Graven en begraven van de Hervormde Gemeente 1917

 

correcties en aanvullingen

17 Jan.1 H.J. Otten Stad vrouw 1,5014-01-1917 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (1-S): Hermina (gb. 30-01-1878) k.v. Berend Valkman en Miena Grendelman, e.v. Hendrik Jan Otten
182 J. Hilbrink Bergentheim man 3,5017-01-1917 Marienberg (5-A): Jan (gb. 27-07-1857) k.v. Jan Hilverdink en Hinderkien Lemmen, e.v. Roelofjen Geertman
233 G.J. Klokkert Bergentheim kind 1,7522-01-1917 Bruchterveld (8-A): levenloos geboren kind (gb. 22-01-1917) k.v. Gerrit Jan Klokkers en Jennigje Lennips
314 A. van der Berg Bruchterveld man 3,50 30-01-1917 Bruchterveld (13-A): Albert (gb. 23-09-1843) k.v. Roelof van den Berg en Geertruid Rotman, e.v. Janna Veltink
5 Febr.5 F. Godike Bruchterveld kind 1,7504-02-1917 Bruchterveld (14-A): Jan (gb. jan 1917) k.v. Frederik Godeke en Egberdina van den Berg
66 Vrouw Hossink Bergentheim vrouw 1,5005-02-1917 Bergentheim (15-A): Geesje (gb. 24-09-1878) k.v. Roelof Slotman en Hilligje Brouwer, e.v. Harm Hofsink
127 G.J. Goris Stad man 1,5010-02-1917 Stad Hardenberg, aan de Gramsbergerweg (2-S): Gerrit Jan (gb. 04-08-1868) k.v. Hendrik Goris en Hendrika Johanna Engbers, e.v. Janna Koers
 8 J. Bos Bergentheim kind 1,7511-02-1917 Bergentheim (19-A): Roelof (gb. in 1916) k.v. Arend Bos en Margje van den Hof
289 J. Muis Bruchterveldvrouw 3,50 ??27-02-1917 Bergentheim (26-A): Hermina (gb. ca 1882) k.v. Hendrik Kroezen en Geertje Bos, e.v. Jan Zwiep
3 Maart10 D.J. Espeldoorn Bergentheim man 3,50 03-03-1917 Bergentheim (28-A): Hendrik Jan (gb. 03-02-1890) k.v. Derk Espeldoorn en Aaltje Wolters
811 G.J. van Faassen Radewijk man 1,5008-03-1917 Radewijk (30-A): Gerrit Jan (gb. 27-04-1846) k.v. Lucas van Faassen en Dederika Brink, e.v. Geesje Snijders
 12 J. Otten Stadvrouw 1,5007-03-1917 Stad Hardenberg (3-S): Jantjen (gb. 05-06-1847) k.v. Albertus Albers en Gesina Gaalken, e.v. Jan Hendrik Otten
1313 G.J. de Vries Radewijk man 3,5012-03-1917 Radewijk (33-A): Gerrit Jan (gb. 27-01-1871) k.v. Jan Harmen de Vries en Janna Hulzebosch, e.v. Gerritdina Klinge
2214 J.H. Snippe Bergentheimman 3,5021-03-1917 Bergentheim (37-A): Jan Hendrik (gb. 05-06-1852) k.v. Geert Snippe en Harmtjen Stiepel, e.v. Johanna Visscher
2815 G. Stroeve Loozen kind 1,75 27-03-1917 Loozen (15): levenloos geboren kind (gb. 27-03-1917) k.v. Gerrit Stroeve en Fennegien Reinders
9 Apr.16 Wed. Zwitzer Bruchterveld vrouw3,5008-04-1917 Bruchterveld (47-A): Barta (gb. 26-08-1828) k.v. Albert Woelders en Janna Frederica Christina Kalkhof, e.v. Jacobus Switzer
 17 H. Zweers Stad man 1,50 17-02-1917 Diffelen (4-S): Hendrik Jan (gb. 26-11-1833) k.v. Gerrit Zweers en Janna Hamberg, e.v. Jansje Hemstede (verdronken in de Vecht en pas veel later gevonden)
