Graven en begraven van de Hervormde Gemeente 1918

correcties en aanvullingen

07-011 B.J. WeelinkBergentheimkind0,7506-01 te Ambt Hardenberg (2-A): levenloos geboren kind (gb. 06-01) k.v. Berend Jan Welink en Gerritdina Nootveld
11-012 B. ZweersRadewijkvrouw1,5010-01-1918 Radewijk (5-A): Berendina Johanna (gb. 26-08-1851) k.v. Derk Meijer en Johanna Veldsink, e.v. Berend Zweers
11-013 S. StuiverStadvrouw1,5011-01-1918 Stad Hardenberg, op het Oudeveen (1-S): Berendiena (gb. 13-11-1836) k.v. Lubbert Schutte en Jennigjen Vinke, e.v. Simen Stuiver
12-014 K. MolMariënbergkind1,7511-01-1918 Almelo (8-A): Gerhardus Albertus (gb. ca 1913) k.v. Klaas Mol en Klaasje Santing
14-015 J. KeddeLoozenkind1,7511-01-1918 Loozen (1): Geertruida (gb. 21-03-1903) k.v. Jan Kedde en Klasina Zandman
15-016 A. KleinebuulStadkind0,7514-01-1918 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (2-S): Egbert Jan (gb. 07-12-1916) k.v. Albert Kleinebuul en Gerritdina Breukelman
16-017 H.J. ZweersStadkind0,7515-01-1918 Stad Hardenberg (3-S): Arie (gb. 20-09-1917) k.v. Hendrik Jan Zweers en Annigje Reurink
17-018 weduwe A. DillinkBergentheimman1,5017-01-1918 Bergentheim (7-A): Antonie (gb. 01-09-1851) k.v. Jan Antonie Dilling en Harmina Andries Aberinga, e.v. Grietje Visser
23-019 B.J. WeelinkBergentheimkind0,7523-01-1918 Ambt Hardenberg (10-A): Albert (gb. 06-01-1918) k.v. Berend Jan Welink en Gerritdina Nootveld
28-0110 weduwe T. DietersBruchtvrouw1,5027-01-1918 Ambt Hardenberg (12-A): Jennigjen (gb. 28-09-1827) k.v. Hermen Meijerink en Aaltjen Huisjes, e.v. Teunis Dieters
01-0211 J.H. GrootoonkBaalderkind0,75l01-02-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (4-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 01-02-1918) k.v. Jan Hendrik Grootoonk en Hendrika Veltink
04-0212 L. SchonewilleBruchtkind1,7503-02-1918 Ambt Hardenberg (13-A): levenloos geboren kind (gb. 03-02-1918) k.v. Lucas Schonewille en Engeltje Wind
04-0213 J. SchuurmanBergentheimvrouw3,5004-02-1918 Ambt Hardenberg (15-A): Gesina (gb. 11-01-1885) k.v. Hermannus Bolks en Hermina Stegeman, e.v. Jan Schuurman
06-0214 G.J. RechtsBergentheimkind1,7505-02-1918 Ambt Hardenberg (16-A): levenloos geboren kind (gb. 05-02-1918) k.v. Gerrit Jan Regts en Jantje van der Sluis
18-0215 J. ReindersBergentheimman3,5017-02-1918 Ambt Hardenberg (21-A): Jan (gb. 02-12-1883) k.v. Klaas Reinders en Hermina van ´t Holt, e.v. Aagje van den Tooren
18-0216 weduwe HarsmolleVenebruggevrouw3,5018-02-1918 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (5-S): Berendina (gb. 12-02-1839) k.v. Derk Jan Visscher en Johanna Schutte, e.v. Jan Harsmölle
19-0217 E. Velde, van derStadvrouw1,5019-02-1918 Stad Hardenberg, aan de Beek (6-S): Janna (gb. 18-06-1850) k.v. Jannes Haandrikman en Hendrikjen Drenthen, e.v. Egbert van der Velde
20-0218 T. NijzinkStadkind1,7520-02-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (8-S): Derkjen (gb. rond 1917) k.v. Antoni Nijzink en Fennigjen Kedde
25-0219 H.J. BreukelmanStadkind1,7524-02-1918 Stad Hardenberg, aan de Markt (9-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 24-02-1918) k.v. Hendrik Jan Breukelman en Dedrika Kristina Hankamp
01-0320 R. LangejusBruchterveldvrouw1,5001-03-1918 Ambt Hardenberg (25-A): Jenne (gb. 04-05-1845) k.v. Jan Stegink en Zwaantjen Broekman, e.v. Roelof Langius
19-0321 G.J. LambersHolthemekind0,7517-03-1918 Holtheme (12): Harmina Johanna (gb. in 1917) k.v. Gerrit Jan Lambers en Johanna Harmina Altena
20-0322 A. OelenBruchterveldman3,5020-03-1918 Ambt Hardenberg (36-A): Albert (gb. 27-10-1833) k.v. Jan Jans Oelen en Hendrikje Lof, e.v. Hilligje Doldersum
21-0323 J. FrankenBergentheimman3,5021-03-1918 Ambt Hardenberg (39-A): Jan (gb. 28-01-1875) k.v. Hendrik Franken en Elsjen Korver
22-0324 D. ZweersStadkind1,7520-03-1918 Stad Hardenberg (10-S): Hendrikje (gb. 16-09-1916) k.v. Hendrikus Zweers en Zwaantje Egberts
