Graven en begraven 1915

 

correcties en aanvullingen

13 Jan.1 Wed. Rijstenberg Loozen vrouw 1,5011-01-1915 Loozen (2): Zwaantien (gb. 15-09-1842) k.v. Berend Jan Hulter en Jannegien Ribbers, e.v. Gerrit Jan Rijstenberg
252 H. Schoonewille Bergentheim kind 1,7523-01-1915 Bergentheim (4-A): Geertje (gb. ca 1914) k.v. Hendrik Schonewille en Albertje de Lange
3 Febr.3 G.J. Koopman Stad vrouw 1,5002-02-1915 Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (1-S): Hendrika Willemina (gb. 11-02-1856) k.v. Johannes Albertus Nijzink en Mietjen Bruins, e.v. Gerrit Jan Koopman
44 G. Schuurman Stad vrouw 3,50 03-02-1915 Stad Hardenberg (2-S): Hermina Gerritsen (gb. ca 1822 te Hoogstede), e.v. Gerhard Schuurman
65 H. Grootoonk Stad man 1,5006-02-1915 Baalderveld (3-S): Hendrik Willem (gb. rond 1845) k.v. Lammert Grootoonk en Jennigje van Marle, e.v. Hermina Amsink
96 J.H. Woelderink Bruchterveld man 3,50 09-02-1915 Bruchterveld (): Jan Hendrik (gb. 27-05-1840) k.v. Jan Woelderink en Hendrikjen Nijsink, e.v. Gesina Espeldoorn
157 J. Korbelet Bergentheim kind 1,7514-02-1915 Bergentheim (16-A): levenloos geboren kind (gb. 14-02-1915) k.v. Johannes Korblet en Aaltje Rosendal
178 J. Breukelman Heemse kind 1,7517-02-1915 Heemse (18-A): Aaltje (gb. 07-02-1915) k.v. Jan Breukelman en Gerritdina Hankamp
 9 G.J. Ramaker Wielen man 1,5013-02-1915 Stad Hardenberg (4-S): Gerrit Jan (gb. 17-07-1870) k.v. Hendrikus Ramaker en Jennigjen Snoeijink, e.v. Janna Kamphuis
2310 Hms. Nijman Bergentheim man 1,50 22-02-1915 Bergentheim (24-A): Hermannes (gb. 29-08-1859) k.v. Marten Nijman en Hendrika Veurink, e.v. Hendrikje Bartels
2 Mrt.11 Wed. Klingenberg Velde vrouw 1,5027-02-1915 Den Velde (14): Hermina (gb. 09-12-1847) k.v. Berend Geertjes en Gerritdina Koers, e.v. Gerrit Jan Klingenberg
612 A. Holtvluwer Bruchterveld man 3,5006-03-1915 Bruchterveld (29-A): Albert (gb. rond 1865) k.v. Albert Holtvlüwer en Aaltien Wesselink, e.v. Janna Ribberink
813 M. Senten Radewijk man 3,5007-03-1915 Radewijk (31-A): Hermannus (gb. 01-02-1866) k.v. Jan Egbert Centen en Johanna Braakman, e.v. Gezina Geugies
 14 H. Zweers Heemse kind 0,7505-03-1915 Heemse (30-A): levenloos geboren kind (gb. 05-03-1915) k.v. Hendrik Zweers en Maria Johanna Kolling
 15 Mrj. Pullen Bergentheim kind 0,75 07-03-1915 Bergentheim (33-A): Gerrit (gb. 05-03-1915) k.v. Marianus Pullen en Hendrika Kampherbeek
916 J.H. van den Berg Bruchterveld kind 1,7509-03-1915 Bruchterveld (34-A): Roelof (gb. ca 1909) k.v. Jan Harm van den Berg en Hendrikje Meulenkamp
1517 G.J. Snijders Bergentheim vrouw 3,5015-03-1915 Bergentheim (35-A): Johanna (gb. ca 1885) k.v. Jan Naarding en Hendrikje Apeldoorn, e.v. Gerrit Jan Snijders
1718 Hk. Olsman Bergentheim kind 1,75 16-03-1915 Bergentheim (36-A): Evertjen (gb. ca 1915) k.v. Hendrik Olsman en Johanna Bekman
 19 A. Gieljan Ane kind 0,7517-03-1915 Ane (18): Siena (gb. 17-03-1907) k.v. Albert Gieljan en Hendrikjen Hutten
