Graven en begraven 1914

 

correcties en aanvullingen

1 Jan.1 J. Hamberg Stad vrouw 1,5031-12-1913 Stad Hardenberg (41-S): Jan (gb. 26-03-1831) k.v. Hendrik Jan Hamberg en Geertjen Poth, e.v. Hendrika Smit
 2 J. Kromhof Holtbroekvrouw1,5030-12-1913 Holtheme (64): Jennigje (gb. 18-03-1844) k.v. Gerrit Jan Kromhof en Hendrikjen Gerrits, e.v. Berend Wesselink Jan Oldehinkel
23 Wed. Welleweerd Stad vrouw 3,5002-01-1914 Stad Hardenberg (1-S): Gerritdina (gb. 26-12-1838) k.v. Derk Jan Horstink en Marrigje Bernardussen Wevers, e.v. Hendrik Jan Welleweerd
104 H.J. Waterink Anevelde vrouw 1,50 10-01-1914 Anevelde (2): Gezina Harmina (gb. 03-02-1842) k.v. Evert van der Scheer en Geesien Zwijze, e.v. Hindrik Jan Waterink
 5 W. Waterink Anevelde man 1,5009-01-1914 Anevelde (3): Willem (gb. 01-07-1838) k.v. Lucas Waterink en Geze Grote Balderhaar
166 F.G. Boerrigter Baalder man 1,5016-01-1914 Baalder (8-A): Frederik Gerrit (gb. 02-09-1834) k.v. Berend Jan Boerrigter en Zwaantje Stegink, e.v. Johanna Wilmina Paus
217 B. Hossink Bergentheim kind 1,7520-01-1914 Bergentheim (9-A): Hendrikje (gb. eind 1913) k.v. Lubbertus Hofsink en Hendrika Zandman
268 G.J. Stegeman Bruchterveld vrouw3,5024-01-1914 Bruchterveld (12-A): Hendrika (gb. 28-01-1877) k.v. Marten Meulenkamp en Jennigje Vos, e.v. Jan Harm Stegeman
 9 G. Scheffer Anevrouw 3,5025-01-1914 Ane (6): Anna Hendrika (gb. sept. 1842) k.v. Herm Dommerholt en Zwaantje Vos, e.v. Gerrit Scheffer
2710 J. Nijman Baalder man 1,50 26-01-1914 Baalder (14-A): Jan (gb. 16-08-1855) k.v. Egbert Nijman en Geesjen Lutterman, e.v. Janna Bakhuis
3011 H. Rigterink Bruchterveld kind 1,7530-01-1914 Bruchterveld (20-A): Jan Hendrik (gb. 06-11-1898) k.v. Hendrik Rigterink en Jenniggien Korterink
10 Febr.12 H. Lammerink Bergentheimvrouw 3,5009-02-1914 Bergentheim (28-A): Jennigje (gb. 27-02-1869) k.v. Berend Rengelink en Geertjen Plaggenmarsch, e.v. Hendrik Lamberink
 13 H. Zweers JRzn. Stad kind 0,7509-02-1914 Heemse (27-A): Johannes Albertus (gb. nov 1913) k.v. Hendrik Zweers en Maria Johanna Kolling
1814 S. Bieleveld Stadman 1,5016-02-1914 Stad Hardenberg, aan de Lage Doelen (2-S): Zandrie (gb. 04-11-1842) k.v. Hendrik Jan Bieleveld en Grietjen Tiebert
?15 J.W. Kortman Bruchterveld kind 0,75 24-02-1914 Bruchterveld (36-A): Seine (gb. ca 1909) k.v. Frans Johan Adolf Borger en Gerritdina Spijkers (Kortman is stiefvader)
5 Mrt.16 G. Wolbink Ambt Ommen vrouw3,5005-03-1914 Ambt Ommen (47-A): Gerritdina (gb. 09-06-1894) k.v. Albert Wolbink en Hendrikjen Meijer
1417 D.J. Borneman Ane kind 0,7512-03-1914 Ane (12): Albertus Gerhardus (gb. in 1913) k.v. Derk Jan Borneman en Aaltjen Kremer
1618 J. Zweers Stadvrouw 1,50 14-03-1914 Stad Hardenberg (4-S): Truida (gb. 06-08-1848) k.v. Jan Klingenbergh en Annigjen Olsman, e.v. Jan Zweers
1819 H. Kieft Radewijk kind 1,75>17-03-1914 Radewijk (49-A): Zwaantje (gb. 18-06-1913) k.v. Hendrik Kieft en Hilligje Veldsink
2320 E. Wesselink Bruchterveld kind 1,7523-03-1914 Bruchterveld (53-A): Geert (gb. ca 1911) k.v. Evert Wesselink en Wubbigje Hannink
