Graven en begraven van de Hervormde Gemeente Hardenberg 1919

 

correcties en aanvullingen

02-011 G. SchoemakerRadewijkkind1,7531-12-1918 Ambt Hardenberg (1-A): Gerhard (gb. ca 1915) k.v. Hendrikus Schoemaker en Hendrika Alberdina Meijerink
08-012 W. Bakkerreizendekind1,7506-01-1919 te Stad Hardenberg (1-S): Margaretha (gb. ca 1913) k.v. Willem Bakker en Rolina Hendriks
08-013 W. HuttenBaaldervrouw1,5005-01-1919 te Ambt Hardenberg (3-A): Jennegien (gb. 12-02-1853) k.v. Hendrik Jansen en Geertruid Schutte, e.v. Willem Hutten
08-014 F. GodekeBruchterveldvrouw3,5007-01-1919 te Bruchterveld (4-A): Egberdina (gb. 21-09-1883) k.v. Albert van den Berg en Janna Veltink, e.v. Frederik Godeke
09-015 G. KeddeStadman3,5009-01-1919 te Stad Hardenberg, in de Voorstraat (3-S): Gerrit (gb. 17-07-1854) k.v. Hendrik Jan Kedde en Fennegien Hamberg, e.v. Hillegien Brand
09-016 G. SchutteStadkind1,7508-01-1919 te Stad Hardenberg, in de Fortuinstraat (2-S): Jansje (gb. rond 1918) k.v. Gerrit Schutte en Jantje Geertruida Frederika van der Haar
10-017 A. EspeldoornBergentheimman3,5009-01-1919 te Bergentheim (6-A): Albert (gb. 13-09-1838) k.v. Derk Jan Espeldoorn en Janna Veldman, e.v. Hendrika Wijnholt
16-018 W. HansLuttenvrouw1,5015-01-1919 te Lutten (9-A): Fenna (gb. 21-04-1853) k.v. Gerrit Jan Bril en Christina Moman, e.v. Willem Hans
18-019 H. GrootoonkLoozenkind1,7516-01-1919 te Den Velde (7): Jennigje (gb. in 1918) k.v. Hermannus Grootoonk en Johanna Kampman
20-0110 Herm SchefferAneman3,5019-01-1919 te Ane (8): Hermen (gb. 22-09-1880) k.v. Gerrit Scheffer en Anna Hendrika Dommerholt
21-0111 K. ReindersStadvrouw3,5021-01-1919 te Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (4-S): Hermina (gb. 31-07-1857) k.v. Marten van ´t Holt en Janna Willink, e.v. Klaas Reinders
22-0112 A. WithaarBergentheimman3,5021-01-1919 te Ambt Hardenberg (13-A): Albert (gb. 03-11-1836) k.v. Arend Jacobs Withaar en Kunnegien Andriesen Hendriks, e.v. Roelofje Duiker
27-0113 H. BosBergentheimman3,50 27-01-1919 te Ambt Hardenberg (15-A): Hein (gb. 27-08-1860) k.v. Gerrit Bos en Grietje Heines de Jong, e.v. Woltertje Span en Aaltien de Lange
27-0114 Herm BouwmeesterBruchterveldman3,5013-02-1919 te b.s.krant (35-A): Fennigje (gb. in 1918) k.v. Hendrik Bouwhuis en Gerritdina Stoeten
30-0115 KunstmanBruchterveldkind1,7513-02-1919 te b.s.krant (35-A): Fennigje (gb. in 1918) k.v. Hendrik Bouwhuis en Gerritdina Stoeten
03-0216 weduwe HambergLoozenvrouw1,5001-02-1919 te Loozen (14): Gerritdina (gb. 01-11-1850) k.v. Hendrik Snieders en Janna Kleintjes, e.v. Gerrit Jan Hamberg
05-0217 H. HabersBergentheimvrouw1,5005-02-1919 te Ambt Hardenberg (24-A): Fennigje (gb. 15-11-1885) k.v. Gerrit Habers en Lamberdina van den Poll, e.v. Jan Meilink