2020 A. Holtvluwer Bruchterveld kind 1,7519-03-1915 Bruchterveld (40-A): Frederik (gb. ca 1914) k.v. Albert Holtvlüwer en Janna Ribberink
 21 G. Snijders Heemse man 3,50 18-03-1915 Heemse (39-A): Jan Harm (gb. 15-10-1885) k.v. Gerrit Snijders en Janna Kampherbeek
2222 J. Kampman Ane man 3,5019-03-1915 Ane (21): Jan (gb. 20-05-1860) k.v. Egbert Kampman en Hendrikjen Wilpshaar, e.v. Fenna Veneberg
2523 J. Oosterveen Bergentheim vrouw 3,50 25-03-1915 Bergentheim (44-A): Berendina (gb. 12-12-1855) k.v. Jan Wolters Snijder en Aaltje Berends Bijkerk, e.v. Hendrik Alberts de Hoop en Jan Oosterveen
2924 G.J. Vasse Rheezerveen kind 0,75 27-03-1915 Rheezerveen (46-A): levenloos geboren kind (gb. 27-03-1915) k.v. Gerrit Jan Vasse en Fennigje Pullen
 25 J. Venneman Bruchterveld man 3,50 29-03-1915 Bruchterveld (48-A): Jan (gb. 26-02-1835) k.v. Gerrit Fenneman en Jenne Jacobs, e.v. Geertjen Ekkel (Veneman)
3026 A. Ramaker Hoogeweg kind 1,7529-03-1915 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (5-S): Gerrit Jan (gb. 21-11-1912) k.v. Albert Ramaker en Gesina Meijerink
3127 H.J. Waterink Anevelde man 1.50 30-03-1915 Anevelde (23): Hindrik Jan (gb. 14-04-1842) k.v. Lucas Waterink en Geze Grote Balderhaar, e.v. Gezina Harmina van der Scheer
2 Apr.28 Vlugtelink Hardenberg kind 1,75 01-04-1915 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (6-S): Virginia (gb. rond 1903) k.v. Joannes de Vries en Anna Joanna Catharina Alphaerts (ws. Belgische vluchteling)
529 H.J. van Loo Hardenberg man 1,50 02-04-1915 Stad Hardenberg, aan de Markt (7-S): Herm Jan (gb. 31-12-1853) k.v. Hendrik van Loo en Harmina Harmsen, e.v. Gerridina Hulzebosch
630 F. Meijer Heemse kind 0,7506-04-1915 Heemse (53-A): Jacobje (gb. 04-10-1912) k.v. Frederik Meijer en Aukje Meijer
731 L. Kampman Baalder man 1,50 06-04-1915 Baalder (54-A): Lucas (gb. 14-11-1857) k.v. Hendrik Kampman en Johanna Kelder, e.v. Jennigjen Hofsink
 32 G. Reints Radewijk vrouw 3,50 06-04-1915 Radewijk (55-A): Lammigje (gb. 17-03-1877) k.v. Hendrik Kiwiet en Lammigchien Hendriks, e.v. Hindrik Smit en Gerrit Reins
833 H.J. Veldsink Engeland kind 0,7507-04-1915 Ane (24): Albertus (gb. ca 1915) k.v. Hendrik Jan Veldsink en Hermina Assen
934 K. Plagemas Bergentheim kind 0,75 08-04-1915 Bergentheim (56-A): Gerrit Hendrik (gb. in 1914) k.v. Koendert Plaggenmarsch en Hendrikje Lotterman
1335 L. Jonker Bruchterveld man 3,50 12-04-1915 Bruchterveld (58-A): Lucas (gb. 17-05-1838) k.v. Jan Hendrik Jonkeren en Hendrika Jonkeren, e.v. Hilligjen Waterink
 36 Wed. J.H. Eggengoor Radewijk vrouw 3,5012-04-1915 Radewijk (59-A): Johanna (gb. 16-12-1838) k.v. Gerrit Rotman en Hinderkien Hütten, e.v. Jan Harmen Eggengoor
2037 Wed. Hulzebos Stadvrouw 1,50 19-04-1915 Stad Hardenberg, aan de Markt (8-S): Berendina (gb. 19-10-1824) k.v. Jan Hendrik Middag en Gerritdine Willemsen, e.v. Jan Hulzebosch
2838 J. Bijnjamin Bruchterveld man 3,5028-04-1915 Bergentheim (67-A): Jan (gb. 31-03-1832) k.v. Jacob Gosens Benjamins en Geesje Roelofs Slot, e.v. Hilligje van der Weide