22-0325 A. KampherbeekBergentheimman1,5021-03-1918 Ambt Hardenberg (40-A): Albertus Johannes (gb. 08-01-1837) k.v. Hendrik Campferbeek en Maria Aalvanger
25-0326 G.J. BoersBaalderveldkind1,7525-03-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (11-S): levenloos geboren zoontje (gb. 25-03-1918) k.v. Gerrit Jan Boers en Hendrikje Bril
27-0327 Johs. KramerStadman1,5027-03-1918 Stad Hardenberg (12-S): Johannes (gb. 31-10-1860) k.v. Johan Herman Cramer en Berendina Oudendijk, e.v. Geesje Welleweerd
30-0328 F. HambergStadkind0,7529-03-1918 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (13-S): Hermina Johanna (gb. 19-06-1913) k.v. Frederik Hamberg en Geertje Hutten
01-0429 weduwe HulterAneman1,5028-03-1918 Ane (17): Gerrit Jan (gb. 28-04-1846) k.v. Jan Hulter en Jennegien Hurink, e.v. Annigje Otten
12-0430 K. DamBergentheimman1,5012-04-1918 Stad Hardenberg (14-S): Koop (gb. 23-12-1857) k.v. Hendrik Dam en Johanna Gerritdiena Valkman, e.v. Geesjen Hankamp
15-0431 H.J. HakkersBergentheimkind1,7514-04-1918 Ambt Hardenberg (49-A): Aaltje (gb. 27-05-1917) k.v. Hendrik Jan Hakkers en Hendrikje Niezink
15-0432 HeerkesBaalderkind1,7513-04-1918 Ambt Hardenberg (47-A 48-A): twee levenloos geboren kinderen (gb. 13-04-1918) k.v. Albert Heerkes en Klasina Poffers
18-0433 H.A. Aalderen, vanBergentheimvrouw3,5017-04-1918 Ambt Hardenberg (51-A): Gerritje (gb. ca 1858) k.v. Dirk van Rhee en Evertje Drost, e.v. Hendrik Herman van Aalderen
23-0434 G. van der Kamp Bruchtman3,5022-04-1918 Ambt Hardenberg (52-A): Gerrit Hendrik (gb. 06-02-1858) k.v. Gerrit van den Kamp en Janna Hakkers
23-0435 H. RegtuisBruchtman3,5022-04-1918 Ambt Hardenberg (53-A): Hendrik (gb. 17-07-1844) k.v. Gerrit Regtuit en Johanna Brinkjans
29-0436 H.J. HakkersBergentheimkind1,7529-04-1918 Ambt Hardenberg (55-A): Dirkje (gb. 06-11-1915) k.v. Hendrik Jan Hakkers en Hendrikje Niezink
03-0537 E.J. JonkhansRadewijkkind0,7502-05-1918 Radewijk (57-A): Gerrit (gb. 29-04-1917) k.v. Hendrik Jonkhans en Mina Amsink
09-0538 weduwe OttenStadvrouw3,5007-05-1918 Stad Hardenberg (15-S): Jansje (gb. 28-07-1840) k.v. Jannes Valkman en Berendina Westenberg, e.v. Gerrit Willem Otten
13-0539 L.J. AltenaVenebruggekind0,7513-05-1918 Ambt Hardenberg (58-A): Frederika Johanna (gb. in 1917) k.v. Lambert Jan Altena en Zwaantje Schuldink
13-0540 A. AssenEngelandvrouw1,5013-05-1918 Ane (23): Aaltje (gb. 12-01-1854) k.v. Gerrit Jan Kwant en Egberdina Roelofphina Molkenboer van Langen, e.v. Albert Assen
      Transport 74,00  
16-0541 H. HakkersRadewijkkind1,7516-05-1918 Radewijk (60-A): levenloos geboren kind (gb. 16-05-1918) k.v. Hendrik Hakkers en Geertruida Hendrika Niezink
17-0542 R.J. LuimesBruchtvrouw3,5017-05-1918 Ambt Hardenberg (62-A): Geertruida Johanna Hendrika (gb. ca 1867) k.v. Hendrikus Johannes van de Riet en Johanna Kimmel, e.v. Rudolf Evert Luimes
21-0543 J.W. van den Berg Bruchterveldman3,5018-05-1918 Ambt Hardenberg (63-A): Jan Willem (gb. 09-08-1838) k.v. Hendrik van den Berg en Fennegien Huizing, e.v. Hendrika Paschen
03-0644 B.J. KappersBruchtkind1,7501-06-1918 Ambt Hardenberg (66-A): Berend Jan (gb. in 1917) k.v. Berend Jan Kappert en Willemina Stegeman
06-0645 M. GrootoonkBaalderveldman3,5004-06-1918 Den Velde (30): Hermannus (gb. 02-06-1885) k.v. Hendrik Willem Grootoonk en Hermina Amsink, e.v. Johanna Kampman
08-0646 A. HamhuisRadewijkman1,5007-06-1918 Radewijk (67-A): Hermpje (gb. 14-10-1885) k.v. Gerrit van de Belt en Egberdina Nijeboer, e.v. Albert Hamhuis
11-0647 S. van 't HoltStadvrouw1,50 10-06-1918 Stad Hardenberg aan het kanaal (16-S): Leentien (gb. 16-12-1839) k.v. Jan Egbert Smit en Egberdina Huisken, e.v. Hermannus van ´t Holt
20-0648 weduwe SpijkersBaaldervrouw1,5017-06-1918 Ambt Hardenberg (70-A): Swane (gb. 11-12-1831) k.v. Geert Akkerstaff en Swenne Büter, e.v. Jan Spijkers
27-0649 J.H. NijzinkAneveldeman1,5023-06-1918 Arnhem (34): Berend (gb. 24-01-1897) k.v. Jan Hendrik Nijsink en Jennegien Ridderman
