Graven en begraven 1916

 

correcties en aanvullingen

 
      transport van 2015 10,00  
4Jan.1 H. Maatman Bergentheim kind 1,7504-01-1916 te Bergentheim (3-A): Trijntje (gb. in 1915) k.v. Hendrik Matena en Geessien Boer
62 Wed. H. de Lange Bergentheim man 1,5005-01-1916 te Bergentheim (5-A): Hendrik (gb. 04-04-1865) k.v. Wolter de Lange en Marrigje Smeenk, e.v. Neeltje Fonteyn
113 W. de Vries Radewijk kind 1,7511-01-1916 te Radewijk (10-A): levenloos geboren kind (gb. 11-01-1916) k.v. Willem de Vries en Mina Kieft
124 E. Bouwhuis Stad kind 0,75 11-01-1916 te Stad Hardenberg (1-S): Evertien (gb. jan 1916) k.v. Evert Bouwhuis en Gezina Strieper
135 J. van der Velde Stad kind 0,7511-01-1916 te Stad Hardenberg, aan de Beek (2-S): levenloos geboren zoontje (gb. 11-01-1916) k.v. Jannes van der Velde en Janna Albertha Meijerink
316 J. Rolleman Bergentheim vrouw 3,50 31-01-1916 te Ambt Hardenberg (15-A): Johanna (gb. 27-06-1878) k.v. Roelof Meulenkamp en Aaltjen Geertman, e.v. Jan Rolleman
1 Febr.7 H. Schoemaker Stad kind 1,7501-02-1916 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (3-S): Truida (gb. rond 1905) k.v. Berend Hendrik Schoemaker en Jennegien Hamberg
28 J. Noord Stad kind 1,7501-02-1916 te Stad Hardenberg (4-S): Johannes (gb. in 1914) k.v. Jan Noord en Gerridina Amsink
39 F. Snoeijink Stad kind 1,75 02-02-1916 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (5-S): Hendrik (gb. rond 1914) k.v. Fredrik Snoeijink en Hendrikjen Reinders
410 F. Bloemendaal Stad vrouw 1,50 03-02-1916 te Stad Hardenberg (6-S): Grietje (gb. 03-04-1862) k.v. Derk Jan Veldhuis en Trijntje Rozema, e.v. Frederik Bloemendal
1511 D,J. Borneman Ane kind 0,7511-02-1916 te Ane (4): Albertus Gerhardus (gb. in 1914) k.v. Derk Jan Borneman en Aaltjen Kremer
1612 G.J. van der Velde Stad man 1,5013-02-1916 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (7-S): Gerrit Jan (gb. 07-05-1884) k.v. Egbert van der Velde en Janna Haandrikman, e.v. Lamberdina Meijerink
 13 B.J. ten Brinke Stad man 1,5016-02-1916 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (8-S): Berend Jan (gb. 21-05-1833) k.v. Willem ten Brinke en Aaltjen ten Broeke
1714 B. Schreur Bergentheim kind 1,75 16-02-1916 te Bergentheim (22-A): Bertha (gb. ca 1909) k.v. Jan Schreur en Jennegien Grisse
1815 F. Hilbrink Bergentheim man 3,50 18-02-1916 te Bergentheim (23-A): Frerik (gb. circa 1844) k.v. Evert Jan Hilberink en Egberdina Herbers, e.v. Marthe Kortman
1916 G.J. Geertjes Holthemerbroek man 1,5017-02-1916 te Holtheme (6): Gerrit Jan (gb. 29-03-1845) k.v. Berend Geertjes en Gerritdina Koers, e.v. Geesjen Hermsen
2217 J. Espeldoorn Bergentheim kind 1,75 21-02-1916 te Bergentheim (25-A): Harm Fredrik (gb. in 1915) k.v. Jan Espeldoorn en Gesien Jeurink
2518 Wed. Bouwmeester Loozen vrouw 1,50 23-02-1916 te Loozen (7): Geertjen (gb. 04-08-1844) k.v. Gerrit Jan Veltink en Frougjen Creemer, e.v. Gerrit Jan Bouwmeester