2939 G. Zweers Stad kind 0,75 26-04-1915 Stad Hardenberg, in de Fortuinstraat (9-S): Fenna Johanna (gb. rond 1915) k.v. Gerrit Zweers en Aleida ten Cate
1 Mei40 R. Meerlo Bergentheim kind 1,7501-05-1915 Bergentheim (69-A): Alberdina (gb. 16-10-1907) k.v. Roelof Meerlo en Roelofje Jonker
   transport  82,25 
3 Mei 41 H. Bosch Bergentheim vrouw 3,50 02-05-1915 Bergentheim (70-A): Klaasjen (gb. 06-10-1864) k.v. Willem van der Weide en Janna Boertje, e.v. Hendrik Bosch
8 42 H. Kamphuis Engeland man 1,5006-05-1915 Engeland (34): Hendrik Jan (gb. 05-06-1836) k.v. Jan Hendrik Kamphuis en Asselina Meijerink, e.v. Geziena Reinders
1243 J. Olthof Embroek kind 1,7512-05-1915 Ebbenbroek (75-A): Gerrit Hendrik (gb. ca 1908) k.v. Jans Olthoff en Lamberdina Oelen
1444 G.J. Zweers Stad meid 1,5012-05-1915 Stad Hardenberg (11-S): Hendrikje (gb. 25-07-1893) k.v. Gerrit Jan Zweers en Berendina Paarhuis
1845 G. Kremer Stad kind 0,7518-05-1915 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (12-S): Gerrit (gb. 25-12-1914) k.v. Albertus Kremer en Gerritdina Schuurman
19 45 G. Kremer Stad graf 1,00  
20 46 H.J. Leemgraven Holtheeme man 1,50 19-05-1915 Holtheme (35): Hendrik Jan (gb. 28-01-1863) k.v. Jan Hendrik Leemgraven en Dina Eekenhorst
25 42 G. Snijders Heemse man 3,50 22-05-1915 Heemse (77-A): Gerrit (gb. 08-10-1851) k.v. Jan Herm Snijders en Geesjen Snijders, e.v. Janna Kampherbeek
31 43 L. Bieleveld Stad man 1,50 28-05-1915 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (13-S): Lucas (gb. 14-12-1840) k.v. Hendrik Jan Bieleveld en Grietjen Tiebert, e.v. Johanna Zandman en Aaltjen Tiebert
  44 Lubben de Jong Bergentheim vrouw 3,50 31-05-1915 Bergentheim (79-A): Lubbegien (gb. 09-10-1836) k.v. Hendrik Klaas de Jonge en Hendrikje Everts Huizing, e.v. Geert de Boer en Gerrit Bos
3 Juni 45 H. van den Pol Bergentheim man 3,50 01-06-1915 Bergentheim (80-A): Hendrik (gb. 28-03-1852) k.v. Egbert van den Poll en Geertjen Santman, e.v. Hermina ter Wijlen
5 46 F. Snoeijink Stad kind 1,75 04-06-1915 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (15-S): Johan (gb. rond 1915) k.v. Fredrik Snoeijink en Hendrikjen Reinders
 47 G. Kedde Stad vrouw 3,50 04-06-1915 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (16-S): Hillegien (gb. 21-08-1858) k.v. Gerrit Brand en Gerridina Brink, e.v. Gerrit Kedde
748 Wed. Centen Radewijk kind 1,75 06-06-1915 Radewijk (81-A): Johanna Alberdina (gb. 10-08-1902) k.v. Hermannus Centen en Gezina Geugies
 49 R. Truin Stad vrouw 1,5004-06-1915 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (14-S): Johanna (gb. 30-03-1852) k.v. Jan ter Wijlen en Mientjen ten Brinke, e.v. Roelof Truin
1050 Wamelink Stadkind 0,7509-06-1915 Stad Hardenberg (17-S): levenloos geboren zoontje (gb. 09-06-1915) k.v. Paul Wamelink en Gerharda Jacoba Meijer
1551 G.J. Wienolt Bergentheim man 3,5015-06-1915 Bergentheim (89-A): Gerrit Jan (gb. 25-05-1872) k.v. Derk Wijnholt en Lutjen Heres