27-0650 G. EngbersRheezerveenvrouw1,5027-06-1918 Ambt Hardenberg (74-A): Geesjen (gb. 22-08-1852) k.v. Hendrik Jan Engbers en Jennegien Meijerink, e.v. Jan Willem Kamphuis
06-0751 A. VeldsinkEngelandman1,5005-07-1918 Engeland (36): Albert (gb. 04-11-1838) k.v. Gerrit Jan Veldsink en Geertruid Hölter, e.v. Fennegien Poes
10-0752 H. WilpsVenebruggeman3,5010-07-1918 Ambt Hardenberg (79-A): Hendrik (gb. 21-09-1840) k.v. Hendrik Jan Wilps en Hermina Hakkers, e.v. Aaltjen Kromhof
15-0753 H. HambergLoozenman1,5012-07-1918 Loozen (37): Hendrik (gb. 13-08-1842) k.v. Jan Hamburg en Gezina Geertman, e.v. Rika Gerrits
15-0754 G.J. SnijdersBergentheimkind0,7513-07-1918 Ambt Hardenberg (82-A): Hendrika (gb. ca 1909) k.v. Gerrit Jan Snijders en Johanna Naarding
27-0755 H. SchuldinkEngelandman1,5027-07-1918 Ane (42): Berend Jan (gb. 11-12-1879) k.v. Jan Hendrik Schuldink en Jennigje Lichtenberg
29-0756 E. AmsinkStaddochter1,5028-07-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (18-S): Jacoba (gb. 30-03-1895) k.v. Everhardus Amsink en Hanna Meijer
06-0857 D.J. EggengoorBruchterveldkind1,7505-08-1918 Ambt Hardenberg (89-A): Hendrik Jan (gb. ca 1917) k.v. Derk Jan Eggengoor en Jennigje Klinge
14-0858 G. ReindersBergentheimkind1,7513-08-1918 Ambt Hardenberg (91-A): Geesjen (gb. in 1918) k.v. Gerrit Reinders en Fennigje Stoeten
15-0859 Hk. Boer, deBergentheimman3,5013-08-1918 ´s Hertogenbosch (93-A): Hendrik (gb. 12-11-1898) k.v. Jan de Boer en Aaltje Franken
16-0860 G. HekmanAneman1,5014-08-1918 Ane (45): Gerrit (gb. 22-12-1854) k.v. Johannis Hekman en Willemina Oudelaar, e.v. Ebbegien Bosch
17-0861 P. DijkBergentheimvrouw3,5015-08-1918 Ambt Hardenberg (92-A): Roelofje (gb. ca 1853) k.v. en Roeloffien Jans van Dalen, e.v. Peter van Dijk
19-0862 A. BokkingBergentheimvrouw1,5017-08-1918 Ambt Hardenberg (94-A): Zwaantje (gb. 04-02-1896) k.v. Albert Bokking en Hermina Spijkers
26-0863 H. Zweers JRznStaddochter1,5024-08-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (20-S): Gezina Hermina (gb. 29-04-1894) k.v. Hendrik Zweers en Stijntje van der Molen
05-0964 H. PullenBergentheimkind0,7505-09-1918 Ambt Hardenberg (102-A): levenloos geboren kind (gb. 05-09-1918) k.v. Herman Pullen en Eliza Olsman
09-0965 G. PeltjesStadman1,5006-09-1918 Ermelo, zie overlijdensregister Stad Hardenberg (22-S): Gerhard (gb. 11-03-1847) k.v. Jan Hendrik Peltjes en Grietjen Drenten, e.v. Maria Gerritdina Boerman Berendina Boerman
13-0966 W. ObersBergentheimvouw3,50 13-09-1918 Ambt Hardenberg (106-A): Hendrikjen (gb. 09-05-1855) k.v. Hendrik van het Laar en Trijntje Kollen, e.v. Jan Hento en Willem Hobers (Hardenbergs gebruik van de stomme H)
16-0967 G. KerkdijkStadkind0,75 14-09-1918 Stad-Hardenberg, op het Hoofd (21-S): Geertruida (gb. ca 1916) k.v. Gerrit Kerkdijk en Berendina Leusink
26-0968 S. GerritsLoozenvrouw3,5026-09-1918 Loozen (46): Willemina (gb. 08-07-1904) k.v. Seine Gerrits en Alberta Bras
03-1064 H.L. HeresBergentheimkind1,7503-10-1918 Ambt Hardenberg (116-A): levenloos geboren kind (gb. 03-10-1918) k.v. Heeres Louwes Heres en Egberdina van den Poll
15-1065 G. StroeveLoozerveldkind1,7515-10-1918 Loozen (48): Jan (gb. sept. 1918) k.v. Gerrit Stroeve en Fennegien Reinders
16-1066 D. WijnholtBergentheimvrouw3,5015-10-1918 Bergentheim (122-A): Lutjen (gb. 15-11-1844) k.v. Heeres Heres en Aaltien de Rode, e.v. Derk Wijnholt
19-1067 B. ZweersRadewijkman1,5019-10-1918 Radewijk (126-A): Berend (gb. 20-08-1845) k.v. Evert Zweers en Jennigjen Kampman, e.v. Berendina Johanna Meijer
21-1068 W. VenemanStadkind1,7521-10-1918 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (24-S): Anthonie (gb. rond 1904) k.v. Jan Willem Veneman en Annigje Wolf
22-1069 J. MensinkStadvrouw3,5022-10-1918 Stad Hardenberg (25-S): Johanna (gb. 29-08-1874) k.v. Jacobus van Engelen en Hermina Venebrugge, e.v. Jan Mensink
23-1070 D.J. BrilBaalderman1,5022-10-1918 Baalder (132-A): Derk Jan (gb. 16-01-1856) k.v. Herm Jan Bril en Janna Brink, e.v. Jennegien Heerkes