10-0218 J. VerwijkBergentheimman3,5009-02-1919 te Ambt Hardenberg (31-A): Jan (gb. ca. 1866) k.v. Johan Albert Anton Varwijk en Hendrikje Kleinlugtenbeld, e.v. Hillegien Mennink
10-0219 J. BakkerBruchterveldvrouw3,5009-02-1919 te Bruchterveld (32-A): Margien (gb. 19-04-1854) k.v. Bruin Jans Hoogeveen en Henderkien Leferts de Jong, e.v. Jan Bakker
11-0220 Hendrik PullenStadkind0,7509-02-1919 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (5-S): Hendrika (gb. rond 1919) k.v. Frederikus Pullen en Hermina Binnenmars
15-0221 Hm. VoermanRadewijkkind1,7514-02-1919 te Radewijk (38-A): Gerrit (gb. 07-09-1917) k.v. Harm Voerman en Zwaantje Odink
15-0222 H. Bouwhuis't Holdkind0,75 13-02-1919 te ? (35-A): Fennigje (gb. in 1918) k.v. Hendrik Bouwhuis en Gerritdina Stoeten
17-0223 weduwe HofsinkBergentheimkind0,7517-02-1919 te Ambt Hardenberg (39-A): Willem Hendrik (gb. in 1918) k.v. Gerrit Hendrik Hofsink en Hendrika Wesselink
18-0224 Joh. KoeslagStadman1,5015-02-1919 te Stad Hardenberg (6-S): Johannes (gb. 21-02-1849) k.v. Zandrie Koeslag en Hendrika van der Velde, e.v. Berendina Johanna Rozeman
20-0225 G.J. WesselinkBruchterveldman3,5020-02-1919 te Bruchterveld (44-A): Gerrit Jan (gb. 20-09-1839) k.v. Gerrit Jan Wesselink en Jennechien Harsevoort, e.v. Egberdina Timmer
21-0226 G. WithaarBruchterveldman3,5020-02-1919 te Ambt Hardenberg (46-A): Gerrit (gb. 21-03-1844) k.v. Arend Jacobs Withaar en Kunnegien Andriesen Hendriks, e.v. Berta Hultink
24-0227 D. SchutteBaaldervrouw1,50 24-02-1919 te Baalder (48-A): Jennigjen (gb. 24-10-1854) k.v. Gerrit ten Brinke en Hermina Koenderink, e.v. Herm Geertman en Derk Schutte
25-0228 D. ZweersStadkind1,7523-02-1919 te Stad Hardenberg (7-S): Hendrikje (gb. 17-09-1918) k.v. Hendrikus Zweers en Zwaantje Egberts
26-0229 F. GodekeBruchterveldkind1,7526-02-1919 te Ambt Hardenberg (51-A): Janna (gb. in 1918) k.v. Frederik Godeke en Egberdina van den Berg
27-0230 L. WoelderinkBergentheimman3,5027-02-1919 te Ambt Hardenberg (52-A): Lucas (gb. 21-06-1846) k.v. Jan Woelderink en Geertjen Hekman, e.v. Albertje Harbeek
28-0231 A. MoesBruchterveldkind1,7528-02-1919 te Ambt Hardenberg (54-A): Johannes (gb. in 1919) k.v. Albert Muis en Marrigje Muis
03-0332 Albert VinkeLoozenkind0,7502-03-1919 te Loozen (27): Jan Hendrik (gb. ca 1918) k.v. Albertus Vinke en Geertje Kosters
04-0333 L. GorisStadvrouw1,5002-03-1919 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (8-S): Zwaantjen (gb. 16-02-1842) k.v. Jan Herm Ramaker en Aleida Jagers, e.v. Jan Herm Meppelink Lambert Goris
04-0334 A. KromhofOudeveenvrouw3,5003-03-1919 te Ambt Hardenberg (58-A): Aaltjen (gb. 07-05-1842) k.v. Gerrit Jan Kromhof en Hendrikjen Gerrits, e.v. Hendrik Wilps
07-0335 B. BreukelmanStadkind1,7506-03-1919 te Stad Hardenberg (10-S): Derk Jan (gb. ca 1914) k.v. Jan Breukelman en Gerritdina Hankamp