2619 G.J. Geerlings Stad kind 0,7524-02-1916 te Stad Hardenberg (10-S): Gerharda Hendrika Willemina (gb. rond 1915) k.v. Gerrit Jan Geerligs en Hendrika van Beest
2820 H.A. Meijer Stad man 3,5027-02-1916 te Stad Hardenberg (11-S): Herbert Anton (gb. 06-10-1854) k.v. Hendrik Meijer en Diena Hulzebosch
 21 Harm Bouwhuis Bergentheim man 1,50 27-02-1916 te Bergentheim (30-A): Herm (gb. 22-11-1854) k.v. Hendrik Jan Bouwhuis en Mina Rundervoort, e.v. Geertruida Nijenhuis
2922 Wed. Ravekes Stad vrouw 1,5027-02-1916 te Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (13-S): Johanna Berendina (gb. 27-01-1836) k.v. Jan Boerink Merjenburgh en Anna Margareta Huisken, e.v. Garrit Jan Ravekes
 23 Vrouw G. Hamberg Stad vrouw 1,50 27-02-1916 te Stad Hardenberg (12-S): Hermina (gb. 18-02-1846) k.v. Hermannus Truin en Aaltjen Eppink, e.v. Lambert Jan Veurink en Gerrit Hamberg
1 Maart24 E. Wesselink Bruchter kind 1,75 01-03-1916 te Ambt Hardenberg (33-A): Geert (gb. in 1915) k.v. Evert Wesselink en Wubbigje Hannink
 25 H.J. Breukelman Heemse kind 1,75 29-02-1916 te Heemse (32-A): levenloos geboren kind (gb. 29-02-1916) k.v. Hendrik Jan Breukelman en Dedrika Kristina Hankamp
626 H.J. Hilbrink Bergentheim kind 1,7505-03-1916 te Marienberg (35-A): Elsje (gb. febr 1916) k.v. Albert Jan Hilberink en Hendrikje Kampman
 27 J.H. Kloekhorst Oudeveen kind 1,75 05-03-1916 te Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (14-S): Antje (gb. rond 1916) k.v. Jan Harm Kloekhorst en Johanna Geziena Harmsen
 28 G.J. Bouwmeester Loozen vrouw 1,50 04-03-1916 te Loozen (11): Mina (gb. 17-07-1876) k.v. Hendrik Schoemaker en Hendrica Stroeve, e.v. Gerrit Jan Bouwmeester
1329 Hd. Ribberink Bruchterveld man 3,50 12-03-1916 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (15-S): Hendrikus (gb. 09-10-1834) k.v. Engelbertus Ribberink en Jennigjen Kromhof, e.v. Hilligjen Pullen en Geesjen Keuken
 30 H.J. Hilbrink Bergentheim kind 1,7512-03-1916 te Marienberg (43-A): Janna (gb. feb 1916) k.v. Albert Jan Hilberink en Hendrikje Kampman
1631 Wed. Bosch Stad vrouw 1,50 14-03-1916 te Stad Hardenberg (16-S): Hendrika (gb. 07-04-1858) k.v. Berend Bakhuis en Geertruid van der Haar, e.v. Frederikus Bosch
1732 B. Snoeijink Radewijk kind 0,75 16-03-1916 te Radewijk (46-A): Berendina (gb. 10-03-1912) k.v. Berend Snoeijink en Evertje Roelofs
2033 E. Jonkhans Radewijk kind 0,7518-03-1916 te Radewijk (47-A): Gerrit (gb. 22-11-1915) k.v. Hendrik Jonkhans en Mina Amsink
2434 A. Withaar Hardenberg kind 1,75 23-03-1916 te Bruchterveld (51-A): Albertus (gb. ca 1914) k.v. Willem Withaar en Zwaantjen Buter
 35 H. Wind Bergentheim kind 1,75 24-03-1916 te Bergentheim (52-A): Jan (gb. in 1916) k.v. Hendrik Wind en Jantje Bakker
3136 L. Santman Stad kind 0,7529-03-1916 te Stad Hardenberg (17-S): Jan Hendrik (gb. in 1915) k.v. Lambert Zandman en Geertken Janssen
