Huisplaatsen te Gramsbergen

AdresOudste vermeldingHuidige bebouwingOmschrijving
De Anerdijk 41832Valkman
Boomhofstraat 51383na 1673hervormde kerk
Boomhofstraat 717771958hervormde pastorie
Burgemeester Van Riemsdijkstraat 219101910gereformeerde kerk
Burgemeester Van Riemsdijkstraat 2319321932
Burgemeester van Riemsdijkstraat 2519241924
Burgemeester Van Riemsdijkstraat 2719211921
de Esch 119231923gemeentehuis
de Esch 218681963burgemeestershuis
de Esch 3-519141914
de Esch 141852molen ‘de Hoop’
de Esch 1519211921
de Esch 1719271927
de Esch 411932
de Esch 431940
Goudenregenstraat 7519211921school met den bijbel
Goudenregenstraat 7718691964dokterswoning en notarishuis
Hardenbergerweg 5-718511851huize ‘Bouwlust’
Hattemattestraat 419511951secretariswoning
Kanaaldijk-West 118951895molen ‘van Braam’
Kerkstraat 218321880
Kruisstraat 51832
Kruisstraat 618321946
Kruisstraat 7 (linker bouwdeel)1832
Kruisstraat 7 (rechter bouwdeel)1832
Kruisstraat 81832
Kruisstraat 91832
Kruisstraat 101832
Kruisstraat 1118211865Krikke
Kruisstraat 1518321903oude school
Kruisstraat 171832meestershuis
Meiboomsplein 11832café Kamphuis
Meiboomsplein 21832Lenters & Nieuhoff
Meiboomsplein 318321870de waag
Meiboomsplein 418321832bakker Horsman
Oldenhof 118661866klompenmakerij
Oldenhof 218381967
Oldenhof 418731873smederij
Oldenhof 1018322012Kamphuis
de Oostermaat 4819231923
de Oostermaat 6618611861café Boonstra
Oudestraat 118321972
Oudestraat 418321934
Oudestraat 818321961
Oudestraat 1518321879
Oudestraat 16-1818551855
Oudestraat 191832
Oudestraat 2118321861
Oudestraat 2318321865
Oudestraat 2718321895
Stationsstraat 21832
Stationsstraat 418321898
Stationsstraat 718321951
Stationsstraat 819141914meestershuis
Stationsstraat 918321951
Stationsstraat 1118321937
Stationsstraat 19-2119111911
Stationsstraat 2319111911
Stationsstraat 2519101910
Stationsstraat 2719101910
Voorstraat 318321928de Uitkijk
Voorstraat 818071915logement ‘het Roode Hert’
Voorstraat 91832
Voorstraat 101832burgemeesterswoning
Voorstraat 1418321909
Voorstraat 16(afgebroken)
Voorstraat 1918321926

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.