1218 H. Hulzegger Stadkind 1,75 12-04-1917 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (6-S): Dirk (gb. 27-03-1916) k.v. Hendrik Hulsegge en Aaltje Hamberg
1419 Wed. de Jong Stad vrouw 1,50 11-04-1917 Hardenberg (5-S): Willemiena (gb. 13-01-1834) k.v. Hendrik Jan Hamberg en Geertjen Poth, e.v. Frederik Middendorp en Jan de Jonge
2420 B.J. Middag Bruchterveld vrouw 3,5023-04-1917 Bruchterveld (57-A): Johanna Frederika (gb. 07-04-1896) k.v. Berend Jan Middag en Hendrikje Kosters
1 Mei21 H. Lahuis Loozen kind 0,75 30-04-1917 Loozen (18): levenloos geboren kind (gb. 30-04-1917) k.v. Hendrik Lahuis en Johanna Klinge
522 J. Grooters Stad kind 0,7504-05-1917 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (7-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 04-05-1917) k.v. Jan Grooters en Hendrikje Geerts Meester
923 D. Dekker Bergentheim kind 1,75 08-05-1917 Bergentheim (66-A): levenloos geboren kind (gb. 08-05-1917) k.v. Derk Dekker en Fennigje Kampman
1524 A. Luinenburg Bergentheim vrouw 3,50 14-05-1917 Bergentheim (69-A): Roelofje (gb. 26-09-1875) k.v. Roelof Drenth en Margien Doldersum, e.v. Albert Lunenborg
 25 J. Muis Embroek kind 1,7515-05-1917 Ebbenbroek (70-A): Geertje (gb. ca 1916) k.v. Johannes Muis en Aaltje Hulzebosch
1926 G. Lambers Velde kind 0,7517-05-1917 Den Velde (21): Geziena Lubbertha (gb. 28-12-1909) k.v. Gerrit Lambers en Gerritdina Lambers
 27 A. Drenthen Radewijk kind 1,75 19-05-1917 Radewijk (71-A): Jan Harm (gb. 20-08-1908) k.v. Albert Drenten en Gerritdina Koenders
2128 B. Prins Bergentheim man 3,75 18-05-1917 Zwolle (74-A): Berend (gb. ca 1861) k.v. Gerrit Prins en Hilligje Pol, e.v. Lammechien Croesen (betaald tarif is ws. een vergissing)
 29 M. Grootoonk Loozen kind 1,75 19-05-1917 Den Velde (23): Jennegien (gb. ca 1916) k.v. Hermannus Grootoonk en Johanna Kampman
2230 B. Zweers Radewijk vrouw 1,5021-05-1917 Radewijk (73-A): Gerritdina (gb. 11-04-1889) k.v. Berend Zweers en Berendina Johanna Meijer
2431 H.J. Kremer Stad kind 0,75 23-05-1917 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (8-S): Hendrik Jan (gb. 17-02-1912) k.v. Albertus Kremer en Gerritdina Schuurman
2932 M. Luchien Bruchterveldman 3,50 28-05-1917 Bruchterveld (77-A): Mannes (gb. 28-02-1859) k.v. Gerrit Luichies en Geertjen Wilpshaar, e.v. Gerridina Overweg en Aaltje Heres
3033 F. Hamberg Stad kind 0,7526-05-1917 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (9-S): Geertjen (gb. 26-08-1915) k.v. Frederik Hamberg en Geertje Hutten
8 Juni34 H. Schoemaker Stad vrouw 3,50 07-06-1917 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (10-S): Hendrika Alberdina (gb. 06-07-1885) k.v. Jan Hendrik Meijerink en Geertruida Vasse, e.v. Hendrikus Schoemaker
1135 H. Hulleman Bergentheim man 3,50 10-06-1917 Bergentheim, in het Almelosche kanaal gevonden (83-A): Klaas (gb. 23-08-1894) k.v. Arnoldus Hulleman en Aaltje Welmers