07-0336 A. ZweersStadkind0,7504-03-1919 te Stad Hardenberg (9-S): Hermina (gb. 28-05-1916) k.v. Albert Zweers en Dina Bosch
07-0337 G.J. MeijerStadkind1,7506-03-1919 te Stad Hardenberg (11-S): Jan Hendrik (gb. in 1917) k.v. Gerrit Jan Meijer en Anna Otten
08-0338 B. StoetenRadewijkman1,50 24-06-1919 te B.S. Hardenberg (118-A): Hendrik (gb. 11-06-1856) k.v. Berend Bouwhuis en Hendrikjen van den Berg, e.v. Jennigjen Stoeten en Gerritdina Stoeten
11-0339 L. VinkeLoozenkind0,7509-03-1919 te Loozen (32): Hendrik Jan (gb. 20-12-1909) k.v. Albertus Vinke en Geertje Kosters
11-0340 H. Boertien Bergentheim?man3,5010-03-1919 te Ambt Hardenberg (62-A): Herm (gb. 30-01-1851) k.v. Folkert Boerties en Trijntje Koerts Kosters, e.v. Margje Bakker
15-0341 L. LeuzinkStadkind0,7514-03-1919 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (12-S): Lubertus (gb. 13-08-1917) k.v. Jan Hendrik Leusink en Janna Fokkert
17-0342 H. KieftRadewijkvrouw3,5016-03-1919 te Radewijk (69-A): Hendrikjen (gb. 03-10-1858) k.v. Hendrik Bonzelaar en Berendina Odink, e.v. Albert Kieft
17-0343 G. Sluiter R?kind0,7515-03-1919 te Stad Hardenberg (13-S): Geert Willem (gb. rond 1914) k.v. Gerhard Sluiter en Harmina Dilling
17-03
?
44 H. AltenaStadkind1,7518-03-1919 te Stad Hardenberg (15-S): Jan (gb. in 1914) k.v. Hendrik Altena en Jennigje Bekman
18-0345 weduwe Joh. GrootoonkBaalderveldkindf .1,7517-03-1919 te Den Velde (35): Hermina (gb. ca 1912) k.v. Hermannus Grootoonk en Johanna Kampman
19-0346 G.J. MeulenkampEmbroekkind1,7518-03-1919 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (16-S): Marten (gb. rond 1917) k.v. Gerrit Jan Meulenkamp en Jennigje Veltink
21-0347 H.J. KeddeStadvrouw3,5017-03-1919 te Stad Hardenberg (14-S): Johanna (gb. 03-04-1851) k.v. Jan Kortman en Everdina Westenberg, e.v. Hendrik Jan Kedde
22-0348 G. Sluiter R? man1,50 19-03-1919 te Hoogeveen? Gerhard (gb. 15-06-1884) k.v. Geert Sluiter en Engelina Klein, e.v. Harmina Dilling
22-03 49 G.J. Plaggenmars Stad kind 0,75 21-03-1919 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (17-S): Gerrit Hendrik (gb. rond 1918) k.v. Gerrit Jan Plaggenmarsch en Johanna Berendina ten Brinke
28-0350 E. MeilinkHolthememan1,5001-04-1919 te Holtheme (39): Berentien (gb. in 1918) k.v. Roelof Meilink en Berendina Hazelaar
31-0351 G.J. KuijerBaalderveldkind1,7529-03-1919 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (18-S): Johanna (gb. 14-01-1916) k.v. Gerrit Jan Kuijer en Johanna Bekman
03-0452 weduwe TakmanStadkind0,7501-04-1919 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (19-S): Hendrik (gb. rond 1917) k.v. Jan Hendrik Takman en Alberdina Godeke
08-0453 J.H. RijstenbergLoozenkind1,7505-04-1919 te Wielen (45): Jan Hendrik (gb. rond 1918) k.v. Jan Hendrik Rijstenberg en Johanna Ranter