2152 J. Welleweerd Stad kind 1,7519-06-1915 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (18-S): levenloos geboren zoontje (gb. 19-06-1915) k.v. Jan Welleweert en Hendrikje Bosch
2453 J. Welleweerd Stad vrouw 3,5022-06-1915 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (19-S): Hendrikje (gb. 11-07-1870) k.v. Lucas Bosch en Hermina Hakkers, e.v. Jan Welleweert
2854 Ch. J. Schoonewille Bruchterveld man 3,5027-06-1915 Stad Hardenberg (20-S): Christiaan (gb. 02-01-1853) k.v. Hendrik Schonewille en Geertje Pool, e.v. Harmpjen de Lange
1 Juli55 J. Muis Embroek kind 1,7530-06-1915 Ebbenbroek (92-A): levenloos geboren kind (gb. 30-06-1915) k.v. Johannes Muis en Aaltje Hulzebosch
256 H. Telman Bruchterveld kind 1,75 01-07-1915 Bruchterveld (93-A 94-A): twee levenloos geboren kinderen (gb. 01-07-1915) k.v. Jan Hendrik Telman en Elisabeth Lassche
657 K. Tuin Brucht man 3,5004-07-1915 Rheezerveen (95-A): Jakobus (gb. circa 1838) k.v. Jan Tuin en Jentje van Veen, e.v. Johanna Kuipers
 58 H. Pullen Stad kind 1,7505-07-1915 Stad Hardenberg (21-S): Fenna (gb. 16-03-1915) k.v. Hendrik Pullen en Geertje Willering
9?59 Js. Olthof Bergentheim kind 1,75 10-07-1915 Bergentheim (98-A): Willem (gb. ca 1910) k.v. Jan Olthof en Annigje van der Weide
1060 A. Altena Engeland vrouw 3,5008-07-1915 Anerveen (39): Jennegien (gb. 28-08-1845) k.v. Jan Hendrik Kleinebuul en Johanna Geziena Klinge, e.v. Albert Altena
1261 B. Last Bruchterveld vrouw 3,5011-07-1915 Bruchterveld (99-A): Elisabeth (gb. 23-06-1890) k.v. Klaas Lassche en Geesjen Benjamins, e.v. Jan Hendrik Telman
2162 S. Bosma Bruchterveld vrouw 3,5021-07-1915 Bruchterveld (103-A): Sietske (gb. 07-10-1865) k.v. Engbert Bosma en Hendrikien Hoogeveen, e.v. Hendrik Schonewille
2263 E. Frijling Stad man 1,50 20-07-1915 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (22-S): Evert (gb. 23-08-1877) k.v. Gerrit Frijling en Reintje Barendina Amsink
2864 J.H. Westenberg Bruchterveld man 3,5027-07-1915 Bruchterveld (105-A): Jan Hendrik (gb. 17-04-1887) k.v. Gerrit Jan Westenberg en Marrigjen Schippers
 65 H.J. Kremer Stad vrouw 1,5027-07-1915 Stad Hardenberg (24-S): Geesje (gb. 20-08-1866) k.v. Jan Veurink en Zwaantje Vogelzang, e.v. Hendrik Jan Kremer
2966 H. Kip Stadkind 1,7529-07-1915 Stad Hardenberg (25-S): Femmigje (gb. ca 1913) k.v. Hendrikus Kip en Anna Hendrika Tebberman
3167 H.J. Willerink Stadkind 1,75 30-07-1915 Stad Hardenberg (26-S): Lambert (gb. in 1914) k.v. Hendrik Jan Ribberink en Aaltje van den Berg (dit moet ws.Ribberink zijn)
3 Aug.68 H. Kampman Baalder kind 0,7503-08-1915 Baalder (109-A): Jennegien (gb. in 1914) k.v. Hendrik Kampman en Zwaantje Nijland
2069 Wed. Centen Radewijk kind 1,7519-08-1915 Radewijk (116-A): Hermannus (gb. 18-09-1911) k.v. Hermannus Centen en Gezina Geugies
2170 Joh. Dracht Bruchterveld kind 1,75 21-08-1915 Bruchterveld (117-A): Jan (gb. in 1915) k.v. Johan Dragt en Jantien Moltman
2371 G. de Hoop Bergentheim kind 1,7523-08-1915 Bergentheim (119-A): Jan (gb. 21-08-1915) k.v. Gerrit de Hoop en Aaltje Kruithof