23-1071 K. PlaggenmarschBergentheimman1,5023-10-1918 Bergentheim (134-A): Koendert (gb. 20-05-1889) k.v. Gerrit Jan Plaggenmarsch en Janna Kosters, e.v. Hendrikje Lotterman
24-1072 J. MensinkStadkind1,7524-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Lage Doelen (27-S): Jan (gb. rond 1917) k.v. Jan Mensink en Johanna van Engelen
24-1073 weduwe H. OlsmanBergentheimkind1,7525-10-1918 Ambt Hardenberg (135-A): Fenna (gb. 17-03-1882) k.v. Willem Olsman en Jantje Hidding
25-1074 G.J. RegtBergentheimkind1,7524-10-1918 Ambt Hardenberg (136-A): levenloos geboren kind (gb. 24-10-1918) k.v. Gerrit Jan Regts en Jantje van der Sluis
25-1075 J.M. HuttenBaalderveldkind1,5024-10-1918 Stad Hardenberg, in ´t Baalderveld (29-S): Pieter (gb. 15-12-1902) k.v. Jan Matheus Hutten en Johanna Sauvagerd
25-1076 R. van den Berg Bruchterveldvrouw3,5025-10-1918 Bruchterveld (137-A): Johanna (gb. 16-06-1892) k.v. Gerrit Jan Hulzebosch en Geertje Beltman, e.v. Roelof van den Berg
      Transport 156,75  
25-1077 G. BosBruchtman3,5025-10-1918 Ambt Hardenberg (138-A): Gerrit (gb. 01-03-1882) k.v. Pieter Bosch en Margje Houtman, e.v. Hendrikje Kedde
26-1078 M. KostersStadkind1,7525-10-1918 Stad Hardenberg (28-S): Maria (gb. in 1918) k.v. Frederik Kosters en Geertje Willems
26-1079 wed. L. OldinkBruchterveldvrouw3,50 25-10-1918 Bruchterveld (140-A): Fennegien (gb. 30-04-1844) k.v. Willem ten Brink en Geertruit van den Bosch, e.v. Evert Nijeboer en Lucas Höltink (Hardenbergse stomme H)
26-1080 H. VenemanBruchterveldkind1,7525-10-1918 Stad Hardenberg (31-S): Gerrit Hendrik (gb. ca 1911) k.v. Hendrik Veneman en Evertje Wind
26-10
81 weduwe MoesBruchterveldman3,50 27-10-1918? te Ambt Hardenberg (142-A): Klaas (gb. 10-09-1890) k.v. Klaas Johannes Muis en Lummigje Slot
26-1082 H. VasseStadman1,5025-10-1918 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (32-S): Herman (gb. 04-04-1869) k.v. Roelof Vasse en Grietje Goris, e.v. Johanna Goris
28-1083 D. RunhaarRadewijkkind1,7526-10-1918 Radewijk (151-A): Hendrik Albert (gb. 02-11-1917) k.v. Derk Willem Runhaar en Aaltjen Borneman
28-1084 H.J. MeijerinkBruchterveldkind1,7528-10-1918 Ambt Hardenberg (152-A): Hendrikje (gb. ca 1912) k.v. Hendrik Jan Meijerink en Fennigje Kruithof
28-1085 G.J. HulzebosBruchterveldman3,5028-10-1918 Bruchterveld (143-A): Gerrit Jan (gb. 17-03-1846) k.v. Jan Hulzebosch en Geesjen Arends, e.v. Geertje Beltman
28-1086 H. AltenaBaaldervrouw1,5027-10-1918 Ambt Hardenberg (146-A): Berendina (gb. 20-01-1891) k.v. Albert Lenters en Gretien Meijer, e.v. Jan Hendrik Altena
28-1087 G. VenebergBruchterveldman3,5027-10-1918 Ambt Hardenberg (148-A): Willem Frederik (gb. 18-07-1895) k.v. Gerrit Veneberg en Jennigje Stegeman
28-1088 G.J. RegtsBergentheimkind1,7527-10-1918 Ambt Hardenberg (149-A): Zwaantje (gb. ca 1906) k.v. Gerrit Jan Regts en Jantje van der Sluis
28-1089 G.H. HofsinkBergentheimman1,5026-10-1918 Bergentheim (150-A): Gerrit Hendrik (gb. 20-04-1891) k.v. Willem Hendrik Hofsink en Dina Eshuis, e.v. Hendrika Wesselink
28-1090 A. BreukelmanStadvrouw1,5027-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Lage Doelen (33-S): Elizabeth Margaretha (gb. 04-09-1893) k.v. Peterke van Willigen, e.v. Albert Jan Breukelman
28-1091 G. WithaarBruchterveldvrouw3,5027-10-1918 Ambt Hardenberg (147-A): Berta (gb. 08-10-1845) k.v. Willem Hultink en Geertruit Reinders, e.v. Gerrit Withaar
29-1092 weduwe E. GorisStadman1,5025-10-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (30-S): Everhardus (gb. 22-11-1879) k.v. Frederik Goris en Hinderika Lugtenaar, e.v. Jantje Reinders
29-1093 Jantje van de BergBergentheimvrouw3,5025-10-1918 Bruchterveld (137-A): Johanna (gb. 16-06-1892) k.v. Gerrit Jan Hulzebosch en Geertje Beltman, e.v. Roelof van den Berg
29-1094 H. Broeke, tenStadman3,50 28-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Markt (35-S): Harmen (gb. 19-04-1871) k.v. Berend ten Broeke en Johanna Soer, e.v. Hendrikje Wolbert en Aaltje Wolbert
29-1095 K. TuinBruchterveldkind1,75 ?