14-0454 H. BeerlinkRadewijkvrouw1,5014-04-1919 te Radewijk (76-A): Gerridina (gb. 02-08-1884) k.v. Jan Reefman en Geertje Goosink, e.v. Hendrik Oldebeerlink
15-0455 R. WaaijmanBergentheimkind0,7514-04-1919 te Ambt Hardenberg (77-A): levenloos geboren kind (gb. 14-04-1919) k.v. Roelof Waaijman en Willemina Timmerman
15-0456 J. FliermanBergentheimkind1,7515-04-1919 te Ambt Hardenberg (78-A): Maria (gb. in 1917) k.v. Johan Flierman en Hilligje Benjamins
18-0457 F. HambergStadkind0,7519-04-1919 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (21-S): Jennigje (gb. 21-03-1911) k.v. Frederik Hamberg en Geertje Hutten
18-0458 Js. MuisEmbroekkind1,7518-04-1919 te Ambt Hardenberg (83-A): Gerard Klaas (gb. in 1917) k.v. Johannes Muis en Aaltje Hulzebosch
22-0459 G.J. GastBruchterveldvrouw3,50 19-04-1919 te Bruchterveld (84-A): Lummigje (gb. 14-03-1867) k.v. Albert Slot en Nieze Stuiver, e.v. Klaas Johannes Muis en Gerrit Jan Garst
22-0460 A. LentersStadman3,5019-04-1919 te Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (22-S): Albertus (gb. 09-07-1862) k.v. Jan Lenters en Johanna Santman, e.v. Zwaantje Heerkes
22-0461 E. OdinkBruchterveldkind1,7522-04-1919 te Ambt Hardenberg (85-A): Gerrit (gb. in 1918) k.v. Egbert Odink en Fennigje Bladder
24-0462 K. DrentBergentheimkind1,7523-04-1919 te Ambt Hardenberg (86-A): Hendrik (gb. ca 1917) k.v. Koop Drenth en Annigje Veldman
25-0463 H. Kamp, van derBaalderkind1,7525-04-1919 te Ambt Hardenberg (88-A): Jennigje (gb. in 1918) k.v. Hendrik van der Kamp en Dieka Derks
25-0464 G. SchutteBruchtman3,5025-04-1919 te Brucht (89-A): Gerrit Hendrik (gb. 17-12-1855) k.v. Jan Schutte en Aaltjen Hansman, e.v. Christina Stegeman
  65 doorgehaald, dubbel ingeschreven
28-0466 D. MeijerinkRadewijkkind1,7526-04-1919 te Radewijk (90-A): Hendrika Alberdina (gb. 17-05-1918) k.v. Derk Meijerink en Hendrikje Buring
29-0467 weduwe H.J. EggengoorRadewijkvrouw3,5029-04-1919 te Radewijk (92-A): Harmina (gb. 29-06-1838) k.v. Derk Kösters en Andine Haamberg, e.v. Hendrik Jan Eggengoor
30-0468 J. FliermanBergentheimkind1,7529-04-1919 te Ambt Hardenberg (93-A): Jantje (gb. ca 1916) k.v. Johan Flierman en Hilligje Benjamins
01-0569 D. MeijerinkRadewijkkind1,7529-04-1919 te Radewijk (94-A): Hendrikje (gb. 02-04-1917) k.v. Derk Meijerink en Hendrikje Buring
02-0570 J.H. WilsBergentheimkind1,7502-05-1919 te Ambt Hardenberg (95-A): Jan (gb. in 1917) k.v. Jan Hendrik Willems en Janna van der Kamp
02-0571 K. KoopmanRadewijkkind1,7501-05-1919 te Radewijk (96-A): Derk (gb. 18-04-1912) k.v. Klaas Koopman en Hendrika Slot
07-0572 D. PullenBergentheimkind1,7507-05-1919 te Ambt Hardenberg (100-A): Hendrikje (gb. ca 1917) k.v. Derk Pullen en Hendrika Klinge