2721 L. Lubberenhof Bergentheim kind 1,75 27-03-1914 Bergentheim (55-A): Jantje (gb. ca 1912) k.v. Roelof Lublinkhof en Baukje Stobbe
2822 Wed. Koeslag Stad vrouw 1,5027-03-1914 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (5-S): Hendrika (gb. 09-01-1824) k.v. Albert van der Velde en Johanna Camphuis, e.v. Zandrie Koeslag
3023 R. Nijman Radewijk man 3,50 28-03-1914 Radewijk (56-A): Roelof (gb. 29-01-1828) k.v. Gerrit Nijman en Geertjen Slingenberg, e.v. Zwaantjen Hutten
3124 F. Lof Bruchterveld kind 1,75 30-03-1914 Bergentheim (57-A): Jantina (gb. in 1913) k.v. Fredrik Slot en Annigje Dragt
2 Apr.25 Wed. Koen Radewijk vrouw 3,5001-04-1914 Radewijk (58-A): Johanna (gb. 11-05-1844) k.v. Gerrit Jan Wilps en Aaltjen Nijeboer, e.v. Albert Koenders
726 G. Kleijan Velde man 1,5005-04-1914 Den Velde (16): Gerrit (gb. 11-02-1892) k.v. Berend Jan Kleijan en Fennigjen Snel
1427 G. van Munster Stad vrouw 1.50 14-04-1914 Stad Hardenberg (7-S): Geertje (gb. 14-02-1834) k.v. Jan Mulder en Annigje Wolters Weide, e.v. Derk van der Velde en Frederik Heetderks van Munster
1628 G. Kremer Stad man 1,50 13-04-1914 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (6-S): Gerrit (gb. 29-10-1846) k.v. Hermannus Kremer en Evertjen van der Velde
2129 G.J. Kamphuis Brucht man 1,50 19-04-1914 Brucht (64-A): Gerrit Jan (gb. 10-07-1883) k.v. Mannes Kamphuis en Jennigjen Kelder
 30 G.J. Lambers Velde man 1,5018-04-1914 Den Velde (19): Gerrit Jan (gb. 25-10-1874) k.v. Albert Lamberts en Jennegien Hulzebosch
2731 W. Ekkelenkamp Baalder man 1,50 27-04-1914 Baalder (66-A): Willem (gb. 08-01-1849) k.v. Hendrik Ekkelenkamp en Jennegien Hutten, e.v. Gerritdina Berendina Nijman
3032 G. Veurink Bruchterveldkind1,7529-04-1914 Bruchterveld (68-A): Johanna (gb. 18-04-1914) k.v. Gerrit Veurink en Gerritdina Oldewaterink
2 Mei33 G.J. Grendelman Brucht man 1,5001-05-1914 Brucht (70-A): Gerrit Jan (gb. 24-02-1841) k.v. Jannes Grendelman en Jennigjen Oolbrink, e.v. Hermiena Klinge
434 H. Roelofs Brucht man 3,50 02-05-1914 Brucht (71-A): Hendrik (gb. 31-03-1854) k.v. Egbert Broekroelofs en Gezina Bosman, e.v. Hilligjen Waterink en Hendrikjen Herbers
635 L. Smid Bruchterveld man 3,50 06-05-1914 Bruchterveld (73-A): Leffert (gb. 21-10-1852) k.v. Klaas Smit en Sibbeltje Westra
836 Wed. Senten Radewijk vrouw 3,5008-05-1914 Radewijk (74-A): Johanna (gb. 25-11-1839) k.v. Rutger Braakman en Aaltjen Harsevoort, e.v. Jan Egbert Centen
1137 Wed. Veldsink Bruchterveldvrouw 3,50 10-05-1914 Bruchterveld (76-A): Hendrika (gb. 03-04-1839) k.v. Hendrik van den Kamp en Frederica Bouwhuis, e.v. Gerrit Velsink
1238 H.J. Meijerink Ane vrouw 1,5012-05-1914 Anevelde (21): Johanna (gb. 31-08-1878) k.v. Egbert Snoeijink en Mina Schoenmaker, e.v. Hendrik Jan Meijerink
1539 Wed. Schipper Bergentheimvrouw 3,50 14-05-1914 Bergentheim (78-A): Aaltjen (gb. 05-11-1833) k.v. Cornelis Jans Westerhuis en Klaasje Roelofs Dekker, e.v. Harm Albert Schans Jan en Jans Schippers
 40 J. Kwant Brucht kind 1,7515-05-1914 Brucht (79-A): Johannes (gb. in 1914) k.v. Jan Zwart en Hendrika van der Steen