2772 J.H. Spijkers Baalder kind 0,75 24-08-1915 Baalder (121-A): Johanna Alberdina (gb. ca 1914) k.v. Jan Hendrik Spijkers en Janna Kuiper
2873 H. Hakkers Bergentheimkind 1,7528-08-1915 Bergentheim (122-A): Derk (gb. 29-03-1908) k.v. Hendrik Jan Hakkers en Dina Espeldoorn
3074 G.J. Wolbink Radewijk vrouw 1,5030-08-1915 Radewijk (123-A): Hendrikje (gb. 18-06-1889) k.v. Hendrik Takman en Hilligjen Waterink, e.v. Gerrit Jan Wolbink
16 Sept.75 B. Stoffer Bergentheim vrouw 3,5016-09-1915 Bergentheim (131-A): Femmechien (gb. 13-12-1879) k.v. Albert Pieters en Jantje Franken, e.v. Isebrand Stoffers
2076 G. van Laar Stad vrouw 1,50 19-09-1915 Stad Hardenberg (27-S): Jennigjen (gb. 04-09-1851) k.v. Lambert Olthof en Helena Nijkamp, e.v. Gerard van Laar
  transport 173,25  
28 Sept. 77 J. Martens Stad kind 1,75 25-09-1915 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (28-S): Lucas (gb. rond 1915) k.v. Johannes Martens en Aleida Kosters
4 Oct 78 J. Hakkers Baalder man 1,5002-10-1915 Baalder (136-A): Jan (gb. 06-10-1832) k.v. Gerrit Hakkers en Fennigjen Odink, e.v. Jennegien Lambers
6 79 L. Hosfink Bergentheim kind 1,7505-10-1915 Bergentheim (137-A): Hendrik (gb. in 1915) k.v. Lubbertus Hofsink en Hendrika Zandman
11 80 M. kremer Stad man 1,50 08-10-1915 Stad Hardenberg (29-S): Hermannus (gb. 01-09-1835) k.v. Gerrit Kremer en Maria Holtz, e.v. Gerritdina Ensink en Gesina Hölters
  81 E. ten Wolde Brucht kind 1,7509-10-1915 Bergentheim (140-A): Elisabeth Christina (gb. ca 1906) k.v. Klaas ten Wolde en Aaltje de Vos
18 82 Hm. Hossink Bruchterveld kind 1,75 17-10-1915 Bruchterveld (142-A): levenloos geboren kind (gb. 17-10-1915) k.v. Hermannes Hofsink en Klazina Namink
21 83 M. Pullen Bergentheim vrouw 1,5021-10-1915 Brucht (144-A): Geesjen (gb. 01-01-1855) k.v. Hermannus Sierink en Hermina Buitenhuis, e.v. Hermannes Pullen
22 84 J.H. Meijerink Loozen vrouw 3,5019-10-1915 De Krim (55): Geertruida (gb. 14-01-1858) k.v. Albert Vasse en Hendrika van der Veen, e.v. Jan Hendrik Meijerink
25 85 Wed. M. Kremer Stad vrouw 1,5023-10-1915 Stad Hardenberg (31-S): Gesina (gb. 05-02-1836) k.v. Wolter Hölters en Zwenne Stiepel, e.v. Hermannus Kreemer
  86 F. Ramaker Stad kind 1,7523-10-1915 Stad Hardenberg, aan den Hoogenweg (30-S): Fredrika (gb. rond 1913) k.v. Frederik Ramaker en Aaltje Meijerink
  87 H. Boerties Bergentheim vrouw 3,5023-10-1915 Bergentheim (146-A): Margje (gb. 22-05-1848) k.v. Hendrik Bakker en Gesina Schonewille, e.v. Herm Boerties
30 88 J. Benjamin Bergentheim man 3,5029-10-1915 Bergentheim (148-A): Jacob (gb. 21-02-1853) k.v. Jacob Benjamins en Lammigje Scheper
1 Nov. 89 H. Timmer Baalder kind 1,75 30-10-1915 Baalder (149-A): levenloos geboren kind (gb. 30-10-1915) k.v. Hindrich Timmer en Geesje Nijman
2 90 M. Meijer Bruchterveld vrouw 1,50 01-11-1915 Bruchterveld (150-A): Hindrika (gb. 16-06-1848) k.v. Derk van der Kamp en Aaltien van der Kamp, e.v. Mannes Meijer