30-1096 G. VasseStadman1,5027-10-1918 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (34-S): Gerrit (gb. 18-03-1900) k.v. Herman Vasse en Johanna Goris
30-1097 M. LentersRadewijkman1,5029-10-1918 Radewijk (159-A): Gerrit Jan (gb. 22-10-1898) k.v. Hermannes Lenters en Roelofje Schrotenboer
30-1098 J. MeijerinkBruchtvrouw1,5030-10-1918 Ambt Hardenberg (158-A): Jennigje (gb. 06-10-1895) k.v. Willem Meijerink en Geertjen Herbers
30-1099 L. VenemanBruchterveldkind1,7529-10-1918 Stad Hardenberg (38-S): Aaltje Jennigje (gb. ca 1914) k.v. Hendrik Veneman en Evertje Wind
30-10100 weduwe H. Broeke, tenStadkind1,7529-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Markt (40-S): Hendrikje (gb. 16-03-1908) k.v. Harmen ten Broeke en Aaltje Wolbert
31-10101 H.J. BoerrigterBruchtman1,5030-10-1918 Ambt Hardenberg (163-A): Herman Johann (gb. 10-06-1864) k.v. Frederik Gerrit Boerrigter en Johanna Wilmina Paus, e.v. Gesien Groote Balderhaar
31-10102 Joh. BosBruchtkind1,7530-10-1918 Ambt Hardenberg (161-A): Johannes (gb. in 1918) k.v. Gerrit Bosch en Hendrikje Kedde
31-10103 B.J. HakkersBergentheimkind1,7531-10-1918 Bergentheim (162-A): Fennigje (gb. 07-03-1918) k.v. Berend Jan Hakkers en Fennigje Westenberg
31-10104 ten VeldeHeemsman1,5029-10-1918 Amersfoort (176-A): Johannes Gerardus (gb. 26-01-1886) k.v. Joannes Gerardus Groote Balderhaar ten Velde en Johanna Maria Balhaar
01-11105 J. RingenierStad man?1,5028-10-1918 Stad Hardenberg (36-S): Wicherdina Wilhelmina (gb. rond 1903) k.v. Jan Ringenier en Johanna Moeken
01-11106 E. SchrotenboerRadewijkman3,5031-10-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (44-S): Gerrit (gb. 14-01-1893) k.v. Egbert Schrotenboer en Hanna Teusink
01-11107 E. SchrotenboerRadewijkman3,5031-10-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (43-S): Gerrit Jan (gb. 29-04-1888) k.v. Egbert Schrotenboer en Hanna Teusink
01-11108 Gez. WaterinkBruchtvrouw1,5031-10-1918 Ambt Hardenberg (172-A): Geziena (gb. 18-09-1877) k.v. Gerrit Jan Waterink en Hilligjen Hannink, e.v. Hendrik Jan Schottert
01-11109 M. BreukelmanStadkind0,7531-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Lage Doelen (45-S): Albert Jan (gb. 30-04-1917) k.v. Albert Jan Breukelman en Elizabeth Margaretha van Willigen
01-11110 M. BreukelmanStadkind0,7531-10-1918 Stad Hardenberg, aan de Lage Doelen (46-S): Margrietha (gb. 30-04-1917) k.v. Albert Jan Breukelman en Elizabeth Margaretha van Willigen
01-11111 J. JonkhansBruchtkind0,7531-10-1918 Ambt Hardenberg (167-A): Jennigje (gb. ca 1915) k.v. Gerrit Jonkhans en Hendrika Timmerman
01-11112 G. KremerStadman1,5030-10-1918 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (41-S): Herman Hendrik (gb. 20-03-1902) k.v. Gerrit Kremer en Jennigje Wolbink
01-11113 J. EgbersStadman3,0030-10-1918 Stad Hardenberg (37-S): Jannes (gb. 24-02-1880) k.v. Jan Herm Egbers en Zwaantjen Zweers, e.v. Hendrikje van Elburg
01-11114 J. EgbersStaddochter1,7530-10-1918 Stad Hardenberg, op den Pothof (42-S): Johanna Hendrika (gb. rond 1908) k.v. Jannes Egberts en Hendrikje van Elburg
01-11115 Wiesje de Boer Bergentheimvrouw3,5031-10-1918 Ambt Hardenberg (165-A): Wiesje (gb. 25-04-1891) k.v. Barteld de Boer en Hendrikje Velsink, e.v. Jacobus Compagne
02-11116 A. HambergVeldeman3,5031-10-1918 Den Velde (56): Albert (gb. 16-03-1893) k.v. Teunis Hamberg en Ebelina Christina Rutering
02-11117 Fennigje WestenbergBergentheimvrouw3,5031-10-1918 Bergentheim (162-A): Fennigje (gb. 07-03-1918) k.v. Berend Jan Hakkers en Fennigje Westenberg
02-11118 weduwe de VriesRadewijkkind1,7502-11-1918 Radewijk (181-A): Willemina (gb. 27-05-1904) k.v. Gerrit Jan de Vries en Gerritdina Klinge
      Transport 248,00  
04-11119 E.J. BoersHeemskind0,7531-10-1918 Ambt Hardenberg (174-A): Janna Antonia Hendrika (gb. ca 1905) k.v. Egbert Jan Boers en Janna Antonia van Houselt
04-11120 E.J. HuttenEngelandkind1,7502-11-1918 Ane (59): Johanna (gb. in 1918) k.v. Egbert Hutten en Jennigje van der Kamp
04-11121 J. KorterinkVeldeman3,5002-11-1918 Den Velde (57): Jan Hendrik (gb. 12-12-1895) k.v. Jan Kotterink en Egberdina Poortier
04-11122 E. OdinkVenebruggevrouw3,5002-11-1918 Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (47-S): Fennigje (gb. 07-08-1884) k.v. Jan Bladder en Gesina Christina Jansen, e.v. Egbert Odink