1236 J. Kelder Baalderveld man 3,5013-06-1917 Stad Hardenberg (11-S): Jan (gb. 19-10-1849) k.v. Gerrit Jan Kelder en Aaltjen Veldman, e.v. Annagien de Vries
1637 Jans Stegeman Bruchtvrouw 3,50 15-06-1917 Brucht (85-A): Aaltje (gb. 31-07-1870) k.v. Hendrik Dieters en Gerritdina Spijker, e.v. Johannes Stegeman
2038 Wed. E.J. Klein Stad vrouw 3,5018-06-1917 Stad Hardenberg (12-S): Dientje (gb. 17-05-1854) k.v. Albert Alberts Westerveld en Stijntje Jans Klomp, e.v. Egbert Jan Kleinebuul
2339 H.J. Huiskes Bergentheimman 3,50 23-06-1917 Bergentheim (88-A): Hendrik Jan (gb. 20-08-1897) k.v. Hendrik Huiskes en Grietje Vonk
3040 G. de Hoop Bergentheim kind 1,7529-06-1917 Bergentheim (93-A): Jantje (gb. juni 1917) k.v. Gerrit de Hoop en Aaltje Kruithof
 41 D.J. Olde Waterink Bruchtman 1,50 29-06-1917 Brucht (94-A): Derk Jan (gb. 23-10-1840) k.v. Jan Oldewaterink en Wibbichjen Jentingen
   transport  94,50 
5 Juli 42 Grietje de Jong Bergentheim vrouw 3,50 04-07-1917 Bergentheim (96-A): Grietje (gb. ca. 1851) k.v. Jan Wopkes de Jonge en Geesje Alberts Lap, e.v. Gerrit Geertman
743 H. Maat moet nog betalen Bergentheim man 3,5006-07-1917 Bergentheim (97-A): Arend (gb. 18-04-1884) k.v. Harm Maat en Roelofje Hendriks, e.v. Geertruida Bosman
 44 G.J. Reints Bruchterveld kind 1,75 07-07-1917 Bruchterveld (98-A): Hendrikje (gb. ca 1916) k.v. Gerrit Jan Reints en Janna Hamberg
1845 J. Kedde Loozen man 3,5016-07-1917 Loozen (33): Johannes (gb. 06-07-1891) k.v. Jan Kedde en Klasina Zandman
2546 Wed. de Lange Bergentheim man ?,50 24-07-1917 Bergentheim (101-A): Marinus (gb. 25-12-1900) k.v. Hendrik de Lange en Neeltje Fonteyn
26!47 H. Luisman Bruchterveld kind 1,75 27-07-1917 Bruchterveld (102-A): Klasina Willemina (gb. in 1917) k.v. Hendrik Luisman en Gerritdina van Faassen
2748 J. Ribberink Bruchterveld kind 1,75 28-07-1917 Stad Hardenberg (13-S): Lambert (gb. begin 1917) k.v. Hendrik Jan Ribberink en Aaltje van den Berg
3049 J.H. Gieljan Ane man 1,5026-07-1917 Ane (34): Jan Hendrik (gb. 24-11-1862) k.v. Willem Gieljan en Wubbegien Bosch, e.v. Aaltje Hobers
6 Aug.50 Wed. Ribberink Bruchterveld vrouw 3,5005-08-1917 Stad Hardenberg, in ´t Veld (14-S): Gerritdina (gb. 04-12-1846) k.v. en Hendrikjen Esschendal, e.v. Hendrikus Ribberink
1651 H.J. Koster Bergentheim man 1,50 15-08-1917 Bergentheim (110-A): Hendrik Jan (gb. 04-05-1853) k.v. Jan Kosters en Geertjen Westenberg, e.v. Jennigje Veneman en Fennigjen Langejans
2052 F. Kosters Stad man 3,50 19-08-1917 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (15-S): Frederik (gb. 18-05-1841) k.v. Jan Kosters en Swenne Schoo, e.v. Geertken Hilger en Maria Ramaker