4 91 A. Gieljan Ane man 1,5001-11-1915 Ane (58): Albert (gb. 01-08-1856) k.v. Willem Gieljan en Wubbegien Bosch, e.v. Hendrikjen Hutten
6 92 G.J. Meijer Stadkind 1,7504-11-1915 Stad Hardenberg (32-S): Hendrika (gb. in 1915) k.v. Gerrit Jan Meijer en Anna Otten
15 93 F.J. Brinkman Brucht man 1,5014-11-1915 Brucht (156-A): Fredrik Jan (gb. ca 1839) k.v. Egbert Brinkman en Willemina Borger, e.v. Elisabeth Henriëtte Meppelink
18 94 J. Grooters Stad kind 0,7517-11-1915 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (34-S): levenloos geboren zoontje (gb. 17-11-1915) k.v. Jan Grooters en Hendrikje Geerts Meester
22 95 G. de Hoop Bergentheim kind 1,7521-11-1915 Bergentheim (159-A): Gerrit (gb. in 1915) k.v. Gerrit de Hoop en Aaltje Kruithof
30 96 J. Fredriks Bruchterveld man 3,5029-11-1915 in een vaartuig, gelegen in de Bruchterwijk (162-A): Jochem (gb. ca 1863) k.v. Hendrikus Fredriks en Hermina Schoonewille, e.v. Hendrikje Borrel
2 Dec. 97 Wed. Schoemaker Stad vrouw 3,5002-12-1915 Stad Hardenberg, aan ´t Kanaal (35-S): Hendrika (gb. 03-04-1828) k.v. Evert Veurink en Geertruid Kamphuis, e.v. Egbert Schoemaker
3 98 H.J. Bekman Brucht kind 1,7503-12-1915 Brucht (165-A): Hendrik Jan (gb. ca 1914) k.v. Gerrit Jan Bekman en Janna Klinge
7 99 Hendrika Middendorp Stad vrouw 1,5006-12-1915 Stad Hardenberg, op den Pothof (36-S): Frederika (gb. 04-10-1866) k.v. Frederik Middendorp en Willemiena Hamberg
  100 Fk. Koes Brucht man 1,5006-12-1915 Brucht (166-A): Thijes (gb. rond 1842) k.v. Jan Koes en Aaltjen Stegeman, e.v. Mina Hannink
10 101 D. Bril Baalder vrouw 1,50 10-12-1915 Baalder (168-A): Jennegien (gb. circa 1858) k.v. Albert Heerkes en Geerdjen Peters, e.v. Derk Jan Bril
20 102 G. Zweers Jzn. Stad man 3,5017-12-1915 Stad Hardenberg (37-S): Gerrit (gb. 07-01-1881) k.v. Jannes Zweers en Jennechien Goris, e.v. Gezina Zweers
23 103 Z. Valkman Stad vrouw 3,5022-12-1915 Stad Hardenberg (38-S): Zwaantjen (gb. 11-04-1836) k.v. Marten Valkman en Elizabeth Simons
27 104 G. Kleinebuul Bergentheim kind 1,7525-12-1915 Bergentheim (175-A): Dina (gb. 24-12-1915) k.v. Gerrit Kleinebuul en Hermina Gerritdina Ramaker
  105 G.J.R. van Beest Stad vrouw 1,50 25-12-1915 Stad Hardenberg, aan den Stationsweg (39-S): Egberdina (gb. rond 1855) k.v. Hendrik Brinkman en Zwaantje Grooters, e.v. Gerrit Jan Reinier van Beest
28 106 J. Egbers Stad vrouw 3,50 25-12-1915 Stad Hardenberg (40-S): Hendrikje (gb. rond 1877) k.v. Jan Hendrik van Elburg en Jennegien Evers, e.v. Jannes Egberts
  Komt voor in de rekening 1915 236,00  
    226,00  
42 t/m 46 dubbel 5extra en een van tweeling= 112 op 1916 10,00  

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

03-05-1915 Stad Hardenberg (10-S): Clara Israël (gb. 04-09-1834) k.v. Israël Emanuëls de Bruin en Billa Hartog Cohen, e.v. Izak Salomon van Gelder (Israëlitische begraafplaats)
09-11-1915 Stad Hardenberg (33-S): Antonie Goseas (gb. rond 1821 te Wijhe) k.v. Gerrit van den Nulft en Hendrika van Roijen, e.v. Hermina Cornelia ten Broeke