04-11 123 E. Bouwhuis Stad kind 0,75 03-11-1918 Stad Hardenberg (50-S): Evert (gb. april 1917) k.v. Evert Bouwhuis en Gezina Strieper
04-11124 F. RamakerStadkind1,7504-11-1918 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (51-S): Fredrika (gb. rond 1917) k.v. Frederik Ramaker en Aaltje Meijerink
04-11125 B. SnoeijinkRadewijkkind0,7502-11-1918 Radewijk (186-A): Evert (gb. 29-03-1918) k.v. Berend Snoeijink en Berendina Kieft
04-11126 J.H. WilpsBergentheimkind1,7504-11-1918 Ambt Hardenberg (187-A): Gerrit Jan (gb. dec 1917) k.v. Jan Hendrik Willems en Janna van der Kamp
04-11127 H. NijboerRadewijkvrouw3,5003-11-1918 Radewijk (190-A): Gerritdina Johanna (gb. 19-04-1890) k.v. Hendrik Nijeboer en Jennigjen Grevelman, e.v. Hendrik Snoeijink
04-11128 H. VeurinkRadewijkvrouw3,5002-11-1918 Heemserveen (182-A): Zwaantjen (gb. 06-04-1858) k.v. Herm ter Wijlen en Zwaantjen Hulzebosch, e.v. Evert Gerrits
04-11129 G.J. BreukelmanStadkind0,7501-11-1918 Stad Hardenberg (48-S): Hermina (gb. in 1918) k.v. Gerrit Jan Breukelman en Jennigje Bokking
05-11130 H.J. DietersBruchtman1,5004-11-1918 Ambt Hardenberg (197-A): Hendrik Jan (gb. 14-01-1846) k.v. Jan Dieters en Aaltjen Uelderink
05-11131 G.J. WaterinkBruchtvrouw1,5004-11-1918 Ambt Hardenberg (196-A): Janna Willemina (gb. 02-04-1892) k.v. Gerrit Jan Waterink en Hilligjen Hannink
05-11132 R. ScholtenBergentheimman3,5004-11-1918 Leeuwarden, in het St. Bonifasius-ziekenhuis (261-A): Wolter (gb. 04-12-1890) k.v. Roelof Scholten en Harmina Los
05-11133 W. RiddermanStadman3,5005-11-1918 Oudeveen (53-S): Willem (gb. 09-09-1871) k.v. Frederik Ridderman en Aaltjen Wolbink, e.v. Berendina Welleweerd
05-11134 W. RiddermanStadkind1,7530-10-1918 Stad Hardenberg (39-S): Hendrikje (gb. ca 1915) k.v. Willem Ridderman en Berendina Welleweerd
05-11135 Johs KoopsBergentheimkind1,7505-11-1918 Ambt Hardenberg (193-A): Johannes (gb. ca 1905) k.v. Harm Koops en Jantje Schonewille
05-11136 S. KosterBergentheimkind1,7505-11-1918 Ambt Hardenberg (194-A): Jan (gb. ca 1916) k.v. Simen Koster en Geesje Kats
05-11137 G.J. RotmanBergentheimman3,5005-11-1918 Bergentheim (200-A): Gerrit Jan (gb. 20-02-1833) k.v. Egbert Rotman en Hendrikjen Boerman, e.v. Fennegien Hakkers
05-11138 L.C. HombrinkBergentheimkind0,7503-11-1918 Stad Hardenberg, aan de Bruchterweg (52-S): Jan Willem (gb. rond 1918) k.v. Leendert Christianus Aleidus Hombrink en Jantien de Jonge
06-11139 weduwe G. SnijdersHeemsevrouw3,5005-11-1918 Ambt Hardenberg (202-A): Geesje (gb. ca 1902) k.v. Gerrit Snijders en Janna Kampherbeek
06-11140 weduwe H. VasseStadman1,5004-11-1918 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (49-S): Roelof (gb. 19-08-1896) k.v. Herman Vasse en Johanna Goris
06-11141 weduwe H. VasseStadman1,5005-11-1918 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (54-S): Everhardus (gb. 14-07-1895) k.v. Herman Vasse en Johanna Goris
07-11142 F. DietersBruchtman1,5007-11-1918 Brucht (210-A): Frederik (gb. 12-05-1867) k.v. Gerrit Jan Dieters en Jennigjen Hansman
07-11143 weduwe BaarslagStadvrouw1,5005-11-1918 Stad Hardenberg (55-S): Hillegien (gb. 30-09-1841) k.v. Gerrit Jan Veltink en Frougjen Creemer, e.v. Frederik Baarslag
07-11144 vrouw KortmanBruchtvrouw3,5005-11-1918 Ambt Hardenberg (204-A): Aaltje (gb. 01-04-1859) k.v. Koop Volkers Knol en Jantien de Lange, e.v. Johannes Korterink
07-11145 R. KatsBergentheimman3,5005-11-1918 Bergentheim (203-A): Roelof (gb. 22-09-1843) k.v. Egbert Kats en Egberdina Krent, e.v. Roelofje Smit Willemina Grissen
07-11146 D. NijlandStadvrouw3,5007-11-1918 Hoogenweg (56-S): Ziena Berendina (gb. 11-07-1884) k.v. Geert Batterink en Marrigje Stuiver, e.v. Derk Nijland
07-11147 J. DunnewindRadewijkman3,5006-11-1918 Radewijk (209-A): Jan (gb. 15-01-1894) k.v. Hendrik Dunnewind en Hendrika ten Brinke, e.v. Lamberdina Reins
07-11148 J. VoermanRadewijkkind1,7506-11-1918 Radewijk (208-A): Jan (gb. 17-05-1914) k.v. Harm Voerman en Zwaantje Odink
07-11149 J. WesselinkBruchterveldvrouw3,5005-11-1918 Bruchterveld (211-A): Egberdina (gb. 09-08-1900) k.v. Jan Wesselink en Maria Hulleman
07-11150 Jan OldebeerlinkRadewijkkind0,7506-11-1918 Radewijk (212-A): Hendrik Jan (gb. 12-01-1913) k.v. Hendrik Oldebeerlink en Gerridina Reefman
08-11151 H. HullemanBergentheimkind1,7507-11-1918 Bergentheim (213-A): Hendrik Jan (gb. ca 1914) k.v. Hendrik Hulleman en Berendina Huiskes