15-0573 wed. H.J. TimmermanBergentheimvrouw1,5014-05-1919 te Ambt Hardenberg (103-A): Stiena (gb. 21-01-1833) k.v. Hermannus Bolks en Geesjen Goris, e.v. Hendrik Jan Timmerman
15-0574 G.J. IemhoffRadewijkman1,5015-05-1919 te Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (23-S): Gerrit Jan (gb. 30-08-1847) k.v. Willem Hesselink en Aaltjen Ymhof, e.v. Johanna Harmina Zwijze
15-0575 weduwe MeulenkampRadewijkvrouw3,50 14-05-1919 te Loozen (57): Jantien (gb. 30-09-1852) k.v. Albertus Weerts en Geertruid van der Hulst, e.v. Jan Vinke en Albert Meulenkamp
22-0576 B.J. Brinke, tenBergentheimvrouw3,5021-05-1919 te Bergentheim (105-A): Gerridina (gb. 09-11-1864) k.v. Hendrik Jan Hakkers en Janna Bekman, e.v. Berend Jan ten Brinke
02-0677 A. SpijkerBaalderman1,5031-05-1919 te Ambt Hardenberg (111-A): Albert (gb. 04-01-1861) k.v. Jan Spijkers en Janna ter Wijlen
03-0678 J.H. RigterinkLoozenkind0,7531-05-1919 te Loozen (63): Jan Harm (gb. ca 1918) k.v. Jan Harm Rigterink en Johanna Goorhuis
05-0679 D.J. TimmermanAnevrouw1,5003-06-1919 te Ane (64): Jennigje (gb. 21-11-1891) k.v. Hermannus Lamberink en Hendrikje Schutte, e.v. Derk Jan Timmermans
05-0680 A.E. Wal, van derEmbroekkind0,7508-06-1919 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (Ebbenbroek) (24-S): Petronella Berendina (gb. rond 1912) k.v. Antonie Everhard van der Wal en Niesje Ensink
14-0681 J. KelderLoozenkind1,75 12-06-1919 te Loozen (67): Jan (gb. ca 1918) k.v. Hendrik Schoemaker en Johanna Klasina Kedde (ws. foutief ingeschreven als Kelder)
?82 F. BoertiesBergentheimvrouw3,5020-06-1919 te Ambt Hardenberg (116-A): Jentje (gb. 07-11-1874) k.v. Derk Langemaat en Annigje Mulder, e.v. Folkert Boerties
?83 weduwe WindBergentheimvrouw3,5020-06-1919 te Bergentheim (115-A): Grietje (gb. 02-12-1848) k.v. Jan Wolters Snijder en Aaltje Berends Bijkerk, e.v. Jan Wolters Wind
25-0684 H. Bouwhuis't Holtheemman1,50 24-06-1919 te B.S. Hardenberg (118-A): Hendrik (gb. 11-06-1856) k.v. Berend Bouwhuis en Hendrikjen van den Berg, e.v. Jennigjen Stoeten en Gerritdina Stoeten
26-0685 J. HuismanBergentheimvrouw3,50 25-06-1919 te Ambt Hardenberg (119-A): Fennigjen (gb. 25-03-1859) k.v. Egbert Meijerink en Hendrikjen Kampman, e.v. Gerrit Jan Spijker en Jan Huisman
26-0686 Ds. G. GorisBergentheimvrouw1,5025-06-1919 te Bergentheim (120-A): Helena Gerritdina (gb. 15-05-1850) k.v. Johannes Hurink en Geertruida Johanna Bosch, e.v. Gerrit Goris
05-0787 A. MaatBergentheimkindvoldaan05-07-1919 te Ambt Hardenberg (124-A): Willemina (gb. ca 1917) k.v. Arend Maat en Geertruida Bosman
12-0788 G. VenebergBruchterveldkind1,7511-07-1919 te Ambt Hardenberg (125-A): Marrigje (gb. ca 1911) k.v. Gerrit Veneberg en Jennigje Stegeman
30-0789 J.W. VeurinkBergentheimkind0,7529-07-1919 te Ambt Hardenberg (133-A): levenloos geboren kind (gb. 29-07-1919) k.v. Jan Willem Veurink en Hendrika Nijman