2341 A. Heuverman Bergentheimvrouw 3,50 30-10-1910 te Brucht (142-A): Harmke (gb. 14-10-1833) k.v. Wieger Wiegers Kruis en Trijntje Jans Pijlman, e.v. Johannes Jonker en Jan Euverman
2742 J.H. MulderStadkind 1,7526-05-1914 Stad Hardenberg, op het Oudeveen (8-S): Gerrit Jan (gb. rond 1914) k.v. Jan Hendrik Mulder en Gerritdina Altena
   transport  89,00 
28 Mei43 J.H. Lambers Engeland kind 0,7526-05-1914 Ane (22): Fennegien (gb. 27-10-1898) k.v. Jan Hendrik Lambers en Hendrikjen de Vries
2 Juni44 H. Zweers JRzn. Stad vrouw 1,5030-05-1914 Stad Hardenberg, in de Voorstraat (9-S): Stijntje (gb. rond 1869) k.v. Feeke van der Molen en Gezina Hermina Zweers, e.v. Hendrik Zweers
1445 E. Hekman Brucht vrouw 3,5019-06-1914 Brucht (96-A): Everdina (gb. 10-07-1880) k.v. Lucas Boerman en Maria Koerts, e.v. Johannes Hekman
2046 Wed. Lennep Wielen vrouw 3,50
1 Juli47 Zw. Zwitser Bruchterveld man 3,50 30-06-1914 Bruchterveld (97-A): Zwier (gb. 19-10-1858) k.v. Jacobus Switzer en Barta Woelders, e.v. Aale Lambers
648 Wed. van Faassen Stad vrouw 1,50 05-07-1914 Stad Hardenberg (11-S): Johanna (gb. 08-03-1844) k.v. Derk Geugies en Jennegien Meijerink, e.v. Engbert van Faassen
1549 G.J. Jonkeren Velde kind 0,7512-07-1914 Den Velde (29): Berend Gerrit (gb. in 1914) k.v. Gerrit Jan Jonkeren en Gezina Bekman
1650 W. Veneman Stadkind 1,7515-07-1914 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (12-S): Grietje (gb. rond 1911) k.v. Jan Willem Veneman en Annigje Wolf
1751 D.J. Bruggeman Baalder vrouw 1,5016-07-1914 Stad Hardenberg, in ´t stationsgebouw van den NoordooosterLokaal (13-S): Hendrik (gb. 23-07-1890) k.v. Derk Jan Bruggeman en Hillegien Roelofs
2052 H. Hakker Baalder man 1,5018-07-1914 Baalder (102-A): Hendrik (gb. 21-05-1842) k.v. Gerrit Hakkers en Fennigjen Odink, e.v. Jansje Waterink
 53 G.J. Weelink Bergentheim vrouw 3,5019-07-1914 Bergentheim (101-A): Aaltje (gb. 07-03-1893) k.v. Berend Jan ten Brinke en Gerridina Hakkers, e.v. Gerrit Jan Welink
9 Aug.54 H.J. Breukelman Stadkind 1,7509-08-1914 Heemse (105-A): levenloos geboren kind (gb. 09-08-1914) k.v. Hendrik Jan Breukelman en Dedrika Kristina Hankamp
1455 Wed. Lambers Holtheem vrouw 1,5012-08-1914 Holtheme (36): Hermina (gb. 04-10-1841) k.v. Gerrit Jan Hulzebosch en Hendrikjen Scholten, e.v. Jan Harm Lambers
2156 F. van den Kamp Brucht man 1,5020-08-1914 Brucht (109-A): Frederik (gb. 03-04-1852) k.v. Gerrit van den Kamp en Janna Hakkers, e.v. Fennegien Uelderink
2557 Hendkje Kampman Bergentheim kind 0,7524-08-1914 Bergentheim (113-A): Hendrikje (gb. ca 1914) k.v. Hendrik Kampman en Hendrika Klinge
3158 G. de Lange Bergentheim man 1,5030-08-1914 Bergentheim (115-A): Geert (gb. 29-10-1829) k.v. Wolter de Lange en Jennegien Harms Kwakkel, e.v. Frederika Soer
7 Sept.59 G. Schoemaker Radewijk kind 1,75 06-09-1914 Radewijk (118-A): Gerhard (gb. in 1914) k.v. Hendrikus Schoemaker en Hendrika Alberdina Meijerink
5 Oct.60 F. Slot Bergentheim vrouw 3,5005-10-1914 Bergentheim (124-A): Annigje (gb. 21-12-1877) k.v. Jan Dragt en Berendina Schutte, e.v. Fredrik Slot