3 April37 K. Smid Bergentheim kind 1,75 02-04-1916 te Bergentheim (58-A): levenloos geboren kind (gb. 02-04-1916) k.v. Klaas Smit en Klazina Hendriksen
738 J.H. Takman Stad kind 1,7507-04-1916 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (18-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 07-04-1916) k.v. Jan Hendrik Takman en Alberdina Godeke
 39 K. Reinders Radewijk kind 1,75 08-04-1916 te Loozen (17): Klaas (gb. 15-06-1851) k.v. Jan Hendrik Reinders en Fenne Jansen, e.v. Johanna Kleinebuul
1040 K. Reinders Radewijk man 3,50 doorgehaalde inschrijving (zie hierboven: dus betaald voor een kind i.p.v. voor een man)
  41 G.J. Breukelman Stad kind 0,7508-04-1916 te Stad Hardenberg (19-S): Wilhelm (gb. rond 1915) k.v. Gerrit Jan Breukelman en Hendrika Keus
12 42 Wed. G.J. Leideman Embroek vrouw 3,50 11-04-1916 te Ebbenbroek (62-A): Grietjen (gb. 12-11-1844) k.v. Jan Frederik Willering en Evertje Swartscholten, e.v. Gerrit Jan Leideman
13 43 E. Hamberg Stad man 3,50 11-04-1916 te Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (20-S): Egbert (gb. 30-06-1839) k.v. Lubbert Hamberg en Catharina Loowies, e.v. Jennigjen Kuipers
      transport 82,25  
13 April44 E. Heijink Radewijk kind 1,7512-04-1916 te Radewijk (64-A): Egbert (gb. 02-04-1916) k.v. Egbert Heijink en Gerritdina Eggengoor
15 45 A. Dorman Stad kind 0,75 14-04-1916 te Stad Hardenberg, aan de Gramsbergerweg (21-S): Albert (gb. 08-12-1915) k.v. Albert Dorman en Hermina van der Haar
  46 H. Beerlink Radewijk kind 0,75 14-04-1916 te Radewijk (65-A): Geertien (gb. 13-08-1915) k.v. Hendrik Oldebeerlink en Gerridina Reefman
1747 E. Odink Onderveld? kind 1,75 15-04-1916 te Stad Hardenberg (22-S): Stientje (gb. in 1915) k.v. Egbert Odink en Fennigje Bladder
 48 J. Schoemaker Baalderveld man 3,50 16-04-1916 te Stad Hardenberg (23-S): Jan (gb. 07-12-1872) k.v. Hendrik Schoemaker en Hendrica Stroeve, e.v. Jennigje Kortman
2049 E. Heijink Radewijk kind 1,7519-04-1916 te Radewijk (68-A): Gerritdina (gb. 02-04-1916) k.v. Egbert Heijink en Gerritdina Eggengoor
2250 J. Nijzink Brucht man 3,5021-04-1916 te Brucht (69-A): Jan (gb. 19-04-1835) k.v. Jan Hendrik Nijsink en Fennigje Jansen
2551 J. Wind Bergentheim kind 1,7523-04-1916 te Bergentheim (73-A): Hendrik (gb. ca 1915) k.v. Jan Wind en Geertruida Bosch
2852 W. Schutte Velde vrouw 1,50 27-04-1916 te Den Velde (21): Fennigje (gb. 07-07-1895) k.v. Jan Hendrik Bosch en Hermina Lamberdina Westerman, e.v. Willem Schutte (in de kraam)
 53 W. Schutte Velde kind 0,7527-04-1916 te Den Velde (22): Hermina (gb. 24-04-1916) k.v. Willem Schutte en Fennigje Bosch
1 Mei54 A. Hamhuis Stad kind 1,7529-04-1916 te Hoogenweg (25-S): Egbert Jan (gb. 31-03-1914) k.v. Albert Hamhuis en Hermpje van de Belt
 55 D. Pullen Bergentheim kind 1,7530-04-1916 te Ambt Hardenberg (78-A): Albert (gb. ca 1915) k.v. Derk Pullen en Hendrika Klinge