17 Sept.53 G.J. Kloekert Bruchterveld vrouw 3,5015-09-1917 Bruchterveld (114-A): Jennigje (gb. 15-01-1875) k.v. Hendrik Lenneps en Geertruid Altena, e.v. Gerrit Jan Klokkers
1954 D.J. Bril Baalderkind 0,7519-09-1917 Baalder (116-A): Derk Jan (gb. ca 1916) k.v. Jan Bril en Geertjen Heerkes
8 Oct.55 G.J. Kelder Anevelde vrouw 1,5007-10-1917 Anevelde (45): Hendrika Helena (gb. 20-10-1882) k.v. Lucas Meijerink en Gerritdina Bril, e.v. Gerrit Jan Kelder
1056 H.J. Ulderink Brucht man 1,5009-10-1917 Brucht (120-A): Hendrik Jan (gb. 04-01-1876) k.v. Jan Hendrik Uelderink en Hendrikjen Hannink
1757 W. Los Bergentheim man 3,5016-10-1917 Bergentheim (123-A): Willem (gb. 14-03-1844) k.v. Vrens Wolters Los en Aaltje Klaassen Brinkman, e.v. Geesje Nijman
2058 K. Bakker Bergentheim kind 1,7520-10-1917 Bergentheim (125-A): Lambertus (gb. in 1917) k.v. Klaas Bakker en Jantje Kikkert
2559 Jan Klee Stad vrouw 3,50 24-10-1917 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (16-S): Maria (gb. 11-07-1839) k.v. Hendrik Schoemaker en Henderica Meijerink, e.v. Gerrit Jan Kruiskamp en Johan Peter Clee
2760 A. Kiefvid Brucht kind 1,7526-10-1917 Brucht (127-A): levenloos geboren kind (gb. 26-10-1917) k.v. en Aaltje Kiewiet
3061 H.J. Zweers Stad vrouw 1,5027-10-1917 Stad Hardenberg (17-S): Annigje (gb. 03-10-1897) k.v. Arend Reurink en Grietje Vossebelt, e.v. Hendrik Jan Zweers
3162 R. van den Berg Bruchterveld kind 1,75 30-10-1917 Bruchterveld (130-A): Jan Harm (gb. in 1917) k.v. Roelof van den Berg en Johanna Hulzebosch
2 Nov.63 Hms. Volkers Stad kind 1,75 01-11-1917 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (18-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 01-11-1917) k.v. Hermannus Volkers en Gerridina von Eije
764 Wed. Schuldink Engeland vrouw 1,5007-11-1917 Ane (51): Jennigje (gb. 11-09-1853) k.v. Hendrik Lichtenborg en Swaantien Ymhoff, e.v. Jan Hendrik Schuldink
1065 Hm. Geertjes Holtheme man 1,5008-11-1917 Holtheme (52): Hermannus (gb. 20-12-1834) k.v. Berend Geertjes en Gerritdina Koers
1366 J. ter Wielen Brucht man 1,5013-11-1917 Brucht (134-A): Jan (gb. 03-03-1844) k.v. Jan ter Wielen en Hendrikjen Grendelman, e.v. Everdina Tabbert
2067 J. Korbelt Bergentheimkind 1,7520-11-1917 Bergentheim (136-A): Johannes (gb. ca 1915) k.v. Harm Korblet en Catharina Dekker
2668 G.J. Moeke Brucht vrouw 1,50?26-11-1917 Brucht (137-A): Elisabeth (gb. 13-06-1876) k.v. Hermannus Arends en Elisabeth Pieters Prangsma, e.v. Gerrit Jan Moeken
28 Dec.69 H. Olsman Bergentheim man 3,5027-12-1917 Bergentheim (141-A): Hendrik (gb. 24-02-1874) k.v. Hendrik Jan Olsman en Aaltjen Dunnewind, e.v. Johanna Bekman
3170 J. Fockens Stad man 3,50? 28-12-1917 Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (19-S): Joachim Jacobus (gb. 06-07-1837) k.v. Jacobus Regnerus Fockens en Ymkje Jochems Muurling, e.v. Hylkjen Jans de Vries
    157,25 70 begraven