08-11152 E. KooyBergentheimman3,5008-11-1918 Bergentheim (218-A): Evert (gb. 07-08-1858) k.v. Albert Kooi en Renskje Romkes Soldaat, e.v. Geertje Nieuwenhuis
08-11153 G.J. WelinkBergentheimman3,5008-11-1918 Bergentheim (222-A): Gerrit Jan (gb. ca 1885) k.v. Albert Welink en Berendina Zandman, e.v. Aaltje ten Brinke
08-11154 K. ZweersHeemsekind1,7507-11-1918 Heemse (216-A): Johanna (gb. rond 1916) k.v. Christiaan Zweers en Jentien Dragt
09-11155 H. LahuisLoozenkind0,7506-11-1918 Loozen (63): Hendrikus Gerhardus (gb. in 1918) k.v. Hendrik Lahuis en Johanna Klinge
09-11156 weduwe HermsenVenebruggevrouw3,5009-11-1918 Stad Hardenberg (57-S): Egberdina (gb. 23-11-1849) k.v. Jan Hendrik Kleinebuul en Johanna Geziena Klinge, e.v. Lukas Hermsen
09-11157 H.J. DrenthenRadewijkman3,5008-11-1918 Radewijk (225-A): Hendrik Jan (gb. 24-06-1843) k.v. Albert Drenthen en Grietje Bekken, e.v. Margje Lubbelinkhof Ida Westerhof
09-11158 H. SnoeijinkRadewijkkind1,7508-11-1918 Radewijk (226-A): Jan (gb. 01-02-1917) k.v. Hendrik Snoeijink en Gerritdina Johanna Nijeboer
09-11159 T. Waterink Bruchtkind0,75 09-11-1918 Brucht (227-A): Gerritdina Lamberdina Johanna (gb. ca 1913) k.v. Gerrit Jan Rigterink en Aaltje Teunisdr. Waterink
09-11160 A. EspeldoornBergentheimkind1,7509-11-1918 Bergentheim (229-A): Dina (gb. ca 1914) k.v. Albert Espeldoorn en Dina Blaauwenoord
11-11161 G.J. HeersminkBruchtman1,5011-11-1918 Brucht (239-A): Gerrit Jan (gb. 13-01-1874) k.v. Hendrik Heersmink en Jennigjen Hakkers, e.v. Hendrikje ter Wijlen
11-11162 G.J. TimmerBergentheimkind1,7511-11-1918 Bergentheim (244-A): Berend Jan (gb. in 1918) k.v. Gerrit Jan Timmer en Janna ten Brinke
11-11163 H. KlingeBergentheimman3,5011-11-1918 Bergentheim (240-A): Hendrik (gb. 29-08-1887) k.v. Wilhelmus Klinge en Hendrikjen Meulenkamp
11-11164 H. Schottes Bruchterveldkind1,7510-11-1918 Bruchterveld (243-A): Gerrit Hendrik (gb. 24-03-1918) k.v. Hendrikus Schottert en Arendina van Faassen
11-11165 S. BosBruchterveldkind1,7509-11-1918 Bruchterveld (237-A): Gerrit (gb. in 1917) k.v. Siemen Bosch en Aaltje Eggink
11-11166 ReinsRadewijkman3,5011-11-1918 Radewijk (242-A): Fredrik (gb. 18-03-1841) k.v. Gerrit Reins en Hinderika Ouwerkerk, e.v. Johanna Stuurman
12-11167 E. MeilinkStadman1,5012-11-1918 Stad Hardenberg (59-S): Egbert (gb. 04-09-1886) k.v. Johannes Meilink en Geesjen Meijerink, e.v. Berendina Hurink
12-11168 L. MeijerinkBergentheimman3,50 12-11-1918 Bergentheim (250-A): Lucas (gb. 14-12-1851) k.v. Egbert Meijerink en Hendrikjen Kampman, e.v. Gesina Bolks en Gesina Waterink
12-11169 K. DekkerBergentheimman3,5011-11-1918 Bergentheim (254-A): Klaas (gb. 31-01-1886) k.v. Hendrik Dekker en Zwaantje de Jonge, e.v. Hendrikje Hilberink
12-11170 A. AltenaEngelandman1,5011-11-1918 Ane (76): Albert (gb. 21-06-1842) k.v. Hendrik Altena en Jennegien van den Berg, e.v. Jennegien Kleinebuul
13-11171 Hdk. VasseStadman1,5011-11-1918 Stad Hardenberg (58-S): Hendrikus (gb. 13-02-1867) k.v. Roelof Vasse en Grietje Goris, e.v. Willemina Aleida Veurink
15-11172 F. HambergStadkind0,7514-11-1918 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (60-S): Hermina Johanna (gb. rond 1918) k.v. Frederik Hamberg en Geertje Hutten
16-11173 J.H. RijstenbergLoozenvrouw3,5015-11-1918 Loozen (84): Johanna (gb. 21-03-1878) k.v. Fredrik Ranter en Janna Derks, e.v. Jan Hendrik Rijstenberg
16-11174 Lunenberg Bergentheimvrouw3,5016-11-1918 Ambt Hardenberg (266-A): Beertje (gb. 05-05-1875) k.v. Albert Lunenborg en Maria van Nuil, e.v. Jan Moes
16-11175 R. AlbertBergentheimkind1,75 15-11-1918 Ambt Hardenberg (267-A): Albert (gb. in 1918) k.v. Klaas Dekker en Hendrikje Hilberink
18-11176 A.J. VeldsinkStadkind1,7518-11-1918 Stad Hardenberg (61-S): Jennigje (gb. 25-03-1917) k.v. Hendrik Jan Veldsink en Hendrika Lotterman
18-11177 A. HuisjesBruchtman3,5017-11-1918 Ambt Hardenberg (271-A): Albert (gb. 30-05-1898) k.v. Albert Huisjes en Hermina Stegeman
19-11178 H. SchuldinkEngelandman1,5018-11-1918 Ane (96): Harm (gb. 02-03-1856) k.v. Hendrik Jansen Schuldink en Geertien Arends
19-11179 H. KikkertBergentheimman3,5018-11-1918 Ambt Hardenberg (276-A): Hendrik (gb. 04-05-1887) k.v. Berend Kikkert en Hilligje Koopman, e.v. Hendrikje Oelen
19-11180 G.J. van Ommen Stadman3,50 17-11-1918 Stad Hardenberg (62-S): Gerrit Jan (gb. ca 1890 te Markelo en wonend te Lonneker) z.v. Hermannus van Ommen en Maria Hoekman, beiden overleden.