05-0890 weduwe MorsinkStadvrouw3,50 05-08-1919 te Stad Hardenberg (25-S): Regina Aleida (gb. 25-07-1839) k.v. Harmen Buddendijk en Hendrica Helleweg, e.v. Lambert Morsink en Gerrit Jan Binnenmarsch
08-0892 J.H. MeijerinkLoozenman1,5007-08-1919 te Loozen (69): Jan Hendrik (gb. 31-10-1855) k.v. Derk Meijerink en Diena Schutte, e.v. Geertruida Vasse
11-0893 K. SchoemakerVenebruggevrouw3,5010-08-1919 te Ambt Hardenberg (139-A): Aaltje (gb. 15-04-1864) k.v. Zwier Kosters en Hendrikjen Nijman, e.v. Klaas Schoemaker
11-0894 W. WindBergentheimman3,5011-08-1919 te Bergentheim (138-A): Wolter (gb. 08-10-1875) k.v. Jan Wolters Wind en Grietje Snijder, e.v. Femmigje Gort
29-0895 weduwe AltenaBruchterveldvrouw3,5029-08-1919 te Stad Hardenberg (26-S): Miena (gb. 02-03-1844) k.v. Hendrik Stegeman en Hendrikjen Veurink, e.v. Hendrik Altena
03-0996 weduwe H.J. HeilsStadman1,5001-09-1919 te Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (27-S): Gerhardus (gb. 26-05-1892) k.v. Hendrik Jan Heils en Maria Kreemer
09-0997 G. WolminkRadewijkkind0,7507-09-1919 te Coevorden (146-A): Hendrikje (gb. 23-02-1919) k.v. Gerrit Wolbink en Jennegien Takman
22-0998 A. OttenStadvrouw3,5021-09-1919 te Stad Hardenberg (28-S): Anna (gb. 22-07-1847) k.v. Hendrik Jan Otten en Aleida Sophia Belders, e.v. Jan Hindrik Fokkert
23-0999 D.J. WestenbergBergentheimman3,5022-09-1919 te Bergentheim (151-A): Derk Jan (gb. 22-03-1865) k.v. Jan Hendrik Westenberg en Hendrikjen Vinke, e.v. Hendrikje Rotman
07-10100 weduwe PrinsBergentheimvrouw3,5006-10-1919 te Ambt Hardenberg (155-A): Lammechien (gb. 18-04-1856) k.v. Berend Bols en Willemina Croesen, e.v. Berend Prins
14-10101 F. BaarslagStadman1,5011-10-1919 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (29-S): Frederik (gb. 06-08-1876) k.v. Frederik Baarslag en Hillegien Veltink
27-10102 D. BoschStadvrouw1,5024-10-1919 te Stad Hardenberg (30-S): Dina (gb. 01-11-1885) k.v. Frederikus Bosch en Hendrika Bakhuis, e.v. Albert Zweers
29-10103 H.J. LambersHolthemevrouw1,5027-10-1919 te Holtheme (81): Hendrika Johanna (gb. 06-02-1852) k.v. Hendrik Jan Roelofs en Hendrikjen Roelofs, e.v. Hendrik Jan Lamberts
30-10104 F. BoertiesBergentheimman3,5029-10-1919 te Ambt Hardenberg (164-A): Folkert (gb. 28-07-1872) k.v. Herm Boerties en Margje Bakker, e.v. Jentje Langemaat
31-10105 J.H. OlsmanBergentheimman1,5031-10-1919 te Bergentheim (165-A): Jan Hendrik (gb. 26-10-1849) k.v. Jannes Olsman en Johanna Regtuit, e.v. Hendrika Melenberg
01-11106 J. MuisEmbroekkind1,7531-10-1919 te Ambt Hardenberg (166-A): levenloos geboren kind (gb. 31-10-1919) k.v. Johannes Muis en Aaltje Hulzebosch
04-11107 Albert MeijerinkBruchterveldvrouw1,5003-11-1919 te Bruchterveld (167-A): Truitje (gb. 14-09-1853) k.v. Jan Hendrik Waterink en Aaltjen Nijeboer, e.v. Albert Meijerink