 56 J. Welink Bergentheim kind 0,75 01-05-1916 te Bergentheim (79-A): Fennigje (gb. in 1915) k.v. Berend Jan Welink en Gerritdina Nootveld
357 A. Zweers Stad vrouw 1,5030-04-1916 te Stad Hardenberg, in de Fortuinstraat (26-S): Gerridina (gb. 16-01-1861) k.v. Jan Rigterink Zweers en Fennigjen Pot
858 Wed. Renglink Veld? man 3,5007-05-1916 te Coevorden, zie overlijdensregister Stad Hardenberg (27-S): Berend (gb. 15-02-1889) k.v. Hendrik Jan Rengelink en Alberdina Johanna Vlierman
 59 A.J. Leideman Embroek man 3,50 06-05-1916 te Ebbenbroek (82-A): Albert Jan (gb. 11-01-1879) k.v. Gerrit Jan Leideman en Grietjen Willering
 60 G. Hutten Stad man 1,50 06-05-1916 te Baalder (83-A): Gerrit (gb. 29-01-1837) k.v. Gerrit Jan Hutten en Henderkien Snijders, e.v. Hendrikje van Laar en Jantje van den Berg
9 61 H. Laahuis Loozen kind 0,7506-05-1916 te Loozen (23): Hendrikje (gb. ca 1916) k.v. Hendrik Lahuis en Johanna Klinge
1262 G.J. Moeken Brucht kind 0,7511-05-1916 te Brucht (84-A): Jantje (gb. 11-02-1914) k.v. Gerrit Jan Moeken en Elisabeth Arends
1363 G.J. de Vries Radewijk kind 0,75 12-05-1916 te Radewijk (85-A): Berend Jan (gb. 07-10-1915) k.v. Gerrit Jan de Vries en Gerritdina Klinge
18 64 J. Olsman Heemse kind 1,7516-05-1916 te Heemse (88-A): Gerrit (gb. in 1916) k.v. Johan Olsman en Geesje Nijland
22 65 H.J. Otten Stad kin 0,7519-05-1916 te Stad Hardenberg (28-S): Hermina (gb. in 1916) k.v. Hendrik Jan Otten en Hermina Valkman
25 66 H.J. Pullen Stad vrouw 1,5024-05-1916 te Stad Hardenberg (29-S): Johanna (gb. 01-07-1847) k.v. Hendrik Campferbeek en Maria Aalvanger, e.v. Hendrik Jan Pullen
26 67 H.J. Kampherbeek Radewijk man 1,50 25-05-1916 te Radewijk (91-A): Hendrik Jan (gb. 10-02-1844) k.v. Hendrik Campferbeek en Maria Aalvanger, e.v. Albertje Smits en Gebbigje Kiers
 68 Wed. de Lange Bergentheim zoon 1,5025-05-1916 te Zwolle (92-A): Wolter (gb. 07-08-1892) k.v. Hendrik de Lange en Neeltje Fonteyn
2969 G. Jonker Bergentheim man 1,5029-05-1916 te Bergentheim (93-A): Gerrit (gb. 21-02-1844) k.v. Albert Jonkering en Hendrikjen Veldman, e.v. Aaltjen van der Veen
 70 B. Snoeink Radewijk vrouw 1,50 29-05-1916 te Radewijk (94-A): Evertje (gb. 04-01-1881) k.v. Evert Roelofs en Berendina Beenen, e.v. Berend Snoeijink
3171 H. Wind Bergentheim vrouw 3,5031-05-1916 te Bergentheim (95-A): Jantje (gb. 29-03-1888) k.v. Jan Bakker en Grietje Jonker, e.v. Hendrik Wind
6 Juni72 G.J. Gerrits Velde kind 0,75 04-06-1916 te Den Velde (27): Jan (gb. ca 1913) k.v. Gerrit Jan Gerrits en Jennegien Kleijan
1273 G.J. Willink Ane man 1,5009-06-1916 te Ane (29): Gerrit Jan (gb. 13-05-1861) k.v. Derk Willink en Jennegien Beltman, e.v. Gezina Jacoba Bras
1374 B. Wienold Bergentheim vrouw 3,5010-06-1916 te Bergentheim (100-A): Hendrika (gb. 31-05-1888) k.v. Thijs Tromp en Grietje Alfrink, e.v. Heres Wijnholt