 61 P. Koop Brucht man 1,5007-12-1914 Slagharen (156-A): Jan (gb. 17-03-1839) k.v. Gerrit Jan Dorgelo en Fenne Kruger, e.v. Geertje Koop
662 B.J. Wolbink Embroek man 1,5006-10-1914 Ebbenbroek (127-A): Berend Jan (gb. 21-09-1831) k.v. Teunis Wolbink en Jennigje Luchies, e.v. Alberta van der Hulst
1363 H. Schonewille Bergentheim man 3,50 12-10-1914 Bergentheim (131-A): Hendrik (gb. 01-09-1829) k.v. Christiaan Hendriks Schonewille en Aaltje Harms Kok, e.v. Geertje Pool
1464 F. Hamberg Velde man 3,5011-10-1914 Den Velde (53): Ebelina Christina (gb. 08-10-1866) k.v. Fredrik Hermannus Rutering en Jennigjen Kampman, e.v. Teunis Hamberg
1565 G.J. Kuijer Baalderveld kind 1,7515-10-1914 Stad Hardenberg, in ´t Baalderveld (14-S): levenloos geboren zoontje (gb. 15-10-1914) k.v. Gerrit Jan Kuijer en Johanna Bekman
1766 F. Herbers Bergentheimkind 0,7517-10-1914 Bergentheim (133-A): Aaltje (gb. in 1914) k.v. Frederik Herbert en Hermina Timmerman
3167 J. van der Haar Baalderkind 1,7530-10-1914 Baalder (144-A): levenloos geboren kind (gb. 30-10-1914) k.v. Jan van der Haar en Jennigje Kelder
10 Nov.68 H. Schuurman Stad man 3,5010-11-1914 Stad Hardenberg (15-S): Hendrik (gb. 07-04-1835) k.v. Gerrit Jan Schuurman en Antje Paling, e.v. Johanna Christina Stuurman
2169 J. Hilberink Bergentheim kind 1,7521-11-1914 Bergentheim (148-A): Jan (gb. 08-11-1914) k.v. Hendrik Jan Hilberink en Janna Snijder
2 Dec.70 J. ten Broeke Stad man 1,50 01-12-1914 Stad Hardenberg, op ´t Hoofd (16-S): Jan (gb. 19-07-1866) k.v. Jan Hendrik ten Broeke en Maria Aleida Duringshof
471 Hms. Grootoonk Loozen kind 0,7502-11-1914 Gramsbergen (58): Lucas (gb. okt. 1914) k.v. Hermannus Grootoonk en Johanna Kampman
872 G.J. Flim Bergentheim kind 0,75 07-12-1914 Marienberg (155-A): levenloos geboren kind (gb. 07-12-1914) k.v. Jan Oldeman en Lubbigje Snijders
07-12-1914 Kloosterhaar (157-A): levenloos geboren kind (gb. 07-12-1914) k.v. Egbert Hamberg en Alberdina Lennips
1673 J. Hans Radewijkkind 1,7515-12-1914 Radewijk (159-A): levenloos geboren kind (gb. 15-12-1914) k.v. Jan Hans en Berendina Derks
2374 H. Pullen Stad kind 0,7521-12-1914 Stad Hardenberg, in de Achterstraat (17-S): Fredrikus (gb. rond 1914) k.v. Frederikus Pullen en Hermina Binnenmars
2875 G.J. Bouwhuis Bergentheim kind 1,7527-12-1914 Bergentheim (162-A): levenloos geboren kind (gb. 27-12-1914) k.v. Gerrit Jan Bouwhuis en Johanna Veurink
2976 Vrouw Kallie Radewijk vrouw 3,50 29-12-1914 Radewijk (163-A): Lammigchien (gb. 04-09-1836) k.v. Willemina Hendriks, e.v. Hendrik Kiwiet
76 personen begraven komt voor in rekening 1914 154,75  

Volgens de burgerlijke stand van Stad Hardenberg zijn onderstaande personen ook in dit jaar overleden. Zij zijn waarschijnlijk elders begraven (kleine kinderen werden hier meestal gratis begraven).

09-03-1914 Stad Hardenberg, in ´t Baalderveld (3-S): levenloos geboren zoontje (gb. 09-03-1914) k.v. Rudolph Rusken en Johanna Antonia Mittendorff (Rooms-Katholieke begraafplaats)
20-06-1914 Stad Hardenberg (10-S): Berend Jan (gb. 25-07-1844) k.v. Hendrik Willem Zweers en Stientjen Richterink, e.v. Berendina van Aans