06-11108 Herm StoetenBruchterveldvrouw3,5004-11-1919 te Bruchterveld (171-A): Hendrika (gb. 03-04-1897) k.v. Hendrik van der Kamp en Johanna Heersmink, e.v. Hermannes Stoeten
06-11109 R. van der BergBruchterveldkind1,7504-11-1919 te Almelo (173-A): Gerrit Jan (gb. ca 1916) k.v. Roelof van den Berg en Johanna Hulzebosch
06-11110 J. OortBruchterveldkind1,7504-11-1919 te Ambt Hardenberg (169-A): levenloos geboren kind (gb. 04-11-1919) k.v. Jan Oord en Hendrikje Bakker
12-11111 J. NaardingBergentheimvrouw1,50 12-11-1919 te Bergentheim (174-A): Hendrikje (gb. 21-07-1850) k.v. Willem Lukassen en Wiechertje Koobs Klein, e.v. Jan Naarding (Hendrikje Mol)
13-11112 G. SnijdersBruchtvrouw1,5012-11-1919 te Ambt Hardenberg (175-A): Geertjen (gb. 09-10-1889) k.v. Gerrit Jan Kremer en Johanna Bosman, e.v. Gerrit Willem Snijders
13-11113 W. PlaggemarsBergentheimvrouw1,50 13-11-1919 te Bergentheim (176-A): Gesina (gb. 08-02-1848) k.v. Hendrik Plaggenmarsch en Willemina Willems, e.v. Jan Hendrik Veurink en Albert Heres
22-11114 H.J. SantmanStadvrouw1,5021-11-1919 te Stad Hardenberg (31-S): Geertjen (gb. 15-11-1830) k.v. Jan Hekman en Derkjen Peulders, e.v. Antoni Nijman
24-11115 L. HekmanBruchtman3,5024-11-1919 te Hardenberg (179-A): Lucas (gb. 18-02-1849) k.v. Johannis Hekman en Willemina Oudelaar, e.v. Jennegien van Faassen
25-11116 J.H. RantersRadewijkkind0,7525-11-1919 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (32-S): Johan (gb. rond 1919) k.v. Jan Hendrik Ranter en Karstina Brill
28-11117 M. MuisBruchterveldkind0,7528-11-1919 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (33-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 28-11-1919) k.v. Marten Muis en Jansje Bosscher
05-12118 H.J.  v.d. BergStadkind1,7505-12-1919 te Stad Hardenberg (34-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 05-12-1919) k.v. Jacobus Johannes van den Berg en Grietje Hateboer
11-12119 E. NijmeijerAnevrouw1,5009-12-1919 te Ane (88): Zwaantje (gb. 24-01-1868) k.v. Jan Reints en Grietjen Camphuis, e.v. Evert Nijmeijer
17-12120 J. OldemanBergentheimvrouw1,5018-12-1919 te Ambt Hardenberg (192-A): Lubbigje (gb. 28-01-1881) k.v. Harmen Snijders en Geesjen Stoeten, e.v. Jan Oldeman
23-12121 R. KollenBruchterveldman3,5021-12-1919 te Zwolle (194-A): Roelof (gb. 24-09-1874) k.v. Jan Kollen en Hendrika Nijsink, e.v. Johanna Snijders
30-12122 A. LokBergentheimkind1,7529-12-1919 te Ambt Hardenberg (196-A): Pieter (gb. ca 1918) k.v. Arend Lok en Aaltje Meulenbelt
30-12123 Jans MartensEmbroekkind1,7530-12-1919 te Ambt Hardenberg (197-A): Fredrika (gb. 29-12-1919) k.v. Johannes Martens en Aleida Kosters
    249,25 122 begraven (nr. 65 doorgehaald, dubbel genoteerd