1575 E. Lubbers Bergentheim kind 1,7515-06-1916 te Bruchterveld (101-A): Janna (gb. in 1915) k.v. Egbert Lubbers en Arendina Rigterink
1676 H.J. Meijerink Anevelde kind 0,75 15-06-1916 te Anevelde (31): Jan Hendrik (gb. ca 1916) k.v. Hendrik Jan Meijerink en Evertien Kamphuis
20 77 P. Wamelink Stad kind 0,75 20-06-1916 te Stad Hardenberg (30-S): levenloos geboren zoontje (gb. 20-06-1916) k.v. Paul Wamelink en Gerharda Jacoba Meijer
21 78 G. Lenneps Venebrugge man 1,50 21-06-1916 te Venebrugge (104-A): Gerrit (gb. 16-06-1868) k.v. Hendrik Jan Lennips en Jennegien Snijders, e.v. Lammerdina Westerman
30 79 H. Ligtenberg Stad man 1,50 30-06-1916 te Stad Hardenberg, op den Roeterskamp (31-S): Hendrik (gb. 01-01-1864) k.v. Gerrit Jan Ligtenberg en Everdina Moman, e.v. Aaltje Jonkeren en Hendrikje Oldeman
  80 G.J. Wevers Bergentheim man 3,50 29-06-1916 te Bergentheim (109-A): Gerrit Jan (gb. 23-11-1858) k.v. Jan Hendrik Wevers en Geesjen Wijnholt, e.v. Grietje Lassche en Hendrikjen Bosch
4 Juli 81 E.J. Hamberg Stad kind 1,75 04-07-1916 te Stad Hardenberg, in ´t Veld (32-S): Hillegien (gb. rond 1916) k.v. Egbert Jan Hamberg en Janna Braker
7 82 Wed. Dorman Stad vrouw 1,50 05-07-1916 te Stad Hardenberg (33-S): Fennichien (gb. 30-05-1843) k.v. Jan Thijman en Gese Bruggeman, e.v. Hendrik Jan Dörmann
12 83 H. Smid Radewijk kind 1,75 11-07-1916 te Radewijk (114-A): Lamberdina (gb. 06-08-1903) k.v. Hindrik Smit en Lammigje Kiewiet
  84 L. Hekman Brucht vrouw 3,50 12-07-1916 te Brucht (115-A): Jennegien (gb. 16-06-1852) k.v. Roelof van Faassen en Wibbegien Altena, e.v. Lucas Hekman
31 85 M. Meijer Bruchterveld man 1,50 31-07-1916 te Brucht (120-A): Mannes (gb. 04-11-1837) k.v. Geert Meijer en Aaltjen Keen, e.v. Hindrika van der Kamp
      transport   155,50  
31 Juli 86 A. Benjamins Bergentheim kind 1,7518-07-1918 Ambt Hardenberg (85-A): levenloos geboren kind (gb. 18-07-1918) k.v. Jan Benjamins en Hendrikje Grissen
1 Aug. 87 E. Meilink Holtheme vrouw 1,5029-07-1916 te Holtheme (37): Aaltjen (gb. 16-06-1850) k.v. Evert Meilink en Lubbegien Hilberink, e.v. Egbert Meilink
  88 E. Kremer Bergentheim man 3,50 31-07-1916 te Bergentheim (123-A): Evert (gb. 19-10-1843) k.v. Jan Kremer en Geertjen Bouwhuis, e.v. Willemina Hutten en Janna Hutten
7 89 H.J. Jonkeren Velde man 1,50 04-08-1916 te Den Velde (39): Hendrik Jan (gb. 04-06-1836) k.v. Jan Hendrik Jonkeren en Hendrika Jonkeren, e.v. Grietje van der Veen en Berendina Holtink
  90 M. Meulenkamp Bergentheim kind 1,75 07-08-1916 te Bergentheim (126-A): Roelof (gb. ca 1910) k.v. Marten Meulenkamp en Hermina Hofsink
14 91 A. Vinke Loozen kind 0,7512-08-1916 te Loozen (41): Jan Hendrik (gb. in 1916) k.v. Albertus Vinke en Geertje Kosters
28 92 Wed. Ranters Radewijk vrouw 3,5026-08-1916 te Radewijk (129-A): Janna (gb. 26-01-1841) k.v. Derk Jan Derks en Jennigjen Stoeten, e.v. Fredrik Ranter
