (gb. 10-06-1842) k.v. Janna Kuipers, e.v. Egbert Hamberg
18-0854 J. Muis
Bruchterveld
kind3,5018-08-1920 te Ambt Hardenberg (117-A): levenloos geboren kind (gb. 18-08-1920) k.v. Johannes Muis en Aaltje Hulzebosch
30-0855 H.J. Steenbergen
Stad
kind3,5029-08-1920 te Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (17-S): Reindert (gb. 15-01-1920) k.v. Hendrik Jan Steenbergen en Everdina Kuijer
01-0956 H. Pullen
Stad
kind3,5031-08-1920 te Stad Hardenberg (18-S): Marianus (gb. 18-08-1920) k.v. Hendrik Pullen en Geertje Willering
09-0957 A. Muis
Bruchterveld
kind3,5009-09-1920 te Ambt Hardenberg (121-A): levenloos geboren kind (gb. 09-09-1920) k.v. Albert Muis en Marrigje Muis
16-0958 H.J. Breukelman
Stad
kind3,5015-09-1920 te Stad Hardenberg, aan ´t Marktplein (20-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 15-09-1920) k.v. Hendrik Jan Breukelman en Dedrika Kristina Hankamp
05-1059 G.J. Nijman
Bergentheim
man5,0004-10-1920 te Ambt Hardenberg (129-A): Gerrit Jan (gb. 08-05-1842) k.v. Gerrit Nijman en Geertjen Slingenberg, e.v. Berendina Kottier
14-1060 Joh. Rijstenberg
Loozen
kind3,5013-10-1920 te Loozen (41): Johanna Zwaantina (gb. in 1920) k.v. Johannes Rijstenberg en Hendrikje van der Velde
20-1061 wed. G.J. Breukelman
Stad
man2,0017-10-1920 te Zwolle (21-S): Jan Hendrik (gb. 06-03-1882) k.v. Gerrit Jan Breukelman en Geertruida Valkman
13-1162 M. Kleinebuul
Stad
kind3,5011-11-1920 te Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (22-S): Dientje (gb. 05-02-1920) k.v. Albert Kleinebuul en Gerritdina Breukelman
29-1163 H.J. Snijders
Brucht
kind1,5028-11-1920 te Brucht (150-A): Hendrik Jan (gb. 18-11-1920) k.v. Teunis Zandman en Maria Dorgelo
31-1164 J.H. Kamphuis
Engeland
man2,0029-11-1920 te Ane (45): Jan Hendrik (gb. 09-09-1865) k.v. Hendrik Jan Kamphuis en Geziena Reinders, e.v. Aaltje Kamphuis
03-1265 R. Grot
Stad
kind3,5001-12-1920 te Coevorden (23-S): Jennigje (gb. ca 1914) k.v. Roelof Gort en Aaltje Beverwijk
04-1266 A. Geugies
Stad
vrouw2,0003-12-1920 te Stad Hardenberg, aan de Bruchterweg (24-S): Aaltjen (gb. 11-12-1839) k.v. Derk Geugies en Jennegien Meijerink, e.v. Hendrikus Zweers
06-1267 J. Kollen
Radewijk
man5,00 05-12-1920 te Radewijk (156-A): Jacobus (gb. 11-09-1828) k.v. Jan Jans Kollen en Roelofjen Alberts Oost, e.v. Willemina Kleintjes en Hendrika Willemina Leemgraven
13-1268 B.J. Meijer
Stad
kind1,5012-12-1920 te Stad Hardenberg (25-S): Aaltje (gb. rond 1920) k.v. Berend Jan Meijer en Jennigjen Niezink
15-1269 M. Gast
Bruchterveld
kind3,5014-12-1920 te Ambt Hardenberg (164-A): Hilbert (gb. in 1920) k.v. Martinus Garst en Lammigje Benjamins
15-1270 J. Baarslag
Heemse
kind1,5014-12-1920 te Ambt Hardenberg (165-A): Gerritdina Fredrika (gb. 11-03-1909) k.v. Jan Baarslag en Johanna Woelders
21-1271 Hoornstra
Stad
kind3,5020-12-1920 te Stad Hardenberg (26-S): Annechien Elisabeth (gb. ca 1917) k.v. Jan Hoornstra en Adriana Pietronella Mink
 72 J. Klinkhamer
Bergentheim
kind3,5031-12-1920 te Ambt Hardenberg (173-A): Folkert Johan Job (gb. in 1920) k.v. Herman Klinkhamer en Hiltje Roukema
   3 verkochte graven
J. Baarslag
  15,00 
    Totaal   257,75  

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

10-01 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (1-S): Cornelis Christiaan (gb. 16-05-1852) k.v. Cornelis Goris Schot en Carolina Juliana Ducker, e.v. Christine Hermine Pierson
24-08-1920 te Stad Hardenberg (16-S): Jonas (gb. 22-03-1849) k.v. Simon Bromet en Mariane Joles (Israëlitische begraafplaats)
15-09-1920 te Stad Hardenberg (19-S): Anna (gb. ca 1893) k.v. Jakob Kremer en Anje Siepelinger, e.v. Jan Kremer