19-11181 D. Laar, vanRadewijkman1,5018-11-1918 Stad Hardenberg, te Wielen (63-S): Hendrikus (gb. 11-01-1887) k.v. Gerard van Laar en Jennigjen Olthof
20-11182 S. Berg, van denBaalderveldkind0,7519-11-1918 Stad Hardenberg (65-S): Aaltje (gb. eind 1917) k.v. Seine van den Berg en Gezina Egberdina Nijeboer
21-11183 H. BreukelmanStadvrouw3,5019-11-1918 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (64-S): Geesje (gb. 05-01-1879) k.v. Gerrit Jans en Jennigjen Eggengoor, e.v. Hendrik Breukelman
22-11184 weduweStadkind1,7521-11-1918 Stad Hardenberg (66-S): Gerrit (gb. 03-07-1916) k.v. Gerrit Zweers en Gezina Zweers
27-11185 A. ReintsGramsbergenkind0,7524-11-1918 Holtheme (107): Hendrikje (gb. in 1915) k.v. Albertus Reins en Gerritdina Geertjes
02-12186 A. BoshovenBergentheimkind1,7501-12-1918 Ambt Hardenberg (302-A): Johanna (gb. ca 1916) k.v. Albert Boshove en Hendrika Wind
04-12187 B. WieferinkStadman3,50 04-12-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (67-S): Berend (gb. 05-11-1843) k.v. Wieferink uit Halle, e.v. Janna Oldehinkel
06-12188 F. ReinsRadewijkvrouw3,5007-12-1918 Radewijk (308-A): Johanna (gb. 20-09-1843) k.v. Arnoldus Stuurman en Annigjen Visscher, e.v. Fredrik Reins
07-12189 E. Faassen, vanStadman3,5006-12-1918 Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (68-S): Engbert Rutger (gb. 12-07-1838) k.v. Hendrik van Faassen en Hermanna Elizabeth Zweers
17-12190 weduwe L. JonkerenBruchterveldvrouw3,5017-12-1918 Ambt Hardenberg (318-A): Hilligjen (gb. 19-06-1844) k.v. Jan Waterink en Gezina Hannink, e.v. Lucas Jonkeren
17-12191 W. BrilBaalderkind0,7515-12-1918 Ambt Hardenberg (317-A): Jennegien (gb. in 1918) k.v. Jan Bril en Geertjen Heerkes
19-12192 M. HuttenBaalderkind0,7518-12-1918 Stad Hardenberg, in ´t Veld (69-S): Gerrit (gb. rond 1915) k.v. Jan Matheus Hutten en Johanna Sauvagerd
20-12193 H.M. PullenBergentheimman1,5018-12-1918 Bergentheim (319-A): Hermannes (gb. 20-05-1851) k.v. Jan Hendrik Pullen en Zwaantjen Altena, e.v. Geesjen Sierink
21-12194 D.J. BornemanAnekind0,7520-12-1918 Ane (117): Albertus Gerhardus (gb. rond 1916) k.v. Derk Jan Borneman en Aaltjen Kremer
23-12195 J.H. GrimmelinkVeldeman1,5022-12-1918 Den Velde (119): Jan Hendrik (gb. 11-11-1867) k.v. Gerrit Grimmerink en Antien Wilpshaar, e.v. Geertje Waterink
24-12196 E. WesselinkBruchterveldkind1,7524-12-1918 Ambt Hardenberg (323-A): Zwaantje (gb. in 1918) k.v. Evert Wesselink en Wubbigje Hannink
28-12197 J. GeugiesEmbroek
(Ebbenbroek)
man3,50 27-12-1918 Ambt Hardenberg (325-A): Jan (gb. 14-03-1844) k.v. Lambert Geugies en Geertruid Jeuring, e.v. Ebbegien Lenneps en Jennigjen Bakhuis
30-12198 P. MulderStadkind0,7529-12-1918 Stad Hardenberg, aan de Vecht (70-S): Johanna Dina (gb. rond 1909) k.v. Pieter Mulder en Johanna Dina van Melle
30-12199 J. Delden, vanBergentheimkind0,7528-12-1918 Ambt Hardenberg (327-A): Aaltina Geziena (gb. in 1917) k.v. Alidanus Jacobus van Delden en Jantje Koekoek
31-12200 D. BrilEngelandkind0,7529-12-1918 Ane (122): Gerritdina Johanna (gb. 24-10-1912) k.v. Gerrit Jan Bril en Johanna Hermanna Timmermans
31-12201 L. SteenbergenOudeveenman3,5030-12-1918 Stad Hardenberg (71-S): Lambert (gb. 30-09-1845) k.v. Albert Lukas Steenbergen en Roelofje Geuchies Rijkeboer, e.v. Hillichjen Stoffers
          207 personen, de nrs. 64 t/m 68 komen twee keer voor

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

19-02-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (7-S): Andries (gb. 27-12-1828) k.v. Isak Hartog Frank en Henderina Meijer Salomonson, e.v. Aaltje van Coeverden (Israëlitische begraafplaats)
11-07-1918 Stad Hardenberg, aan de Bruchterweg (17-S): Betje (gb. rond 1839) k.v. Mozes Mack en Mientje Cohen, e.v. Noach ten Brink de Bruin (Israëlitische begraafplaats)
14-08-1918 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (19-S): Jan (gb. 25-03-1882) k.v. Gerrit Willering en Fennegien Nijman
07-10-1918 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (23-S): Clara (gb. 20-08-1844) k.v. Simon Bromet en Mariane Joles (Israëlitische begraafplaats)
22-10-1918 Stad Hardenberg, in de Fortuinstraat (26-S): Fokje (gb. 10-10-1895) k.v. Arjen Wiebrens de Jong en Wietske Anskes Boersma