29 93 E.J. Waterink Venebrugge kind 1,7527-08-1916 te Venebrugge (130-A): levenloos geboren kind (gb. 27-08-1916) k.v. Evert Jan Waterink en Hendrikien Stoeten
8 Sept. 94 E. Amsink Stad man 1,50 08-09-1916 te Stad Hardenberg (35-S): Roelof (gb. circa 1836) k.v. Evert Amsink en Geertruida Mulder, e.v. Hendrika Smit en Koopje Nitters
  95 J. Tieman Stad man 1,5007-09-1916 te Stad Hardenberg (34-S): Jan (gb. 17-03-1849) k.v. Jan Thijman en Gese Bruggeman, e.v. Geesje Pot
9 96 F. Pullen Stad kind 1,7509-09-1916 te Stad Hardenberg (36-S): Fenna (gb. 23-07-1916) k.v. Hendrik Pullen en Geertje Willering
11 97 Wed. Wortelen Stad vrouw 1,5010-09-1916 te Stad Hardenberg (37-S): Johanna (gb. 16-06-1833) k.v. Jannes Kampherbeek en Christine Deters, e.v. Jan Harm Wortelen
19 98 G.J. Stegeman Ane kind 0,7516-09-1916 te Ane (48): Gerrit Jan (gb. 15-04-1903) k.v. Gerrit Jan Stegeman en Johanna Beltman
21 99 J. Korblet Bergentheim man 3,5020-09-1916 te Bergentheim (141-A): Johannes (gb. 10-11-1878) k.v. Harm Hendrik Korbelet en Jantje van den Berg, e.v. Aaltje Rosendal
25 100 H. Kieft Radewijk kind 1,7523-09-1916 te Radewijk (143-A): Gerritdina (gb. 06-03-1907) k.v. Hermannus Kieft en Gesina Rosink
28 101 M. Vlim Bergentheim kind 1,75 28-09-1916 te Bergentheim (145-A): levenloos geboren kind (gb. 28-09-1916) k.v. Seine Hofsink en Hilligje Flim
4 Oct. 102 Wed. Withaar Kollendoorn vrouw 3,5004-10-1916 te Collendoorn (150-A): Janna (gb. 05-08-1888) k.v. Zwier Fokkert en Gerridina Hofsink, e.v. Aart Withaar
  103 J. Kamphuis Engeland vrouw 1,5002-10-1916 te Ane (49): Jennegien (gb. 17-12-1862) k.v. Hendrik Jan Kamphuis en Geziena Reinders
8 104 F. Olthoff Sibculo vrouw 3,5016-10-1916 te Bruchterveld (153-A): Geertruid (gb. 06-04-1873) k.v. Jan Geugies en Ebbegien Lenneps, e.v. Fredrikus Olthof
12 105 H. Zwijze Loozen man 1,50 11-10-1916 te Loozen (52): Harm (gb. 19-03-1858) k.v. Albert Zwijze en Gezina Waterink, e.v. Janna Reinders en Fennigje Wevers
  106 G. Zwijze Loozen vrouw 1,50 12-10-1916 te Loozen (53): Johanna (gb. 21-09-1872) k.v. Gerrit Jan Odink en Johanna Waterink, e.v. Gerrit Zwijze
19 107 G. Zwijze Loozen man 1,50 19-10-1916 te Loozen (54): Gerrit (gb. 17-08-1869) k.v. Albert Zwijze en Gezina Waterink, e.v. Johanna Odink
26 108 G. Meijer Bergentheim man 1,50 26-10-1916 te Bergentheim (158-A): Gerrit (gb. 01-03-1898) k.v. Gerrit Jan Meijer en Hendrikje Snijders
31 109 J.H. Haankamp Bruchterveld vrouw 1,50 30-10-1916 te Bruchterveld (159-A): Trijntje (gb. 17-11-1872) k.v. Albert Slot en Nieze Stuiver, e.v. Jan Hendrik Hankamp
3 Nov. 110 G.J. Schuldink Radewijk kind 1,75 03-11-1916 te Radewijk (161-A): Jan Hendrik (gb. 08-10-1916) k.v. Gerrit Jan Schuldink en Hendrika Kelder
4 111 H. Hulzegges Stad man 3,50 03-11-1916 te Stad Hardenberg, op ´t Oudeveen (38-S): Hendrik Jan (gb. 25-02-1894) k.v. Herman Hulsegge en Aaltjen Kamphuis
  112 B. Snoeijink Radewijk kind 0,75 04-11-1916 te Radewijk (162-A): Berendina (gb. 22-03-1916) k.v. Berend Snoeijink en Evertje Roelofs
8 113 A. Weerdts Heemse kind 1,75 06-11-1916 te Heemse (164-A): Johanna Alberta (gb. in 1916) k.v. Albertus Weerts en Zwaantje Habers
10 114 G.J. Oldewaterink Brucht man 1,50 10-11-1916 te Brucht (168-A): Gerrit Jan (gb. 13-06-1833) k.v. Wyneld Oldewaterink en Hermina Richterink, e.v. Hendrika Schutte
11 115 H. Pot Stad man 1,50 09-11-1916 te Stad Hardenberg, in de Voorstraat (39-S): Hendrik (gb. 02-06-1861) k.v. Derk Pot en Hermiena Aleida Rigterink, e.v. Geertruida Bouwhuis
16 116 H. Smid Bergentheim kind 1,75 15-11-1916 te Bergentheim (169-A): Hermiena (gb. ca 1912) k.v. Klaas Smit en Klazina Hendriksen
18 117 J.H. Luisman Bruchterveld vrouw 3,50 18-11-1916 te Bruchterveld (170-A): Hinderkien (gb. 20-06-1842) e.v. Jan Hindrik Leusman
20 118 G.H. Kremer Stad man 1,50 16-11-1916 te Stad Hardenberg (40-S): Gerrit Hendrik (gb. 22-09-1848) k.v. Tijes Kremer en Everdina Bril, e.v. Gerridina Brinkman
25 119 H.J. Lennips Venebrugge vrouw 3,50 25-11-1916 te Venebrugge (173-A): Willemina Gerritdina (gb. 13-06-1884) k.v. Gerrit Hekman en Ebbegien Bosch, e.v. Hendrik Jan Lennips
27 120 G.J. Wilpshaar Holtheeme man 1,50 24-11-1916 te Holtheme (57): Gerrit Jan (gb. 10-12-1833) k.v. Gerrit Jan Wilpshaar en Janna Ekenhorst, e.v. Hendrikjen Slingenberg en Aaltje Hulter
30 121 G.W. van Laar Stad kind 0,75 30-11-1916 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (41-S): levenloos geboren dochtertje (gb. 30-11-1916) k.v. Gerrit Willem van Laar en Stientje Altena
6 Dec. 122 T. Tromp Bergentheim vrouw 3,50 05-12-1916 te Bergentheim (176-A): Lammigje (gb. 26-12-1898) k.v. Thijs Tromp en Grietje Alfrink
11 123 G.W. van Laar Stad vrouw 3,50 10-12-1916 te Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (42-S): Stientje (gb. 31-07-1880) k.v. Jan Herm Altena en Margrieta Potgieter, e.v. Gerrit Willem van Laar (in de kraam)
19 124 G. Kuijer Radewijk man 3,50 19-12-1916 te Radewijk (181-A): Geert (gb. 08-11-1835) k.v. Jan Wolbert en Fenna Kuijer, e.v. Rika Bouwmeester
22 125 H.J. Otten Stad kind 0,75 21-12-1916 te Stad Hardenberg (43-S): levenloos geboren zoontje (gb. 21-12-1916) k.v. Hendrik Jan Otten en Hermina Valkman
      Oprengst 1916   236,00 nr. 40 was twee maal ingeschreven, dus 124 begravenen

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

18-02-1916 te Stad Hardenberg, in de Achterstraat (9-S): Tallegien (gb. 23-10-1846) k.v. Izak Kropveld en Grietje Moses Eliezer, e.v. Aron Kropveld (Israëlitische begraafplaats)
22-04-1916 te Stad Hardenberg (24-S): Hendrik Jan (gb. 03-11-1845) k.v. Johann Friederich Dörmann en Aaltjen ten Brinke, e.v. Fennichien Tieman
28-11-1916 te Stad Ommen (24-S): Hendrik (gb. 13-11-1830) k.v. Koop Harms Dam en Ybeltje Willems Raatsveld, e.v. Johanna Gerritdiena Valkman